Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Maatbekers tin
Geen vanafprijs

7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.

Bronzen groepje
Startprijs 500 EUR

Bronzen groepje gesigneerd Cloudion, midden 19e eeuw, H.: 16cm.

Waterputtende jonkheer
Startprijs 150 EUR

Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.

Kapitale lampevoet
Resultaat: 400 EUR

Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.

Sculptuur van 2 meeuwen
Resultaat: 80 EUR

Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.

Bronzen sculptuur op marmeren voet
Startprijs 350 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.

Bronzen sculpture jachthond
Startprijs 300 EUR

Bronzen sculpture van jachthond gesig. J. Mene ca. 1900.

2 Bronzen siervaasjes
Startprijs 400 EUR

2 Bronzen siervaasjes op witmarmeren voetjes. Frankrijk 19e eeuw.H17cmx Ø 7cm

Bronzen dame
Startprijs 400 EUR

Bronzen beeld naar H. Gobet 1900, Salon des Beaux Art Frankrijk, 28x9x10cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Startprijs 1.100 EUR

Bronzen beeld ca. 1900,voorstellende een door water lopende 12-ender,met twee jachthonden. brons gepatineerd, op een rechthoekige marmeren voet.
H. 48cm., L. 75 cm.

2 Samac figuren
Resultaat: 100 EUR

2 Bronskleurige figuren ca. 1900, Pavot,Par Guillemin. H.:35cm.

Vrouw op rots
Startprijs 1.750 EUR

Bronzen beeld,gesign.Compagr.,beeldhouder ca. 1900,voorstellende op een rots zittende jugendstil-vrouw en aan de zijkant staande engel (putto),een brief
voorlezend met de hand voor de mond.Op de voe...

2 Houten engeltjes 19e eeuw.
Startprijs 450 EUR

2 Houten engeltjes spelend met fluit en banjo, 19e eeuw, hangend model, 30x17x17cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende man, enkele delen gelijmd, 57x18x18cm. Cond.: M

Houten beeld 19e eeuw.
Startprijs 275 EUR

Eikenhouten beeld van een staande man met een boek in de hand en een sabel, 19e eeuw, 36x12x10cm, de sokkel mist een klein stukje hout.

Houten beeld 19e eeuw.
Startprijs 275 EUR

Eikenhouten beeld van een staande man met mantel op sokkel. In de hand houdend een boek en een staf, 37x14x10cm, mist 3 stukjes aan de voet van de sokkel.

8 Miniatuur gesneden dierfiguren
Startprijs 60 EUR

8 Miniaturen uit hout gesneden, 7x dierlijk, 1x vrouwtje, eind 20e eeuw, ca. 5cm. hoog. Cond.: G

Bronzen pul E. Agaard
Resultaat: 35 EUR

Edward Agaard Kopenhagen, bronzen pul met vikingschepen en korenschoven. 11xØ8,5cm. Cond.: U

Heilig figuur 18e eeuw.
Startprijs 450 EUR

Uit hout gesneden beeld voorstellend een heilige figuur met Jezus Christus aan het kruis in de hand. Staand op een houten sokkel, 18e eeuw, 19xø9cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Startprijs 200 EUR

Afrikaans masker , voorstellend man met hoed met daarop 6 gezichten, 74x30x14cm. Cond.: R

Chinees boeddha figuur
Startprijs 200 EUR

Lindenhouten Chinese beschilderd boedhha figuur zittend op een console, ca. 1850, H.:52cm.

Afrikaanse sculptuur
Startprijs 100 EUR

Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.

Groot Indonesisch beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U

Groot Indonesisch beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U

Afrikaanse trom
Startprijs 300 EUR

Grote Afrikaanse houten trom, bewerkt met 4 gezichten en ruitmotief, 103xø52cm. Cond.: G, vel bevat een scheur.

