Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U
Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72
Antiek teakhouten kistje met messing banden en nagels afgezet, ca. 1900, slot en 1 handgreep ontbreken, 60x28x31cm.
Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R
Duits grunderzeit schrijfbureau van notenhout en notenfineer, met opzet (uitschuifbaar blad met schrijfleer), ca. 1890 compleet met sleutels.
Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U
Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U
Massief eikenhouten kapitale dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Zwarte butlertray met leer-look. Blad is geheel afneembaar 21e eeuws, cond G 77x70x53
Hollands barok kabinet ca. 1780,eikenhout met wortelnoten opgelegd, dubbelgebogen en gebombeerd rustend op klauwpoten.
Holland antiek kerfgesneden eiken klaptafeltje, 19e eeuw, 57xø54cm. Cond.: U
Hollands eiken naaitafeltje met prachtig snijwerk, 19e eeuws, Louis Seize 2e periode, 76x61x43cm. Cond.: U
Ovaal gouden barokstijl spiegel met facet geslepen spiegel. Mooie bloemkroon en ornamenten 107x62cm.
Rond Engels bijzettafeltje uit massief eiken ,op gedraaide 3-spants poot. 71xØ61cm.
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 70xØ32cm.
Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.
Chesterfield rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers, in nieuwstaat, 217x103x82cm. Cond.: U
Massief mahoniehouten bureau, Engelse Sheraton stijl, bovenblad met groen leder ingelegd. 80x162x90cm.
Mahoniehouten gefineerde bloembak, ca. 1900, moet worden gerestaureerd, 75xø32cm. Cond.: M
Hollandse mahoniehouten theestoof met band ingelegd en koperen bak (gaatje in de bak), 19e eeuw, 41xø38cm. Cond.: G
Eiken Hollandse Baroksecretaire ca. 1780 op klauwpoten. Gebogen laden. Interieur met vele kleine lades en kelder. 87x45x112cm.
Eikenhouten Art Deco bijzettafeltje ca. 1920 met achtkantig blad rustend op zwarte bolpootjes, 39x39x65cm. Cond.: G
Egyptisch kamelenbankje (antieklook) in de kleuren paars/goud, 56x76x46cm. Cond.: U
Art Deko vitrine ca. 1920 opgelegd met verschillende vruchtenhoutsoorten. Geheel gedragen op klauwpoot. Van binnen met glazen schappen. 166x95x50cm.
Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.
Beschilderd antiek etageretafeltje met Chinese voorstelling en parelmoer inlegwerk, 19e eeuw, 78x66x45cm. Cond.: U
Biedermeier commode ca. 1820, op taps toelopende poten. Mahonie op eiken gefineerd met 3 schuifladen.
Antiek mahoniegefineerd theelepelkistje met spiegeltje, origineel slotje en pootjes (geen sleuteltje), Cond.: U
Mahoniehouten gefineerd theekistje met origineel beslag en slotje, 19e eeuw, deksel iets kromgetrokken, 16,5x8,5x4cm. Cond.: U
Mahoniekleurige bijzettafel in Engelse stijl ca. 1950, 75x55x40cm. Cond.: G
Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G
Massief eiken Hollands naaitafeltje, Art Deco, 73x50x30cm. Cond.: U
2 Beukenhouten stoelen 70-er jaren, bamboelook met losse kussens en gevlochten rug van pitriet, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm. Cond.: G
Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, heeft een beetje aandacht nodig, 76x60cm. Cond.: G
Oudhollands hangvitrinekastje van notenhout, 20e eeuw, barokstijl, 68x66x19cm. Cond.: U
Beukenhouten kamelenbankje in de vorm van een lopende kameel met lederen zitting, eind 20e eeuw, Cond.: G
Deels eiken, deels grenen secretaire opgelegd met mahoniefineer. Op cabriopoten met 3 laden en opschuifbare rol. ca. 1820. Interieur met vele laadjes en 1 deurtje. 116x53x125cm.
Beukenhouten damesstoeltje met petit point bekleding, 20e eeuws met mooi gesneden kroontje. 87x50x55cm. Cond.: G
Rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers en mahonie poten, incl. 8 kussens, in nieuwstaat, 190x85x95cm. Cond.: U
2 Originele Thonet stoelen van beukenhout met gevlochten zitting, genummerd Thonet 84, 20e eeuws, 86x42x40. Cond.: U
Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.
Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.74x77x97cm.
Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G
Antieke zwartgelakte speeltafel Louis Seize stijl, ca. 1880, moet worden gerestaureerd, 79x83x42cm. Cond.: R
Hollands kerfgesneden notenhouten Jugendstil bankje, begin 1900, 80x37x47cm. Cond.: U
Dubbelgebogen eikenhouten kabinet op klauwpoten, barokstijl midden 20e eeuw.
Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 106x94x88cm. Cond.: U
Iepenhouten trappenkast, mahoniekleurig, 8 laden en 6 schuifdeuren, eind 20e eeuw, Cond.: U 170x165x45cm.
Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m
Halve maanvormige antieke wandtafel van mahonie met inlegwerk, Louis Seize stijl, moet worden gerestaureerd, 76x70x38cm. Cond.: R
Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.
Antieke notenhouten barometer (kijkglas gebroken), Nederlandse tekst, Cond.: G
Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U
Antieke notenhouten barometer, Jugendstil met Nederlands schrift, 48x19x6cm. Cond.: U
Mooie antieke barometer in de vorm van een draak, Nederlands schrift, 41x28x6cm. COnd.: U
Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.
Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.
Vuurvergulde vruchtenhouten lyravormige kwikbarometer omstreeks 1810, Kwik ontbreekt, glas beschadigd.
H. 90 cm, B.43 cm.
Ladenkastje met 10 laden, zgn.Low-board, essen kersenkleurig.
Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U
Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 100x89x94cm. Cond.: U
Antiek bruingebeitst vurenhouten kinderkastje, ca. 1900, 82x64x27cm. Cond.: U
Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire ca. 1950, 96x77x41 cm
Een noten met wortelnoten belijmde chippendale bijzettafeltje, midden 20e eeuw. 55xØ70cm.
Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U
Victoriaanse damesstoel met beukenhout en moderne bekleding, 1e helft 20e eeuw, 105x70x59cm. Cond.: U
Mahoniehouten hoekkastje met roldeurtjes, 20-er jaren, Louis Seize stijl, 76x65x41cm. Cond.: G
Antieke zwartgelakte Biedermeier schommelwieg met hemel, 19e eeuw, 117x185x56cm. Cond.: G
Eikenhouten dressoir van prahctige kwaliteit met lades in het midden, in nieuwstaat, 192x91x48cm. Cond.: U
Eikenhouten neogotisch wandmeubel met glas-in-lood en bewerkte eiken deuren, in zeer goede staat, 40-er jaren, 140x124x30cm. Cond.: U