Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel met zilveren slot/hoekstukken
Startprijs 225 EUR

Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot en hoekstukken

Boekensteun
Startprijs 40 EUR

Diverse haarkammen
Geen vanafprijs

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

Diverse haarkammen
Geen vanafprijs

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

24 delige messenset
Resultaat: 50 EUR

24 delige messenset

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke petroleumlamp van opalineglas ca. 1900 met handbeschilderde voorstelling van edele dame. Glazen lampeglas van latere leeftijd, 80xø16cm. Cond.: G

Grote messing ketel
Startprijs 150 EUR

Grote geelkoperen ketel op staande komfoor, rijkelijk bewerkt met gegoten ornamenten ,van latere datum ca. 1900. 122xø35cm. Cond.: G

2 Weegschalen
Resultaat: 22 EUR

1x Koperen visweegschaal (40x45cm.) met gewichtje. 1x Gietijzeren weegschaal (33x18cm.) met koperen bakje en 4 gewichtjes. Cond.: G

2 Kandelaars begin 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

2 Bronzen neo-gotische kandelaars op drie leeuwenpootjes. Begin 18e eeuws, 45cmxø17cm.

3 Speelgoedauto's
Resultaat: 15 EUR

3 Houten speelgoed vrachtwagentjes; 1x vrachtwagen met afzetbak van WWF (35x17x14cm.), 1x vrachtwagen met laadbak (51x17x16cm.), 1x geel speelgoedvrachtwagentje van Brummi (28x13x8cm.). Cond.: G

11 Oude porseleinen pijpen
Resultaat: 170 EUR

11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U

Eiken lepelrekje
Geen vanafprijs

Eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels, eind 19e eeuw, 45x25cm. Cond.: G

3 Duitse porseleinen pijpen
Resultaat: 90 EUR

3 Duitse porseleinen pijpen, eind 19e eeuw/begin 20e eeuw, 81xØ12cm, 65xØ10cm en 59xØ8cm. Cond.: U

Kloosterkan 18e eeuws
Resultaat: 60 EUR

Grote koperen kloosterkan 18e eeuws met ornamenten ,van latere datum, 65xø35cm.

2 Kaarsenstandaards
Resultaat: 35 EUR

2 Bronzen gegoten kaarsenstandaards, 20e eeuw, 38,5x14x14cm. Cond.: G

Koperenketel op staand komfoor
Resultaat: 40 EUR

Koperen ketel op staand komfoor met messing poten en ornamenten ca. 1900, 65x25cm. Cond.: G

2 Duitse porseleinen pijpen
Resultaat: 60 EUR

2 Duitse porseleinen pijpen, begin 20e eeuw, 55xØ8cm. en 60xØ9cm. Cond.: U

4 Delen diversen
Geen vanafprijs

2x Beukenhouten handschaaf (26x19x2,5cm.) ca. 1920. 1x Antiek bronzen strijkijzer (16,5x14x9,5cm.). 1x Koperen tabaksdoos met roodkoperen ornamenten (11x7x2,5cm.).

Dubbele houten koekplank
Resultaat: 35 EUR

Dubbelzijdige iepenhouten speculaasplank met afbeeldingen van een man en een vrouw, 19e eeuw, 36x12,5x2cm.

6 Diverse oude boekjes
Startprijs 40 EUR

6 Oude boekjes; 1x Exotische siervogels, 1x Jungle Book 1916, 1x Jardin De Plaisir 1605, 1x nagedachtenissenboekje met gedichten ca. 1880, 1x Leven en lotgevallen van David Copperfield 2e druk, 1x Hau...

Bijbelstandaard + 2 bijbels
Resultaat: 100 EUR

Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U

Hollandse bijbel met zilveren slot
Startprijs 125 EUR

Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot.. Goud op snee

Hollandse statenbijbel
Startprijs 450 EUR

Hollandse statenbijbel van Nicolaas Haas Amsterdam, anno 1748, 22x26,5x11,5cm.

Oude bijbel 18e eeuw
Geen vanafprijs

Bijbel met originele leren kaft en rococo ornamenten, 18e eeuw, Anno 1797 M.J. Coerman, gesigneerd door P. Meyboom (handgesigneerd), predikant te Amsterdam. Cond.: G

Bijbel met zilveren slotje
Resultaat: 40 EUR

Antiek Mechels bijbeltje met sloten, eind 19e eeuw, 15x10x3,5cm. Cond.: U

Psalmenboek
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G

Houten portretdoos
Startprijs 70 EUR

Russisch houten lakdoosje, handbeschilderd met een portret van een vrouw leunend tegen een zuil, 20e eeuw, 10x7,5x2,5cm. Cond.: G

Houten portretdoos
Startprijs 180 EUR

Russisch houten lakdoosje, handbeschilderd met een portret van een vrouw leunend tegen een zuil, 20e eeuw, 14x10x3,5cm. Cond.: G

Antieke speeldoos
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G

Antieke speeldoos
Resultaat: 80 EUR

Antieke speeldoos Duitsland, 19e eeuw van gelakt hout, bevat 2 speelplaten, speeldoos speelt prima (1 tand kapot), deksel mist, 19,5x17,5x11cm. Cond.: R

Kavel divers blikwerk
Geen vanafprijs

Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes

2 Tegels met auto's
Startprijs 20 EUR

2 Keramische wandplaquettes met auto's erop verwerkt, 2e helft 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd, 15x17cm en 17x14cm. Cond.: G

9 Oude pijpen
Resultaat: 75 EUR

9 Oude pijpen begin 20e eeuw, veel Schwarzwald( Duitsland), div. afm. Cond.: U

Groen stenen beeldje
Startprijs 20 EUR

Groen gepatineerd aardewerken beeldje van een knielend kindje met een vogel in de hand (beschadigd bij de staart), 23x11cm.

