Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeldje 4092
Bronzen beeldje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kapitale lampevoet 4002
Kapitale lampevoet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen sculpture, dame 4080
Bronzen sculpture, dame

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur 4041
Bronzen sculptuur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Groot Indonesisch beeld 4021
Groot Indonesisch beeld

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Groot Indonesisch beeld 4022
Groot Indonesisch beeld

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Samac figuren 4009
2 Samac figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Tempelornamenten 4070
2 Tempelornamenten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Sculptuur van 2 meeuwen 4003
Sculptuur van 2 meeuwen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Houten boeddha 4024
Houten boeddha

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Sandra Brue, pup 4042
Sandra Brue, pup

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pennenschaal 4034
Pennenschaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Terracotta, biddend kind 4086
Terracotta, biddend kind

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Vrouwelijke boeddha 4088
Vrouwelijke boeddha

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen kaarsenstandaard 4031
Bronzen kaarsenstandaard

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen hond 4033
Bronzen hond

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Boekensteunen 4043
2 Boekensteunen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen pul E. Agaard 4016
Bronzen pul E. Agaard

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen jongen met fluit 4036
Bronzen jongen met fluit

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6 Religieuze beeldjes ca. 1900 4038
6 Religieuze beeldjes ca. 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Houtsnijwerken 4099
2 Houtsnijwerken

Resultaat:

20 EUR