Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot en hoekstukken
Antieke petroleumlamp van opalineglas ca. 1900 met handbeschilderde voorstelling van edele dame. Glazen lampeglas van latere leeftijd, 80xø16cm. Cond.: G
Grote geelkoperen ketel op staande komfoor, rijkelijk bewerkt met gegoten ornamenten ,van latere datum ca. 1900. 122xø35cm. Cond.: G
1x Koperen visweegschaal (40x45cm.) met gewichtje. 1x Gietijzeren weegschaal (33x18cm.) met koperen bakje en 4 gewichtjes. Cond.: G
2 Bronzen neo-gotische kandelaars op drie leeuwenpootjes. Begin 18e eeuws, 45cmxø17cm.
3 Houten speelgoed vrachtwagentjes; 1x vrachtwagen met afzetbak van WWF (35x17x14cm.), 1x vrachtwagen met laadbak (51x17x16cm.), 1x geel speelgoedvrachtwagentje van Brummi (28x13x8cm.). Cond.: G
11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U
Eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels, eind 19e eeuw, 45x25cm. Cond.: G
3 Duitse porseleinen pijpen, eind 19e eeuw/begin 20e eeuw, 81xØ12cm, 65xØ10cm en 59xØ8cm. Cond.: U
Grote koperen kloosterkan 18e eeuws met ornamenten ,van latere datum, 65xø35cm.
2 Bronzen gegoten kaarsenstandaards, 20e eeuw, 38,5x14x14cm. Cond.: G
Koperen ketel op staand komfoor met messing poten en ornamenten ca. 1900, 65x25cm. Cond.: G
2 Duitse porseleinen pijpen, begin 20e eeuw, 55xØ8cm. en 60xØ9cm. Cond.: U
2x Beukenhouten handschaaf (26x19x2,5cm.) ca. 1920. 1x Antiek bronzen strijkijzer (16,5x14x9,5cm.). 1x Koperen tabaksdoos met roodkoperen ornamenten (11x7x2,5cm.).
Dubbelzijdige iepenhouten speculaasplank met afbeeldingen van een man en een vrouw, 19e eeuw, 36x12,5x2cm.
6 Oude boekjes; 1x Exotische siervogels, 1x Jungle Book 1916, 1x Jardin De Plaisir 1605, 1x nagedachtenissenboekje met gedichten ca. 1880, 1x Leven en lotgevallen van David Copperfield 2e druk, 1x Hau...
Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot.. Goud op snee
Hollandse statenbijbel van Nicolaas Haas Amsterdam, anno 1748, 22x26,5x11,5cm.
Bijbel met originele leren kaft en rococo ornamenten, 18e eeuw, Anno 1797 M.J. Coerman, gesigneerd door P. Meyboom (handgesigneerd), predikant te Amsterdam. Cond.: G
Antiek Mechels bijbeltje met sloten, eind 19e eeuw, 15x10x3,5cm. Cond.: U
Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G
Russisch houten lakdoosje, handbeschilderd met een portret van een vrouw leunend tegen een zuil, 20e eeuw, 10x7,5x2,5cm. Cond.: G
Russisch houten lakdoosje, handbeschilderd met een portret van een vrouw leunend tegen een zuil, 20e eeuw, 14x10x3,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G
Antieke speeldoos Duitsland, 19e eeuw van gelakt hout, bevat 2 speelplaten, speeldoos speelt prima (1 tand kapot), deksel mist, 19,5x17,5x11cm. Cond.: R
Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes
2 Keramische wandplaquettes met auto's erop verwerkt, 2e helft 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd, 15x17cm en 17x14cm. Cond.: G
9 Oude pijpen begin 20e eeuw, veel Schwarzwald( Duitsland), div. afm. Cond.: U
Groen gepatineerd aardewerken beeldje van een knielend kindje met een vogel in de hand (beschadigd bij de staart), 23x11cm.
1x Koperen braadpan begin 1900, 8xø8cm. 1x Rood- met geelkoperen schenkkan midden 20e eeuw, 40xø20cm.
Anitquarisch boekwerk in bruinlederen band over de Joodse oudheden van Flavius Josephus, anno 1722, 10x25x41cm.
Antiek houten sigarenhouder met messing band, begin 19e eeuw, 21x3,5cm.
Oude steenbakvorm voor 7 stenen van beukenhout, ca. 1930, 98x27x8cm.
