Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse pendule, Louis Seize stijl
Resultaat: 1.200 EUR

Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.

Art Deco klokkenstel
Resultaat: 80 EUR

Art Deco klokkenstel ca. 1920, messing klok (31x18x9,5cm.) met roodkoperen wijzerplaat, de 2 vazen (26,5x12x5,5cm.) zijn van messing. Cond.: G

Franse pendule Louis Seize stijl
Startprijs 450 EUR

Franse pendule Louis Seize stijl omstreeks 1880. Geaderd marmer ivoor-kleurig bezet met bronzen ornamenten.Uurwerk intakt.

Reiswekker met melodie
Startprijs 50 EUR

Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R

Friese staartklok met dubbele kap
Geen vanafprijs

Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G

Frans Reiswekkertje
Startprijs 250 EUR

Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1900
Startprijs 300 EUR

Franse pendule jugendstil omstreeks 1900,legering bronskleurig,met marmer in voetdeel. 45x32 cm.

Klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Klokkenstel met roodbruin natuursteen en composiet (gesigneerd), 19e eeuw geheel compleet, Cond.: U

Friese staartklok
Resultaat: 600 EUR

Friese staartklok, 19e eeuw met scheepjesmechaniek (5 scheepjes) en eiken kast, 142x35x22cm. Cond.: G

Onyx marmeren glaspendule
Startprijs 850 EUR

Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.

Franse bouille klok ca. 1880
Startprijs 1.200 EUR

Franse bouille klok ca. 1880, met bronzen ornamenten bezet, wijzerplaat met cartouches, goed lopend uurwerk, slagwerk op halve en hele uren.
H.49 cm.,Br.27 cm.

Frans Reiswekkertje 1890
Resultaat: 225 EUR

Frans Reiswekkertje met messing huis en facet geslepen glas, ca. 1890, loopt goed, incl. sleutels, 11x9x5,5cm. Cond.: G

Franse bronzen pendule
Startprijs 250 EUR

Franse bronzen pendule, rijkelijk gedocoreerde kast, omstreeks 1890. Goedlopend uurwerk. H.62xB.35 cm.

Art -Deco klok
Resultaat: 200 EUR

Franse Art -Deco klok met 3 ganzen van samak, klok van verschillende soorten marmer, wijzerplaat gesigneerd Chevauchee Clermont-Ferrand. Klok loopt goed, 27x46,5x11cm. Cond.: U

Engels staand horloge
Startprijs 600 EUR

Engels staand horloge ca. 1800. In eikenhouten kast, beschilderde wijzerplaat met 1-daags uurwerk.

Wortelnoten tafelklokje
Startprijs 240 EUR

Massief wortelnoten tafelklok met ivoorkleurige wijzerplaat. Uurwerk gesigneerd Brevette, 24x17cm.

Schilderijklok
Resultaat: 60 EUR

Schwarzwalder schilderijklok (rugwand mist), uurwerk niet getest, 54x26x20cm. Cond.: R

Klokje
Resultaat: 20 EUR

Klokje, jaarloper, messing met glas

Eiken tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten tafelklokje met maanstand en dubbele bel, ca. 1970 Engelse stijl van het merk WUBA, 30x12x15cm. Cond.: G

Franse klok, koeienoog
Resultaat: 75 EUR

Antieke klok (Koeienoog), Frankrijk 19e eeuw, uurwerk niet nagekeken, Cond.: M

Franse comtoise
Resultaat: 60 EUR

Franse comtoise van gedreven koper 20e eeuws, uurwerk niet nagekeken, 140x36x15cm. Cond.: G

Franse wandklok
Startprijs 50 EUR

Frans eikenhouten wandklok ca. 1920. Gemerkt: Dufa 36x36x14cm.

Pubklok
Resultaat: 40 EUR

Oude pubklok met beukenhouten kast, 30-er jaren, gemerkt Trademark Seikosha, 12xØ7cm. Cond.: G

klok
Startprijs 90 EUR

Franse klok ook wel osseoog genoemd. ca. 1880, met beschilderde wijzerplaat, loopt goed. 45x37x13cm.

Duitse regelateur
Startprijs 200 EUR

Duitse regelateur met mahoniehouten kast, ca. 1910/1920, gemerkt LFS. 63,5x35x15cm. Cond.: G

Mysterieus
Startprijs 380 EUR

Mysterieus grote sculptuur dame met kelk brons,waar uurwerk op rust , op een marmeren voet . Eind 20e eeuw H.85 cm.

