Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Chesterfield voetenbank
Startprijs 120 EUR

Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U

Kussenkast 17e eeuw.
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72

Antiek teakhouten kistje
Startprijs 30 EUR

Antiek teakhouten kistje met messing banden en nagels afgezet, ca. 1900, slot en 1 handgreep ontbreken, 60x28x31cm.

Ingelegd bureau met opstand
Resultaat: 300 EUR

Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R

Grunder Bureau
Resultaat: 600 EUR

Duits grunderzeit schrijfbureau van notenhout en notenfineer, met opzet (uitschuifbaar blad met schrijfleer), ca. 1890 compleet met sleutels.

Piano
Resultaat: 100 EUR

Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U

Pianobankje
Resultaat: 80 EUR

Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U

Eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR

Massief eikenhouten kapitale dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Dienbladenset
Startprijs 30 EUR

Zwarte butlertray met leer-look. Blad is geheel afneembaar 21e eeuws, cond G 77x70x53

Hollands kabinet ca. 1780
Startprijs 8.000 EUR

Hollands barok kabinet ca. 1780,eikenhout met wortelnoten opgelegd, dubbelgebogen en gebombeerd rustend op klauwpoten.

Mah.kabinet
Startprijs 1.600 EUR

Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw,242x174x62

Klaptafeltje
Startprijs 70 EUR

Holland antiek kerfgesneden eiken klaptafeltje, 19e eeuw, 57xø54cm. Cond.: U

Plantentafel
Resultaat: 10 EUR

Eiken plantentafel met getorste poten. 104xØ28cm.

Gestoken naaitafeltje
Resultaat: 140 EUR

Hollands eiken naaitafeltje met prachtig snijwerk, 19e eeuws, Louis Seize 2e periode, 76x61x43cm. Cond.: U

Commode Louis XV stijl
Startprijs 280 EUR

Commode Louis XV stijl,111x47x82cm.

Spiegel 074 A.G.
Startprijs 75 EUR

Ovaal gouden barokstijl spiegel met facet geslepen spiegel. Mooie bloemkroon en ornamenten 107x62cm.

bloemstandaard
Startprijs 60 EUR

Zilverkleurige bloemstandaard

Rond Engels bijzettafeltje
Startprijs 160 EUR

Rond Engels bijzettafeltje uit massief eiken ,op gedraaide 3-spants poot. 71xØ61cm.

Hanglamp Egypte groot
Startprijs 100 EUR

Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 70xØ32cm.

Hanglamp vierkant zwart
Startprijs 120 EUR

Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.

Piano Bechstein
Resultaat: 400 EUR

Piano zwart, C.Bechstein. 163x68x130cm.

Chesterfield rundlederen bank
Startprijs 925 EUR

Chesterfield rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers, in nieuwstaat, 217x103x82cm. Cond.: U

Bureau desk
Startprijs 450 EUR

Massief mahoniehouten bureau, Engelse Sheraton stijl, bovenblad met groen leder ingelegd. 80x162x90cm.

Mahonie bloembak
Startprijs 25 EUR

Mahoniehouten gefineerde bloembak, ca. 1900, moet worden gerestaureerd, 75xø32cm. Cond.: M

Mahonie theestoof
Startprijs 35 EUR

Hollandse mahoniehouten theestoof met band ingelegd en koperen bak (gaatje in de bak), 19e eeuw, 41xø38cm. Cond.: G

Secretaire
Startprijs 1.250 EUR

Eiken Hollandse Baroksecretaire ca. 1780 op klauwpoten. Gebogen laden. Interieur met vele kleine lades en kelder. 87x45x112cm.

Eikenhouten bijzettafeltje
Startprijs 25 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafeltje ca. 1920 met achtkantig blad rustend op zwarte bolpootjes, 39x39x65cm. Cond.: G

Kamelenbankje
Resultaat: 50 EUR

Egyptisch kamelenbankje (antieklook) in de kleuren paars/goud, 56x76x46cm. Cond.: U

Pers
Resultaat: 140 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met prachtige kleuren, 250x350cm.

Art Deko vitrine
Startprijs 1.000 EUR

Art Deko vitrine ca. 1920 opgelegd met verschillende vruchtenhoutsoorten. Geheel gedragen op klauwpoot. Van binnen met glazen schappen. 166x95x50cm.

Iepenhouten boekenkast
Startprijs 550 EUR

Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.

