Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Nijgh
Geen vanafprijs

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

Aquarel, J.H. Weisenbruch
Geen vanafprijs

Gaat retour

Ricky Damen
Startprijs 300 EUR

John van Zweden
Startprijs 50 EUR

Schilderij op paneel
Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd, olieverf op mahonie paneel, romantisch veestuk met koeien, schapen, geit en personen 19e eeuws. 47x33cm, (omgeving van Pieter Gerardus van Os, Den Haag 1776-1839,zomerse middag in de wei...

2 Japanse pentekeningen
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U

Stilleven 19e eeuw (stijl 17e-18e eeuw)
Startprijs 1.200 EUR

Ongesigneerd stilleven, 19e eeuw (17-18e eeuwse stijl), 64x82cm. Cond.: G

B.H. Bolink
Startprijs 350 EUR

B.H. Bolink, (1876 Deventer - 1950 Enschede), olieverf op linnen, 60x80cm. Cond.: U

A. Terhell
Startprijs 100 EUR

Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G

Tom Ancone, bloemen op vaas
Resultaat: 100 EUR

Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U

Puyenbroeck, stilleven
Startprijs 1.500 EUR

Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U

Anton Reuvers 1969
Startprijs 45 EUR

Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bospad, 34x25cm. Cond.: U

Anton Reuvers 1967
Startprijs 60 EUR

Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bosgezicht, 47x29cm. Cond.: U

Joseph Hendrikus Neuhuys, landschap met boerderij
Startprijs 1.200 EUR

Joseph Hendrikus Neuhuys (1841-1889 Warmond), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 41x56cm. Cond.: U

Schilderij, Bert Alers polderlandschap
Startprijs 150 EUR

Bert Alers, landschap met koeien, 40x50cm. Cond.: U

Fried Pal, Maxime in Parijs
Startprijs 2.000 EUR

Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U

Schilderij, bostafereel met fazant
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U

Aquarel voorstellende appels en fruit
Startprijs 500 EUR

Marie Revillon (Franse school 19e eeuw), aquarel op papier, landschap met fruitkorf, Cond.: U

Laurant, schepen op meer
Startprijs 1.200 EUR

Henry Laurent (Franse school), olieverf op linnen, riviergezicht met oude woonboot, 50x70cm. Cond.: G

Gesigneerd M.A. Koekkoek
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd M.A. Koekkoek, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren, 41x63cm. Cond.: G

P. van Schendel
Startprijs 2.200 EUR

Petrus van Schendel (1806-1870 Brussel), olieverf op mahonie paneel ,in originele lijst, sultan bij kaarslicht. 23x19cm. Cond.: U. Incl. taxatierapport van Simonis-Buunk.

Schilderij met schepen
Startprijs 50 EUR

Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U

Schilderij met schepen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kust met schepen. 60x90cm. Cond.: U

Schilderij, berglandschap
Startprijs 60 EUR

T. Wissink 20e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap, 60x90cm. Cond.: U

Schilderij, kasteel bij nacht
Resultaat: 50 EUR

M. Prieger (Duitse school ca. 1900), olieverf op linnen, nachtelijk landschap, 31x59cm. Cond.: U

Renee Lagrange, Frans schilderij
Startprijs 3.750 EUR

Gesigneerd Renee Lagrange, Franse school, olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, 115x80cm. Cond.: U

Frans pastel,
Startprijs 3.750 EUR

Onduidelijk gesigneerd, F. Vatin 1879, vermoedelijk Franse school, pastel op papier, landschap met vrouw, 40x50cm. Cond.: U

J.H. Mastenbroek
Startprijs 2.200 EUR

Joh. Hendrik Mastenbroek (1875 - 1945 Rotterdam), gemengde techniek op papier, opgewerkte litho ingeschilderd en gesigneerd door Mastenbroek zelf, 65x68cm. Cond.: U

Olieverf A. franke
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 30x122cm.

E. Steinbach, winterlandschap
Startprijs 225 EUR

E. Steinbach (1878-1939), olieverf op linnen, winterlandschap met Fachwerkhuis en molen, 63x47cm. Cond.: G

F.v.Kregten
Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G

Schilderij, bloemenpracht
Resultaat: 320 EUR

Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 25 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

Aquarel Leo Kurpershoek
Resultaat: 15 EUR

Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U

Prent
Resultaat: 10 EUR

Ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.