Wandklok
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten wandklok 80-er jaren. Komt nieuw uit de doos, nooit gebruikt. 80x32x13cm.

Klok
Resultaat: 575 EUR

Staand horloge met massief eikenhouten kast, eind 18e eeuw, Schwarzwalder uurwerk met beschilderde wijzerplaat, 235x45x25cm. Cond.: G

Reiswekker eind 20e eeuw.
Startprijs 120 EUR

Reiswekker eind 20e eeuw, messingkastje met emaille, wijzerplaat beschilderd.

Regelateur Penaat
Resultaat: 320 EUR

Regelateur klok, zgn. vrijslinger,jugendstil, notenhouten kast met bronzen delen gedecoreerd. Ontwerper: Willem Penaat( Deventer 25-8-1875/ Amsterdam 5-5-1957)

Wekker Engeland
Startprijs 40 EUR

Wekker Engeland Genalex met bakkelieten kastje ca. 1930/1940, 13x13cm.

Klokkenstel
Resultaat: 325 EUR

Frans klokkenstel± klokje met 6 groene zuiltjes en met bronzen ornamenten.Hierbij 2 bokaaltjes geheel op een wit marmeren onderstel. klok±H.37xB.24xD.10cm., bokaaltjes H.25 cm.

Marmeren Art -Deco klok
Startprijs 100 EUR

Marmeren Art- Deco klok met reeën, zwart met rose marmer op verchroomde pootjes, uurwerk is van marti, 22,5x46x12cm. Cond.: G

Wandregelateur
Geen vanafprijs

Eiken wandregelateur, begin 20e eeuw, 70x34x17cm. Cond.: G

Frans klokkenstel
Startprijs 375 EUR

Frans klokkenstel met messing ornamenten, ca. 1900, rood emaille met blauw en witte bloemen. Klok: 55cm. , 2 stuks 5-Armige bijzetbokalen: 57cm.

Groot marmeren klokkenstel
Resultaat: 95 EUR

Marmeren klokkenstel (1 kandelaar niet compleet), ca. 1900, 67x36x18cm. Cond.: R

Klokkenstel
Geen vanafprijs

Marmeren klokkenstel, compleet begin 20e eeuw, 35x19x11cm. Cond.: R

Engelse staande klok Lancaster
Geen vanafprijs

Engelse staande klok J. Parkinson Lancaster, gebeeldhouwd mooreiken, met datum- en secondenwijzer, 18e eeuws uurwerk, 17e eeuws rijk gebeeldhouwde kast met vrouwenfiguur Anno 1656. 233x56x31cm. Cond.:...

2 Klokken
Resultaat: 35 EUR

2 Oude klokken, 1x keramiek (geglazuurd) met wekkeruurwerk, Duits begin 20e eeuw, 32x22x9cm. Cond.: U, 1x gips met putti, (defect) met wekkeruurwerk, begin 20e eeuw, 26x17x8cm. Cond.: M

Antieke pendule 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Antieke pendule (met gebreken), 19e eeuw, 39x46x19cm. Cond.: R

Tafelklok
Startprijs 380 EUR

Tafelklok eikenhout, Duitsland omstreeks 1900, met zilverkleurige wijzerplaat. W&H Sch.Halfuur slag op gong.

Antieke regelateur
Geen vanafprijs

Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G

Eiken tafelklokje
Startprijs 90 EUR

Eikenhouten tafelklokje met Jugendstil wijzerplaat en facet geslepen glas, ca. 1910, klok loopt goed, 31x21,5x15cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 30 EUR

Marmeren klokkenstel (beschadigd), begin 20e eeuw, 33x29x11cm. Cond.: S

Staartklok Hindelopen
Resultaat: 120 EUR

Hindelopen beschilderde staartklok, beschildering van een VOC schip, 20e eeuw, 95x27x17cm. Cond.: G