Theetafel met Japans lakwerk
Startprijs 80 EUR

Beschilderd antiek etageretafeltje met Chinese voorstelling en parelmoer inlegwerk, 19e eeuw, 78x66x45cm. Cond.: U

Computer bureautje
Startprijs 325 EUR

Mahonie kleurig computer bureautje.80x120x60cm.

Biedermeier commode
Startprijs 600 EUR

Biedermeier commode ca. 1820, op taps toelopende poten. Mahonie op eiken gefineerd met 3 schuifladen.

Theelepelkistje
Resultaat: 60 EUR

Antiek mahoniegefineerd theelepelkistje met spiegeltje, origineel slotje en pootjes (geen sleuteltje), Cond.: U

Mahoniehouten theekistje
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten gefineerd theekistje met origineel beslag en slotje, 19e eeuw, deksel iets kromgetrokken, 16,5x8,5x4cm. Cond.: U

Houten kistje
Startprijs 30 EUR

Houten kistje

Bijzettafel Jugendstil
Resultaat: 50 EUR

Mahoniekleurige bijzettafel in Engelse stijl ca. 1950, 75x55x40cm. Cond.: G

Kapstok met Jugendstil tegels
Startprijs 60 EUR

Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G

Hollands naaitafeltje
Startprijs 40 EUR

Massief eiken Hollands naaitafeltje, Art Deco, 73x50x30cm. Cond.: U

2 Stoelen, Thonet stijl
Resultaat: 85 EUR

2 Beukenhouten stoelen 70-er jaren, bamboelook met losse kussens en gevlochten rug van pitriet, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm. Cond.: G

Kroonluchter, glas
Resultaat: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, heeft een beetje aandacht nodig, 76x60cm. Cond.: G

Notenhouten hangvitrine
Startprijs 70 EUR

Oudhollands hangvitrinekastje van notenhout, 20e eeuw, barokstijl, 68x66x19cm. Cond.: U

Tapijt Gabbeh 143x100cm.
Startprijs 130 EUR

Tapijt Gabbeh 143x100cm.

Pers
Resultaat: 230 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloemdecor, 255x350cm.

Lederen kamelenbankje
Startprijs 70 EUR

Beukenhouten kamelenbankje in de vorm van een lopende kameel met lederen zitting, eind 20e eeuw, Cond.: G

Eiken/mahonie secretaire
Startprijs 700 EUR

Deels eiken, deels grenen secretaire opgelegd met mahoniefineer. Op cabriopoten met 3 laden en opschuifbare rol. ca. 1820. Interieur met vele laadjes en 1 deurtje. 116x53x125cm.

2 Persjes
Resultaat: 10 EUR

2 Persjes

Beukenhouten stoeltje
Resultaat: 50 EUR

Beukenhouten damesstoeltje met petit point bekleding, 20e eeuws met mooi gesneden kroontje. 87x50x55cm. Cond.: G

Rundlederen bank
Startprijs 1.400 EUR

Rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers en mahonie poten, incl. 8 kussens, in nieuwstaat, 190x85x95cm. Cond.: U

2 Stoeltjes
Resultaat: 40 EUR

2 Originele Thonet stoelen van beukenhout met gevlochten zitting, genummerd Thonet 84, 20e eeuws, 86x42x40. Cond.: U

Art Deco stijl zetel
Resultaat: 300 EUR

Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.

Art Deco stijl zetel
Resultaat: 300 EUR

Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.74x77x97cm.

Eikenhouten secretaire Holland
Startprijs 600 EUR

Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G

Zwarte speeltafel
Startprijs 175 EUR

Antieke zwartgelakte speeltafel Louis Seize stijl, ca. 1880, moet worden gerestaureerd, 79x83x42cm. Cond.: R

Salontafeltje
Startprijs 50 EUR

Hollands kerfgesneden notenhouten Jugendstil bankje, begin 1900, 80x37x47cm. Cond.: U

Kabinet eikenhout
Startprijs 400 EUR

Dubbelgebogen eikenhouten kabinet op klauwpoten, barokstijl midden 20e eeuw.

Ladenkastje wit
Startprijs 150 EUR

Ladenkastje wit 70x40x111cm.

Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR

Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 106x94x88cm. Cond.: U

Trappenkast, iepenhout
Resultaat: 575 EUR

Iepenhouten trappenkast, mahoniekleurig, 8 laden en 6 schuifdeuren, eind 20e eeuw, Cond.: U 170x165x45cm.

notenhouten tweedeurs vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m

Armfauteuil
Startprijs 200 EUR

Massief mahonie armfauteuil Holland ca. 1860. Lodewijkstijl.