Henry Houben
Startprijs 2.500 EUR

Henry Houben (Antwerpen 1858 - 1931), olieverf op linnen, haven omgeving Zeeland, 60x80cm. Cond.: U

Stilleven, J.H.J. Halink
Geen vanafprijs

J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U

Tilly Moes, keulse pot met bloemen
Startprijs 275 EUR

Tilly Moes, olieverf op linnen, Keulse pot met bloemen, 55x86cm. Cond.: G

Schilderij R. Deggen
Geen vanafprijs

Gesigneerd R Deggen, vrouw met paard

Jan Toorop, koptische vrouw
Geen vanafprijs

Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M

2 Religieuze prenten Ary Scheffer
Geen vanafprijs

2 Religieuze prenten Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “De wonderbaarlijke genezing”. 46x31cm. Cond.: G, “Christus bemiddeling temidden der Pharizeërs”. 40x50cm. Cond.: R

E. Rabbers
Startprijs 450 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), bloemstilleven, 40x50cm. Cond.: U

Bleys, pastel
Startprijs 425 EUR

Cyriacus Bleys (Hoorn 1842 - 1912 Driel), pastel op papier, bloemstilleven, 74x60cm. Cond.: U

Vossenjacht
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. Vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

Aquarel naar Hundertwasser
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Hundertwasser), aquarel op papier, 39x21cm. Cond.: U

Vossenjacht klein
Resultaat: 25 EUR

Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

Rozenstilleven
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, rozenstilleven, 32x50cm. Cond.: R

bootjes op meer
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm

Landschap
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm

Schilderij Tardy 1961
Geen vanafprijs

Gesigneerd tardy 1961, plakkaatverf op papier, oude boom, 30x50cm. Cond.: U

E. Rabbers, boerenschuur
Startprijs 250 EUR

E. Rabbers (1875-1967), aquarel, boerenschuur 31x22,5cm. Cond.: U

Albert Kleijn
Startprijs 1.100 EUR

Albert Kleijn (Amsterdam), olieverf op paneel, improvisatie, 38x50cm. Cond.: U

Schilderij, pendant
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd tweeluik, olieverf op linnen, modern met aronskelken, 30x90cm. Cond.: U

Schilderij Tom Manders
Geen vanafprijs

Tom Manders, olieverf op linnen, rivierlandschap met huis, 40x50cm. Cond.: R

Schilderij Wintergezicht
Geen vanafprijs

Gesigneerd Collyn, olieverf op linnen, winterlandschap met kerst, 50x70cm. Cond.: U

Stadsgezicht Hollandse school
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U

Schuring
Resultaat: 2.250 EUR

Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U

Schilderij hond
Startprijs 60 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, jachthond met dode eend 20x24cm. Cond.: G

Bernard Medema, Drentsche boerderij
Resultaat: 70 EUR

Bernard Medema, olieverf op paneel, Drentsche boerderij, 28x18cm. Cond.: U

Stadsgezicht Amsterdam C. De Bruin
Startprijs 850 EUR

Cornelis de Bruin (1870-1940), stadsgezicht van Amsterdam met figuren en kerk. 100x70cm

2x Cees Blessing
Resultaat: 30 EUR

2x Cees Blessing (Bussum), schors op paneel, schorscollages, 30x19cm. Cond.: U

L.van der Tonge
Startprijs 1.200 EUR

Lammert van der Tonge (Amsterdam 1871 - 1937 Laren), olieverf op linnen, Larensch interieur met figuren, 35x35cm. Cond.: U

Burskens
Startprijs 1.300 EUR

Jan Burskens, olieverf op linnen, abstracte compositie, 48x40cm. Cond.: U

Omgeving Johannes Rosierse
Resultaat: 150 EUR

Omgeving Johannes Rosierse, olieverf op paneel, vrouw bij kaarslicht, 18x25cm. Cond.: U

Jan Hebbeling
Startprijs 20 EUR

Jan Hebbeling, handingekleurde ets, "Illecebrum Vorticillatum", 24x18cm. Cond.: U

Buter, koeien, Duitsland
Startprijs 1.250 EUR

B. Büter (Duitse school), landschap met koeien, 60x80cm. Cond.: U

C. ten Kate
Resultaat: 50 EUR

2 x Landschappen C. ten Kate, olieverf op paneel 35x27cm pendant

J. de Leeuw, stadsgezicht naar C. Springer
Startprijs 150 EUR

J. de Leeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht naar C. Springer, 40x50cm. Cond.: U

Hundertwasser
Resultaat: 100 EUR

Hundertwasser, gemengde techniek.

