Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto A-1955 18,5x8x5,5cm.
Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...
Drie vooroorlogse Duitse speelgoed Steinbaukasten van Anker (t/m 50-er jaren) 24-33cm.
Grote antieke Duitse papier mache Sonneberg pop ca. 1930 (nr. 3066) met mohair haar, "mama" en slaapogen, in goede staat 66cm.
Grote porseleinen gelede pop ca. 1900, gemerkt Dep nr. 8 met oorring-gaten, slaapogen, tandjes, kleertjes en pruik van echt haar, H.: 49cm. Cond.: G
Kavel van 9 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid en porselein 13-23cm. Cond.: G
Papier Maché pop ca. 19835, ongemerkt met slaapogen in goede staat 54cm.
Oude Duitse porseleinen pop ca. 1920, gemerkt E.N.S.T. in ruit nr. 8 met geleed lichaam en slaapogen 58cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen Heubach Koppelsdorf pop ca. 1930 nr. 342.7 met slaapogen, babylichaam en bewegende tong 57cm. Cond.: G
Frans porseleinen pop ca. 1900, gemerkt S.F.B.J. 60 Paris met geleed lichaam, antieke kleding, hoed en slaapogen 48cm. Cond.: G
Kavel oud speelgoed met oa.: DieCast, Matchbox, Lesney, Dinky Toys etc. (vliegtuigen Dinky Toys, Hawker Dinky Toys, Bristol 173 Dinky Toys, Dinky Toys Shooting Star). 9x26x18cm. Cond.: R
Kavel met 32 modelauto's en 2 displays: 1x display van Days Gone met 20 modelauto's van Matchbox uit de serie "Model of Yesteryear" (Y32, Y-27, Atkinson Steam Wagon, YAS04, YAS11, Y-27, Y-27, YY018E/S...
Grote Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop ca. 1930 nr. 1330 A.12.M met babylichaam, slaapogen en oude kleding 62cm. Cond.: G
Twee delen oud blikken speelgoed: 1x blikken schommelpaard met clown (mechaniek) ca. 1950 gama (lichte oxidatie) en 1x Japanse vrachtauto ca. 1960 15-16cm. Cond.: R-G
Vier delen oude Dinky Toys speelgoed (legeruitvoering): 1x Croft Mighty Antar met transporter en Century tank en 1x 3-ton Army wagon. Bespeeld en verfslijtage 11-33cm. Cond.: R-o
Duits porseleinen pop, gemerkt Dep 8 ca. 1920 (mogelijk Kestner) met antieke kleding, slaapogen, oorbellen en geleed lichaam 53cm. Cond.: G
Oude blikken Wilesco stoommachine en slijptol in originele doos en in goede staat 8-27cm.
Grote antieke Duitse porselein pop ca. 1920, gemerkt S en H en jodenster met daarin p.b. en 1906 nr. 13 (waarschijnlijk Schoeman en Hoffmeister). Gelede lichamen en slaapogen (1 vinger af) 77cm. Cond....
Zeldzame kleine blikken Droste chocolade kinder-spaarpot (spaarautomaat) ca. 1910. Bevat gebruikerssporen maar geen deuken 14,5cm. Cond.: R
Oude Duitse mechanische blikken vliegtuig-draaimolen ca. 1950 U.S. Zone met mithografie in goede staat 30xø45cm.