Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3-delig zilveren servies 91
3-delig zilveren servies

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zilveren jardiniere 219
Zilveren jardiniere

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hengselmandje 307
Hengselmandje

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
2 Zilveren strooiers man/vrouw 82
2 Zilveren strooiers man/vrouw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
8 Lepels en 8 vorken zilver 139
8 Lepels en 8 vorken zilver

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren briefopener 248
Zilveren briefopener

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 153
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zilveren mosterdpot 245
Zilveren mosterdpot

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zilveren mosterdpothoudertje 233
Zilveren mosterdpothoudertje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren Loddereindoosje 76
Zilveren Loddereindoosje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren natfruitschep 79
Zilveren natfruitschep

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Zilveren beker, verguld 247
Zilveren beker, verguld

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren pillendoosje 13
Zilveren pillendoosje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pepermuntdoosje 19
Pepermuntdoosje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 101
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren slagroomkom 188
Zilveren slagroomkom

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren wijnflesonderzetter 201
Zilveren wijnflesonderzetter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren wijnflesonderzetter 202
Zilveren wijnflesonderzetter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren zoutbakje 93
Zilveren zoutbakje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Zilveren fazanten 131
2 Zilveren fazanten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
12 Mesjes en 12 vorkjes 133
12 Mesjes en 12 vorkjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kristallen kaasstolp met zilveren dop 138
Kristallen kaasstolp met zilveren dop

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren zoutbakje 249
Zilveren zoutbakje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren zoutbakje 345
Zilveren zoutbakje

Resultaat:

80 EUR