Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Miralles. 1232
Miralles.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Schuring 1052
Schuring

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Franse pendule, Louis Seize stijl 3000
Franse pendule, Louis Seize stijl

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Boeddha 4503
Boeddha

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Kussenkast 17e eeuw. 3101
Kussenkast 17e eeuw.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Jugendstil boekenkast 3165
Jugendstil boekenkast

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
J.J.H.v.Leeuwen terras 1115
J.J.H.v.Leeuwen terras

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Corneille sculpture 1190
Corneille sculpture

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
3-delig zilveren servies 91
3-delig zilveren servies

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bord ca. 1880 4335
Bord ca. 1880

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Willem Witjens, winterlandschap 1217
Willem Witjens, winterlandschap

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3008
Friese staartklok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grunder Bureau 3104
Grunder Bureau

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Klok 3027
Klok

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Trappenkast, iepenhout 3159
Trappenkast, iepenhout

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Oorstekers GG 88
Oorstekers GG

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
v.Vlijmen 1103
v.Vlijmen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Icoon 1098
Icoon

Resultaat:

520 EUR

Verkocht
Armbandhorloge GG 331
Armbandhorloge GG

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
F.v.Kregten 1026
F.v.Kregten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J.J.H.v.Leeuwen strand 1086
J.J.H.v.Leeuwen strand

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J.Jans 1178
J.Jans

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
S. Coleman 1246
S. Coleman

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse eethoek 3308
Engelse eethoek

Resultaat:

500 EUR