4 Kleine benen doosjes ca. 1960, 1x cilindrisch loddereindoosje gegraveerd met wereldkaart 4xØ3,2cm, 1x snuifdoosje compleet uitgewerkt met messing sluiting 3,5xØ3cm, 1x snuifdoosje uitgewerkt en gegr...
2 Chinese doosje messing/zilverkleurig compleet opgelegd met figurendecor, ca. 1950/1960. Ronde doosje: 7,5xØ6,5cm. Ovale doosje: 6,5x4,5x2,5cm.
Zwarte gietijzeren haardset-standaard, eind 20e eeuw, 61x30x22cm.
Zwarte gietijzeren kolenkit op 4 poten, fraai gietwerk met een hoofd van een dier, eind 20e eeuw, 55x37x32cm.
Antieke messing kaarsenkandelaar met leeuwenvoetjes, 18e-19e eeuw, in zeer goede staat, 38xø14cm. Cond.: U
Zwarte gietijzeren haardset-standaard in de vorm van een staande man met anker en turfschep, eind 20e eeuw, 69x44x27cm.
5-Delige gietijzeren haardset, staander met schepje, borstel, pook en tang. 82cmx17x17cm. Cond.:G
4 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, eind 20e eeuw, Cond.: G
Staande koperen asbak begin 20e eeuw, Art Nouveau K.M.D. Tiel, 89xØ23cm. Cond.: G
Paraplubak en kolenbak van gedreven koper, begin 20e eeuw, 54xØ24cm. en 42xØ22cm. Cond.: U
Beukenhouten notenkleurige staande asbak met fraai draaiwerk en bronzen greep, H.:65cm.
Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer
Goudkleurige van kunststof gemaakte standaard met 2 zwaarden, Cond.: G
Koperen bureaulamp met gemarmerde glazen kap, 20e eeuw, 37xø28cm. Cond.: U
Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U
Oude wijwaterkan van koper ca. 1900, kerkelijk zinken bakje met gotisch motief, 26x12x14cm. Cond.: U
Oude kerkelijke misbel ca. 1900 met gotisch motief van koper, 20x19x17cm. Cond.: U
Divers koperwerk, o.a. blaasbalg, koffiemolen,kannen etc. div. afm. Cond.: G
Vruchtenhouten paneeltje met snijwerk, oosterse voorstelling van 2 dames bij een tempel, 60-er jaren, 40x50cm. Cond.: R
Dubbelzijdige speculaasplank van iepenhout, 18e eeuw, met afbeeldingen van een man en vrouw. 56,5x22,5cm. Cond.: R
Oud Afrikaans beeld van tropisch hout en een rokje van touw. Cond.: G
2 Aziatische beeldjes van tropenhout. 1x vrouw, 1x buste van een vrouw. Cond.: G
2 Tropisch houten beelden van Aziatische figuren 1x kakatoe 1x hert.
3 Tropisch houten Aziatische figuren. 1x Boedha 2x Bustes.
Doos diversen o.a; veel verzilverd bestek, porseleinen pop, weegschaal, bronzen bel, fotocamera, doosjes, aansteker.
Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,
Sieraden en sleutelkastje Tibetaans, met leer overtrokken en beschilderd met bloemen en insecten, eind 20e eeuw, 34x32x20cm.
Oud gietijzeren deurklopper in de vorm van een vrouwengezicht (aan 1 zijkant een stukje weg), ca. 1975, 20x14,5cm.
Antiek tinnen maatbeker ca. 1820, onderkant gemerkt N.C. 14,5x11x8cm. Cond.: G
Antieke tinnen cilindervormige kruik met schroefdop, begin 1800, 30xØ10cm. Cond.: G
Antieke tinnen bierpul met handvat en deksel, begin 1800, 20x14x11cm. Cond.: G
2 Antieke tinnen theepotten met deksels, 19e eeuw, 20cm. en 17cm.
5 Delen tin gesigneerd G.N. Gero (en 1 ander merk Hollands), 1e helft 20e eeuw, Cond.: R
Zwaar uitgevoerde tinnen snavelkan, 20e eeuw Duitsland , 92% tin, 28x18xø12cm. Cond.: U
Grote smeedijzeren kerkkandelaar op 3 spant omstreeks 1910 met messing lekplaat boven op voor de brandende kaars, 134hx34x34cm