Plaat met bloemen
Resultaat: 15 EUR

Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.

L. Marlow, bloemstilleven stijl 17e eeuw.
Startprijs 200 EUR

L. Marlow, olieverf op linnen, bloemstilleven, stijl 17e eeuw, 60x80cm. Cond.: U

C.Cunaeus
Startprijs 900 EUR

Conradijn Cunaeus (Dendermonde 1828 - 1895 Amstelveen), olieverf op linnen, landschap met jachthond en hert, 67x45cm. Cond.: U

Jan Hendrik Venema
Startprijs 20 EUR

Jan Hendrik Venema 1974, ets op papier, landschap, 19x14cm. Cond.: U

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 20 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, landschap, 50x60cm

Bloemenschilderij
Resultaat: 180 EUR

Ongesig. olieverf op linnen, groot bloemstilleven 90x120cm. Cond.: U

Stevens, landschap met bloeiende bomen
Resultaat: 250 EUR

Stevens, olieverf op paneel, landschap met bloeiende bomen, 50x70cm. Cond.: U

5 Staaldrukken
Geen vanafprijs

5 Staaldrukken van Arnhem, cond: goed, div. afm.

Ongesigneerd, herberginterieur
Geen vanafprijs

Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R

3x Pentekening
Geen vanafprijs

3 Werken op papier; 2 prenten en 1 ets Calksen Cond.: R

8 Etsen en prenten
Resultaat: 35 EUR

8 Etsen en prenten Cond.: R

4x Olieverf op paneel
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd, 4x olieverf op paneel, 2x staand naakt 20e eeuw, 68x34cm en 49x32cm. Cond.: U, 2x portret 50x80cm. en 45x61cm. Cond.: U

G. Nijland, winterlandschap met molen
Startprijs 250 EUR

G. Nijland, olieverf op paneel, winterlandschap met molen, 60x80cm. Cond.: U

olieverf
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, Gesig. M.Ren 1975, 100x75cm. Cond.: U

Landschap met molen
Startprijs 350 EUR

Landschap met molen, olieverf op paneel, 54x44cm. Cond.: U

Arthur Bernard
Resultaat: 50 EUR

Zeefdruk, Arthur Bernhard, voorstellend: twee abstracte naakten. Cond.: uitstekend, 32x 43cm.

Winterlandschap
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, boerderij in de winter, 60x80cm. Cond.: G

G. Krol
Startprijs 150 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, vechtende auerhanen, 50x29cm. Cond.: G

P.Horak
Resultaat: 19 EUR

Pavel Horak, olieverf op paneel, papegaai 30x37cm. Cond.: G

J. v.d. Laan, rozenstilleven
Resultaat: 100 EUR

J. v.d. Laan, olieverf op linnen, rozenstilleven, 50x60cm. Cond.: U

Henk v.d.Ven
Resultaat: 20 EUR

Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm

Diverse tekeningen en drukwerk
Geen vanafprijs

4 Werken, 3x prenten op papier, diverse afmetingen, 1x beschilderd papyrus Egypte. Cond.: U

J.J.H.v.Leeuwen strand
Resultaat: 500 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren, 24x30cm. Cond.: U

H. van Steen, stilleven
Startprijs 150 EUR

H. van Steen, olieverf op linnen, stilleven met vaas en appels, 50x60cm. Cond.: U

Yvonne oude Elferink, twents landschap
Startprijs 80 EUR

Yvonne oude Elferink, aquarel op papier, Twents landschap met ganzen, 50x70cm. Cond.: U

F.v.Kregten panorama
Startprijs 1.550 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met schapen bij avond, 97x25cm. Cond.: U