Halve-maan kastje
Startprijs 80 EUR

Halve maanvormige antieke wandtafel van mahonie met inlegwerk, Louis Seize stijl, moet worden gerestaureerd, 76x70x38cm. Cond.: R

Tapijt Gabbeh 122x86cm.
Startprijs 120 EUR

Tapijt Gabbeh 122x86cm.

Tapijt Sarogh 154x106cm.
Startprijs 275 EUR

Tapijt Sarogh 154x106cm.

Jugendstil boekenkast
Resultaat: 1.000 EUR

Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.

Hoekkast
Startprijs 450 EUR

Iepenhouten hoekkast ca. 1860, Cond.: G

Kroonluchter, glas
Resultaat: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, 65xØ60cm. Cond.: G

Notenhouten barometer
Geen vanafprijs

Antieke notenhouten barometer (kijkglas gebroken), Nederlandse tekst, Cond.: G

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U

4 Barometers
Resultaat: 22 EUR

4 Barometers (3x hout, 1x kunststof), 2e helft 20e eeuw, Cond.: U

2 Barometers
Resultaat: 15 EUR

2 Barometers, 20e eeuw, 43x18x3cm. en 48x19x6cm. Cond.: M

Barometer
Geen vanafprijs

Antieke notenhouten barometer, Jugendstil met Nederlands schrift, 48x19x6cm. Cond.: U

Barometer
Resultaat: 70 EUR

Antieke barometer met veel snijwerk, 39x35x9cm. Cond.: U

Draak barometer
Resultaat: 70 EUR

Mooie antieke barometer in de vorm van een draak, Nederlands schrift, 41x28x6cm. COnd.: U

Barometer
Resultaat: 35 EUR

Antieke barometer met houtsnijwerk, 53x28x9cm. Cond.: U

Schrijfbureau met opzet
Startprijs 1.400 EUR

Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.

Barometer
Geen vanafprijs

Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.

Barometer ca. 1810
Resultaat: 420 EUR

Vuurvergulde vruchtenhouten lyravormige kwikbarometer omstreeks 1810, Kwik ontbreekt, glas beschadigd.
H. 90 cm, B.43 cm.

Ladenkastje met 10 laden
Startprijs 300 EUR

Ladenkastje met 10 laden, zgn.Low-board, essen kersenkleurig.

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 275 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U

Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR

Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 100x89x94cm. Cond.: U

Miniatuur linnenkastje
Startprijs 90 EUR

Antiek bruingebeitst vurenhouten kinderkastje, ca. 1900, 82x64x27cm. Cond.: U

Eikenhouten secretaire
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire ca. 1950, 96x77x41 cm

bijzettafeltje
Startprijs 40 EUR

Een noten met wortelnoten belijmde chippendale bijzettafeltje, midden 20e eeuw. 55xØ70cm.

Eikenhouten secretaire
Startprijs 250 EUR

Eikenhouten Engelse secretaire ca. 1910, Cond.: G

Wingchair, Koekkoek
Geen vanafprijs

Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U

Damesstoel, Victoriaans
Resultaat: 30 EUR

Victoriaanse damesstoel met beukenhout en moderne bekleding, 1e helft 20e eeuw, 105x70x59cm. Cond.: U

Tapijt Khal M 148x100cm.
Startprijs 300 EUR

Tapijt Khal M 148x100cm.

Pers
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijtje, prachtige kleuren, 210x130cm.

Tapijt Sarogh 396x288cm
Startprijs 1.250 EUR

Tapijt Sarogh 396x288cm

Hoekkastje
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten hoekkastje met roldeurtjes, 20-er jaren, Louis Seize stijl, 76x65x41cm. Cond.: G

Schommelwieg
Startprijs 225 EUR

Antieke zwartgelakte Biedermeier schommelwieg met hemel, 19e eeuw, 117x185x56cm. Cond.: G

Dressoir eikenhout
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten dressoir van prahctige kwaliteit met lades in het midden, in nieuwstaat, 192x91x48cm. Cond.: U

Wandmeubel
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten neogotisch wandmeubel met glas-in-lood en bewerkte eiken deuren, in zeer goede staat, 40-er jaren, 140x124x30cm. Cond.: U

Kist met zadeldak
Resultaat: 350 EUR

Eiken kist met zadeldak, 3 panelen, ca. 1780, Cond.: G