Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Boeddha 4503
Boeddha

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Bord ca. 1880 4335
Bord ca. 1880

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Ovaal tablet, Chien Lung 4124
Ovaal tablet, Chien Lung

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Kop en schotels 4166
6 Kop en schotels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Chinees blauwe bordjes 4304
6 Chinees blauwe bordjes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3 Porseleinen borden 4299
3 Porseleinen borden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Jade figuren 4338
2 Jade figuren

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
6 Kop en schotels 4255
6 Kop en schotels

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
3 Chinese schaaltjes 4251
3 Chinese schaaltjes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6 Kop en schotels 4250
6 Kop en schotels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese vierkante siervaas 4400
Chinese vierkante siervaas

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Carrousel messing vernikkeld 4219
Carrousel messing vernikkeld

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5 Chinese blauwe schotels 4510
5 Chinese blauwe schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Plateel bloempot 4531
Plateel bloempot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 chinese borden 4122
2 chinese borden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Blauw Chinees bord 18e eeuw. 4260
Blauw Chinees bord 18e eeuw.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje 4327
Chinees trekpotje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
6 Kop en schotels 4138
6 Kop en schotels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Imari flacon met stop 4172
Imari flacon met stop

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3 Borden Fam. Rose 4300
3 Borden Fam. Rose

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Imari dekselpotje 4171
Imari dekselpotje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6 Chinese kop en schotels 4298
6 Chinese kop en schotels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Porseleinen beelden 4344
2 Porseleinen beelden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Romeinse oliekruik + mal 4366
Romeinse oliekruik + mal

Resultaat:

110 EUR