7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.
Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.
Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.
Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.
Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.
Bronzen sculpture van jachthond gesig. J. Mene ca. 1900.
2 Bronzen siervaasjes op witmarmeren voetjes. Frankrijk 19e eeuw.H17cmx Ø 7cm
Bronzen beeld naar H. Gobet 1900, Salon des Beaux Art Frankrijk, 28x9x10cm. Cond.: U
Bronzen beeld ca. 1900,voorstellende een door water lopende 12-ender,met twee jachthonden. brons gepatineerd, op een rechthoekige marmeren voet.
H. 48cm., L. 75 cm.
Bronzen beeld,gesign.Compagr.,beeldhouder ca. 1900,voorstellende op een rots zittende jugendstil-vrouw en aan de zijkant staande engel (putto),een brief
voorlezend met de hand voor de mond.Op de voe...
2 Houten engeltjes spelend met fluit en banjo, 19e eeuw, hangend model, 30x17x17cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende man, enkele delen gelijmd, 57x18x18cm. Cond.: M
Eikenhouten beeld van een staande man met een boek in de hand en een sabel, 19e eeuw, 36x12x10cm, de sokkel mist een klein stukje hout.
Eikenhouten beeld van een staande man met mantel op sokkel. In de hand houdend een boek en een staf, 37x14x10cm, mist 3 stukjes aan de voet van de sokkel.
8 Miniaturen uit hout gesneden, 7x dierlijk, 1x vrouwtje, eind 20e eeuw, ca. 5cm. hoog. Cond.: G
Edward Agaard Kopenhagen, bronzen pul met vikingschepen en korenschoven. 11xØ8,5cm. Cond.: U
Uit hout gesneden beeld voorstellend een heilige figuur met Jezus Christus aan het kruis in de hand. Staand op een houten sokkel, 18e eeuw, 19xø9cm. Cond.: G
Afrikaans masker , voorstellend man met hoed met daarop 6 gezichten, 74x30x14cm. Cond.: R
Lindenhouten Chinese beschilderd boedhha figuur zittend op een console, ca. 1850, H.:52cm.
Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U
Grote Afrikaanse houten trom, bewerkt met 4 gezichten en ruitmotief, 103xø52cm. Cond.: G, vel bevat een scheur.
Zittende Boeddha van tropisch hout, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk India, 23x18x11cm. Cond.: U
Chinees houten miniatuur praalwagen in showvitrine, ca. 1930.
Bronzen pronkvaas op marmeren voet, eind 20e eeuw, Jugendstil invloed,
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31x17x12cm. Cond.: G
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G
Bronzen sculpture, voorstellend: buste jonge man op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw
Bronzen kaarsenstandaard met twee putti, 28x18x11cm. Cond.: U
Bronzen pennenschaal met Jugendstil motief, 20e eeuw, 34x19x6cm. Cond.: U
Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm
Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.
6 Religieuze beeldjes ca. 1900 van metaal compositie. O.a; Onze Lieve Heer, madonna met kind, Heilige Antonius, madonna met bijbel, zittende Heilige, 9-11cm.Cond.: G
Bronzen sculptuur op marmeren sokkel van een dame met bloemenmand. Gesig. R. Valton eind 20e eeuw 28xØ13cm.
Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.
Aardewerken keramisch beeld van een liggende labrador pup met bot, gemaakt door Sandra Brue 1989 USA, 23x42x22cm. Cond.: G
2 Art Deco boekensteunen van marmer met reigers van composiet, 14x12x8cm. Cond.: U
Twee messing hangende kaarskandelaars, voorstelling twee kinderen met kaarshouders, 2e helft 20e eeuw, 35x11x13cm. Cond.: U
1x Adelaar van zink op een houten voet (17x13x7,5cm), 1x houtsnijwerk beeldje van een dansenden boeddha (20x14x8cm.)
Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.
Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.
2 Bronzen siercoupes op marmeren voetjes, Franse stijl 19e eeuw, 20xø18cm.
2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.
Bronzen Corpus Christie aan notenhouten kruis, Frankrijk ca. 1880. 65x40cm.
Sculptuur van een drinkebroer gemaakt van legering. Bij het rechterbeen van de man zit een olielampje verwerkt die het nog doet, ca. 1940, Cond.: R/G, 19x18x10cm.
Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker met kralen gedecoreerd, 32x18x9cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G
Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld met stoffen banden rond de armen, 55x12x13cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw met stro-rok, 74x20x20cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld met kralenketting rond de heup. Rechtervoet gelijmd, 44x12x12cm.
Afrikaans houten beeld van een staande vrouw met 2 kinderen, 64x15x20cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, is gelijmd, 31x22x12cm. Cond.: R
Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw, 72x27x27cm. Cond.: G
2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G
Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.
Paar bronskleurige figuren ca. 1900.musiserende dame, gesign.Musique,Par Ranooulet.
Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.
Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.
Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, eind 19e eeuw, H.:25cm.
Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.
Bronzen olifanten op marmeren sokkel, zeer fraai gestyleerd, eind 20e eeuw. 45x30x25cm.
Bronzen portret, buste van Marie Antoinette Frankrijk 19e eeuw. Gesig. Bulio, 0h28x14x8cm
Bronzen sculptuur van een dame in gewaad rustend op een obelisk. Eind 20e eeuw H.:35cm.
Bronzen stier in heldhaftige houding op marmeren voet, eind 20e eeuw.
Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Mareau. H.: 42cm.
Groot terracotta figuur, voostellende biddende Jezus in kindertijd met bronskleurig gewaad.
Bronzen portret, buste van een vrouwfiguur op houten sokkeltje. Frankrijk ca. 1880 H17cm x Ø7cm
Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.
Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.
Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.