Regelateur Junghans
Geen vanafprijs

Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 80 EUR

Antiek klokkenstel, compositie ca. 1900, 58x25x15cm. Cond.: R

Oude regelateur
Resultaat: 35 EUR

Oude regelateur (bevat oude houtwormgaatjes), ca. 1900, 55x36x20cm. Cond.: R

2 Jaarlopers
Resultaat: 25 EUR

2 Oude klokken (jaarlopers), 1x glazen stolp, 1x kunststof, 20e eeuw, 33xØ17cm. Cond.: R

Bim Bam
Geen vanafprijs

Oude wandregelateur met eiken kast, begin 20e eeuw, 77x29x14cm. Cond.: G

Bim Bam
Resultaat: 36 EUR

Oude wandregelateur met eiken kast, begin 20e eeuw, 79x30x15cm. Cond.: G

Antieke pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke pendule (met gebreken), 19e eeuw, 50x31x13cm. Cond.: S

Zaanse klok
Resultaat: 20 EUR

Oude Zaanse klok, 20e eeuw met notenhouten kast, 63x27x18cm. Cond.: G

Kartelklok
Resultaat: 120 EUR

Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G

Mysterieus klok olifant
Resultaat: 130 EUR

Mysterieus klok in de vorm van een olifant, bronskleurig, op voet. eind 20e eeuw.

Staartklok
Resultaat: 80 EUR

Friese staartklok met Westminsteruurwerk en maanstand (3 gewichten), mahoniehouten kast, in zeer goede staat, 2e helft 20e eeuw, 110 x 33 x 20 cm. Cond.: U

Raedhuisklok
Resultaat: 20 EUR

Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.

Regelateur
Resultaat: 75 EUR

Duitse wandregelateur van de Gebroeders Eppner Berlijn, eikenhouten kast met glas aan de zijkanten. 99x39x19cm. Cond.: U

Schwarzwalder klok
Resultaat: 50 EUR

Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R

Friese staartklok, maand + datum
Resultaat: 450 EUR

Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding, eikenhouten kast, 130x36x22cm. Cond.: G

Schwarzwalder koekoeks klok
Resultaat: 50 EUR

Schwarzwalder koekoeksklok, 8-daags uurwerk, 39x28x18cm. Cond.: U

2 Schwarzwalders
Geen vanafprijs

2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G

2 Koekoeksklokken
Geen vanafprijs

2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G

Pendule 30-er jaren
Resultaat: 30 EUR

Junghans pendule eikengefineerd (Westminsterslag), 30-er jaren, in goede staat, Cond.: G

Warmink klok
Geen vanafprijs

Zaanse klok (Warmink) met notenouten kast (slinger mist), 20e eeuw, 51x22x12cm. Cond.: G

Staande klok
Geen vanafprijs

Notenhouten staande klok, 3 gewichten, ca. 1970, klok verkeerd in een goede staat, 198x46x26cm.

2 Klokken
Resultaat: 30 EUR

1 x Porseleinen jaarloper met stolp van het merk Hermle (loopt op batterij). 1x Kienzle wereldtijdklok van messing (werkt op batterij), met origineel boekje.

Zaans klokje
Resultaat: 21 EUR

Klein eikenhouten Zaans klokje met peervormige gewichten ca. 1970, 50x23x14cm. Cond.: G

Friesche staartklok
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U

Aardewerken pendule
Startprijs 90 EUR

Pendule aardewerk ca. 1915, dame in landschap, H.:34cm.

Zweedse cartelklok
Startprijs 140 EUR

Zweedse cartelklok ca. 1950. Goudkleurige kast met ivoorkleurige wijzerplaat. L.:48cm.

Franse pendule
Startprijs 550 EUR

Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.

Grote regelateurklok
Resultaat: 100 EUR

Grote regelateurklok met notenhouten kast.

Friese staartklok
Resultaat: 240 EUR

Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.

Klok bisquit porselein
Geen vanafprijs

Bisquit porseleinen klok ca. 1900. gemerkt. 1 bakscheurtje. 37x26x16cm. Cond.: G

2 Klokjes en een speeldoosje
Resultaat: 90 EUR

2 Klokjes en een speeldoosje. 1x reiswekker Kienzle(defect) 13x6x7,5cm. 1x bureauklokje 30-er jaren Frankrijk. 9xØ8cm. 1x speeldoosje Duits. 6xØ7cm.

Kortstaart klok Amsterdams model
Startprijs 2.000 EUR

Kortstaart klok Amsterdams model ca. 1900. Wortelnoten kast, dubbelgebogen kap met zaagwerk. Handbeschilderde wijzerplaat, originele slinger en gewichten

Staande klok
Startprijs 1.500 EUR

Engels staand horloge ca. 1820. Gesig. Ph. Lawson Kinshow. Uurwerk gereinigd. Kast van eikenhout met mahonie inlegwerk.