Houten boeddha
Resultaat: 60 EUR

Zittende Boeddha van tropisch hout, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk India, 23x18x11cm. Cond.: U

Miniatuur praalwagen Chinees
Startprijs 225 EUR

Chinees houten miniatuur praalwagen in showvitrine, ca. 1930.

Bronzen pronkvaas
Startprijs 180 EUR

Bronzen pronkvaas op marmeren voet, eind 20e eeuw, Jugendstil invloed,

2 Beelden
Geen vanafprijs

2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R

Houten snijwerk
Startprijs 50 EUR

Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31x17x12cm. Cond.: G

Houten snijwerk
Startprijs 50 EUR

Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G

Buste jonge man op sokkel
Startprijs 50 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: buste jonge man op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw

Bronzen kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Bronzen kaarsenstandaard met twee putti, 28x18x11cm. Cond.: U

Bronzen borstbeeld
Startprijs 120 EUR

Bronzen borstbeeldje op marmeren voet ca. 1880, h.:16cm.

Bronzen hond
Resultaat: 40 EUR

Bronzen jachthond op marmeren voet, 20e eeuw, 24x14x10cm. Cond.: U

Pennenschaal
Resultaat: 50 EUR

Bronzen pennenschaal met Jugendstil motief, 20e eeuw, 34x19x6cm. Cond.: U

Bronzen beeld, manfiguur
Startprijs 1.100 EUR

Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm

Bronzen jongen met fluit
Resultaat: 35 EUR

Bronzen jongen met fluit, 20e eeuw, 24x8x10cm. Cond.: U

Bronzen vrouw aan ketting
Startprijs 100 EUR

Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.

6 Religieuze beeldjes ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

6 Religieuze beeldjes ca. 1900 van metaal compositie. O.a; Onze Lieve Heer, madonna met kind, Heilige Antonius, madonna met bijbel, zittende Heilige, 9-11cm.Cond.: G

Bronzen dame
Startprijs 60 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren sokkel van een dame met bloemenmand. Gesig. R. Valton eind 20e eeuw 28xØ13cm.

Wijnfleshouder
Startprijs 40 EUR

Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 250 EUR

Bronzen sculptuur,naakte dame op het toilet, eind 19e eeuw.

Sandra Brue, pup
Resultaat: 60 EUR

Aardewerken keramisch beeld van een liggende labrador pup met bot, gemaakt door Sandra Brue 1989 USA, 23x42x22cm. Cond.: G

2 Boekensteunen
Resultaat: 40 EUR

2 Art Deco boekensteunen van marmer met reigers van composiet, 14x12x8cm. Cond.: U

2 Koperen kandelaars
Geen vanafprijs

Twee messing hangende kaarskandelaars, voorstelling twee kinderen met kaarshouders, 2e helft 20e eeuw, 35x11x13cm. Cond.: U

Bronzen boeddha
Startprijs 125 EUR

Bronzen boeddhabeeldje, Thais antiek, 19e eeuw, 24x11x5cm.

Adelaar op voet + beeldje
Startprijs 20 EUR

1x Adelaar van zink op een houten voet (17x13x7,5cm), 1x houtsnijwerk beeldje van een dansenden boeddha (20x14x8cm.)

Bronzen sculptuur, indiaan
Startprijs 480 EUR

Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.

Marmeren buste, vrouw
Startprijs 120 EUR

Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.

2 Bronzen siercoupes
Startprijs 300 EUR

2 Bronzen siercoupes op marmeren voetjes, Franse stijl 19e eeuw, 20xø18cm.

2 Bronzen vazen
Startprijs 60 EUR

2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.

Bronzen juwelenkistje
Startprijs 250 EUR

Bronzen juwelenkistje gemerkt "Dinant" ca. 1880, 11x6x5cm.

Bronzen Corpus Christie
Startprijs 150 EUR

Bronzen Corpus Christie aan notenhouten kruis, Frankrijk ca. 1880. 65x40cm.

