P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op mahonie paneel, romantisch veestuk met koeien, schapen, geit en personen 19e eeuws. 47x33cm, (omgeving van Pieter Gerardus van Os, Den Haag 1776-1839,zomerse middag in de wei...
Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U
Ongesigneerd stilleven, 19e eeuw (17-18e eeuwse stijl), 64x82cm. Cond.: G
B.H. Bolink, (1876 Deventer - 1950 Enschede), olieverf op linnen, 60x80cm. Cond.: U
Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G
Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U
Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U
Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bospad, 34x25cm. Cond.: U
Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bosgezicht, 47x29cm. Cond.: U
Joseph Hendrikus Neuhuys (1841-1889 Warmond), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 41x56cm. Cond.: U
Bert Alers, landschap met koeien, 40x50cm. Cond.: U
Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U
Marie Revillon (Franse school 19e eeuw), aquarel op papier, landschap met fruitkorf, Cond.: U
Henry Laurent (Franse school), olieverf op linnen, riviergezicht met oude woonboot, 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd M.A. Koekkoek, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren, 41x63cm. Cond.: G
Petrus van Schendel (1806-1870 Brussel), olieverf op mahonie paneel ,in originele lijst, sultan bij kaarslicht. 23x19cm. Cond.: U. Incl. taxatierapport van Simonis-Buunk.
Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kust met schepen. 60x90cm. Cond.: U
T. Wissink 20e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap, 60x90cm. Cond.: U
M. Prieger (Duitse school ca. 1900), olieverf op linnen, nachtelijk landschap, 31x59cm. Cond.: U
Gesigneerd Renee Lagrange, Franse school, olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, 115x80cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, F. Vatin 1879, vermoedelijk Franse school, pastel op papier, landschap met vrouw, 40x50cm. Cond.: U
Joh. Hendrik Mastenbroek (1875 - 1945 Rotterdam), gemengde techniek op papier, opgewerkte litho ingeschilderd en gesigneerd door Mastenbroek zelf, 65x68cm. Cond.: U
E. Steinbach (1878-1939), olieverf op linnen, winterlandschap met Fachwerkhuis en molen, 63x47cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G
Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U
Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U
Henry Houben (Antwerpen 1858 - 1931), olieverf op linnen, haven omgeving Zeeland, 60x80cm. Cond.: U
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Tilly Moes, olieverf op linnen, Keulse pot met bloemen, 55x86cm. Cond.: G
Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M
2 Religieuze prenten Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “De wonderbaarlijke genezing”. 46x31cm. Cond.: G, “Christus bemiddeling temidden der Pharizeërs”. 40x50cm. Cond.: R
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), bloemstilleven, 40x50cm. Cond.: U
Cyriacus Bleys (Hoorn 1842 - 1912 Driel), pastel op papier, bloemstilleven, 74x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (naar Hundertwasser), aquarel op papier, 39x21cm. Cond.: U
Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.
Ongesigneerd, olieverf op linnen, rozenstilleven, 32x50cm. Cond.: R
Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm
Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm
Gesigneerd tardy 1961, plakkaatverf op papier, oude boom, 30x50cm. Cond.: U
E. Rabbers (1875-1967), aquarel, boerenschuur 31x22,5cm. Cond.: U
Albert Kleijn (Amsterdam), olieverf op paneel, improvisatie, 38x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd tweeluik, olieverf op linnen, modern met aronskelken, 30x90cm. Cond.: U
Tom Manders, olieverf op linnen, rivierlandschap met huis, 40x50cm. Cond.: R
Gesigneerd Collyn, olieverf op linnen, winterlandschap met kerst, 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U
Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U
Ongesig. olieverf op paneel, jachthond met dode eend 20x24cm. Cond.: G
Bernard Medema, olieverf op paneel, Drentsche boerderij, 28x18cm. Cond.: U
Cornelis de Bruin (1870-1940), stadsgezicht van Amsterdam met figuren en kerk. 100x70cm
2x Cees Blessing (Bussum), schors op paneel, schorscollages, 30x19cm. Cond.: U
Lammert van der Tonge (Amsterdam 1871 - 1937 Laren), olieverf op linnen, Larensch interieur met figuren, 35x35cm. Cond.: U
Jan Burskens, olieverf op linnen, abstracte compositie, 48x40cm. Cond.: U
Omgeving Johannes Rosierse, olieverf op paneel, vrouw bij kaarslicht, 18x25cm. Cond.: U
Jan Hebbeling, handingekleurde ets, "Illecebrum Vorticillatum", 24x18cm. Cond.: U
B. Büter (Duitse school), landschap met koeien, 60x80cm. Cond.: U
J. de Leeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht naar C. Springer, 40x50cm. Cond.: U
Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.
L. Marlow, olieverf op linnen, bloemstilleven, stijl 17e eeuw, 60x80cm. Cond.: U
Conradijn Cunaeus (Dendermonde 1828 - 1895 Amstelveen), olieverf op linnen, landschap met jachthond en hert, 67x45cm. Cond.: U
Jan Hendrik Venema 1974, ets op papier, landschap, 19x14cm. Cond.: U
Ongesig. olieverf op linnen, groot bloemstilleven 90x120cm. Cond.: U
Stevens, olieverf op paneel, landschap met bloeiende bomen, 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R
Ongesigneerd, 4x olieverf op paneel, 2x staand naakt 20e eeuw, 68x34cm en 49x32cm. Cond.: U, 2x portret 50x80cm. en 45x61cm. Cond.: U
G. Nijland, olieverf op paneel, winterlandschap met molen, 60x80cm. Cond.: U
Zeefdruk, Arthur Bernhard, voorstellend: twee abstracte naakten. Cond.: uitstekend, 32x 43cm.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, boerderij in de winter, 60x80cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, vechtende auerhanen, 50x29cm. Cond.: G
J. v.d. Laan, olieverf op linnen, rozenstilleven, 50x60cm. Cond.: U
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
4 Werken, 3x prenten op papier, diverse afmetingen, 1x beschilderd papyrus Egypte. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren, 24x30cm. Cond.: U
H. van Steen, olieverf op linnen, stilleven met vaas en appels, 50x60cm. Cond.: U
Yvonne oude Elferink, aquarel op papier, Twents landschap met ganzen, 50x70cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met schapen bij avond, 97x25cm. Cond.: U