Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Psalmenboek 2020
Psalmenboek

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen paard 2437
Bronzen paard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke speeldoos 2023
Antieke speeldoos

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tiffanylamp 5406 2219
Tiffanylamp 5406

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Petroleum lamp 2341
Petroleum lamp

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
11 Oude porseleinen pijpen 2005
11 Oude porseleinen pijpen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Grote bronzen staande lamp 2312
Grote bronzen staande lamp

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Wierookvaatje 2276
Wierookvaatje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ca. 30 pijlen en 3 bogen 2215
Ca. 30 pijlen en 3 bogen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Messing vazen 2286
2 Messing vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Pop A.M. 390 2353
Pop A.M. 390

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grammofoon 2090
Grammofoon

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Fossiel 2412
Fossiel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard + 2 bijbels 2015
Bijbelstandaard + 2 bijbels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kaarsenstandaard 18e eeuw. 2043
Kaarsenstandaard 18e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kerkbel 2061
Kerkbel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Tuinleeuwen 2151
2 Tuinleeuwen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Haardbokken 2308
2 Haardbokken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote bronzen wandluster 2314
Grote bronzen wandluster

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Duitse porseleinen pijpen 2007
3 Duitse porseleinen pijpen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke tinnen maatkan 2080
Antieke tinnen maatkan

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Blikken auto 2115
Blikken auto

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vierkante Tiffany lamp 2205
Vierkante Tiffany lamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vierkante Tiffany lamp 2206
Vierkante Tiffany lamp

Resultaat:

90 EUR