Drinkebroer
Startprijs 50 EUR

Sculptuur van een drinkebroer gemaakt van legering. Bij het rechterbeen van de man zit een olielampje verwerkt die het nog doet, ca. 1940, Cond.: R/G, 19x18x10cm.

Clownsbeeldje
Geen vanafprijs

Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G

Houten tafel
Startprijs 200 EUR

Houten tafel met 4 afbeeldingen, 61xø42cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten masker met kralen gedecoreerd, 32x18x9cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten beeld met stoffen banden rond de armen, 55x12x13cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Afrikaans houten beeld

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 200 EUR

Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw met stro-rok, 74x20x20cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten beeld met kralenketting rond de heup. Rechtervoet gelijmd, 44x12x12cm.

Afrikaans houten beeld
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten beeld van een man, 59x17x17cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten beeld van een staande vrouw met 2 kinderen, 64x15x20cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 80 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, is gelijmd, 31x22x12cm. Cond.: R

Afrikaans houten beeld
Startprijs 120 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 200 EUR

Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw, 72x27x27cm. Cond.: G

2 Tempelornamenten
Resultaat: 100 EUR

2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G

Bronzen vogel
Startprijs 500 EUR

Bronskleurige fazant op rots, Jugendstil ca. 1900, 36x30cm.

Bronzen sculpture, jongen
Startprijs 150 EUR

Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.

Stel samac figuren
Startprijs 225 EUR

Paar bronskleurige figuren ca. 1900.musiserende dame, gesign.Musique,Par Ranooulet.

Bronzen harlekijn mignon
Startprijs 1.100 EUR

Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.

Borstbeeld
Startprijs 200 EUR

Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.

Bronzen sculpture, mijnwerker
Startprijs 125 EUR

Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, eind 19e eeuw, H.:25cm.

Bronzen golfspeler
Startprijs 120 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.

Bronzen olifant
Startprijs 475 EUR

Bronzen olifanten op marmeren sokkel, zeer fraai gestyleerd, eind 20e eeuw. 45x30x25cm.

Bronzen portret
Startprijs 775 EUR

Bronzen portret, buste van Marie Antoinette Frankrijk 19e eeuw. Gesig. Bulio, 0h28x14x8cm

Bronzen sculpture, dame
Resultaat: 275 EUR

Bronzen sculptuur van een dame in gewaad rustend op een obelisk. Eind 20e eeuw H.:35cm.

Bronzen stier
Startprijs 425 EUR

Bronzen stier in heldhaftige houding op marmeren voet, eind 20e eeuw.

2 Houten monniken
Startprijs 275 EUR

2 Eikenhouten monniken begin 20e eeuw.

Bronzen engel
Startprijs 775 EUR

Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Mareau. H.: 42cm.

Bronzen buste vrouw
Startprijs 525 EUR

Bronzen buste van een vrouw met edelkraag. H.: 41cm.

Bronzen buste, vrouw
Startprijs 225 EUR

Klein bronzen buste van een dame, eind 19e eeuw.

Terracotta, biddend kind
Resultaat: 45 EUR

Groot terracotta figuur, voostellende biddende Jezus in kindertijd met bronskleurig gewaad.

Bronzen portret
Startprijs 120 EUR

Bronzen portret, buste van een vrouwfiguur op houten sokkeltje. Frankrijk ca. 1880 H17cm x Ø7cm

Vrouwelijke boeddha
Resultaat: 45 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw

Sculptuur
Startprijs 100 EUR

Sculptuur "'De samenhang`,H.15cm, B.12cm. Gest. B W M

Bronzen beer
Startprijs 120 EUR

Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.

Bronzen plaquette
Startprijs 40 EUR

Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.

Bronzen beeldje
Resultaat: 500 EUR

Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.

Asbak
Startprijs 65 EUR

Marmeren asbak met clown, begin 20e eeuw. 10x12,5x12,5cm.

2 Bronzen vazen
Startprijs 120 EUR

2 Bronzen vazen Jugendstil. Bruin gepatineerd. 15,5x8cm.