Tiffany lamp
Startprijs 125 EUR

Tiffany stijl lamp met metalen voet, 20e eeuw, 54xø40cm. Cond.: U

Koperen kan + schaal
Startprijs 20 EUR

1x Koperen braadpan begin 1900, 8xø8cm. 1x Rood- met geelkoperen schenkkan midden 20e eeuw, 40xø20cm.

Boekwerk in lederen band
Startprijs 600 EUR

Anitquarisch boekwerk in bruinlederen band over de Joodse oudheden van Flavius Josephus, anno 1722, 10x25x41cm.

Antiek houten sigarendoosje
Resultaat: 40 EUR

Antiek houten sigarenhouder met messing band, begin 19e eeuw, 21x3,5cm.

2 Replica pistolen
Geen vanafprijs

2 Replica pistolen

Houten steenbakvorm
Startprijs 30 EUR

Oude steenbakvorm voor 7 stenen van beukenhout, ca. 1930, 98x27x8cm.

Replica Kris
Geen vanafprijs

Replica kris

1 doosje
Resultaat: 30 EUR

4 Kleine benen doosjes ca. 1960, 1x cilindrisch loddereindoosje gegraveerd met wereldkaart 4xØ3,2cm, 1x snuifdoosje compleet uitgewerkt met messing sluiting 3,5xØ3cm, 1x snuifdoosje uitgewerkt en gegr...

Spiegeltje
Geen vanafprijs

Klein verguld spiegeltje. 44x36cm.

2 Chinese bewerkte doosjes
Resultaat: 30 EUR

2 Chinese doosje messing/zilverkleurig compleet opgelegd met figurendecor, ca. 1950/1960. Ronde doosje: 7,5xØ6,5cm. Ovale doosje: 6,5x4,5x2,5cm.

Koperen houtbak
Resultaat: 40 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel

Gietijzeren haardstandaard
Resultaat: 20 EUR

Zwarte gietijzeren haardset-standaard, eind 20e eeuw, 61x30x22cm.

Kolenkit
Geen vanafprijs

Oude kolenkit met garnituur, begin 20e eeuw, 45xØ24cm. Cond.: R

Gietijzeren kolenkit
Resultaat: 50 EUR

Zwarte gietijzeren kolenkit op 4 poten, fraai gietwerk met een hoofd van een dier, eind 20e eeuw, 55x37x32cm.

Kaarsenstandaard 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing kaarsenkandelaar met leeuwenvoetjes, 18e-19e eeuw, in zeer goede staat, 38xø14cm. Cond.: U

Gietijzeren paraplu-standaard
Resultaat: 50 EUR

Zwarte gietijzeren haardset-standaard in de vorm van een staande man met anker en turfschep, eind 20e eeuw, 69x44x27cm.

5-Delige gietijzeren haardset
Geen vanafprijs

5-Delige gietijzeren haardset, staander met schepje, borstel, pook en tang. 82cmx17x17cm. Cond.:G

Diverse heksenketeltjes
Resultaat: 20 EUR

4 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, eind 20e eeuw, Cond.: G

Koperen houtbak
Resultaat: 30 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel 48x36x30cm.

Staande koperen asbak
Geen vanafprijs

Staande koperen asbak begin 20e eeuw, Art Nouveau K.M.D. Tiel, 89xØ23cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Resultaat: 40 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel

Koperen papaplubak + kolenbak
Geen vanafprijs

Paraplubak en kolenbak van gedreven koper, begin 20e eeuw, 54xØ24cm. en 42xØ22cm. Cond.: U

Houten staande asbak
Startprijs 110 EUR

Beukenhouten notenkleurige staande asbak met fraai draaiwerk en bronzen greep, H.:65cm.

Visweegschaal
Geen vanafprijs

Koperen visweegschaal

Diversen koper
Resultaat: 20 EUR

Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer

Houten dienblad
Geen vanafprijs

Houten kerfsnede dienblad met vogelmotief

Standaard met 2 zwaarden
Startprijs 50 EUR

Goudkleurige van kunststof gemaakte standaard met 2 zwaarden, Cond.: G

Appelketel
Startprijs 40 EUR

Geelkoperen appelketel 19e eeuws, 30xø23cm. Cond.: R

Bureaulamp
Resultaat: 20 EUR

Koperen bureaulamp met gemarmerde glazen kap, 20e eeuw, 37xø28cm. Cond.: U

5-Armige kaarsenstandaard
Resultaat: 50 EUR

Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U

Wijwaterkan
Startprijs 60 EUR

Oude wijwaterkan van koper ca. 1900, kerkelijk zinken bakje met gotisch motief, 26x12x14cm. Cond.: U

Wierookvat
Resultaat: 70 EUR

Oude wierookbrander (kerkelijk), 20e eeuw, 15xø14cm. Cond.: U

Kerkbel
Resultaat: 100 EUR

Oude kerkelijke misbel ca. 1900 met gotisch motief van koper, 20x19x17cm. Cond.: U

Divers koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Divers koperwerk, o.a. blaasbalg, koffiemolen,kannen etc. div. afm. Cond.: G

Vruchtenhouten paneeltje
Resultaat: 20 EUR

Vruchtenhouten paneeltje met snijwerk, oosterse voorstelling van 2 dames bij een tempel, 60-er jaren, 40x50cm. Cond.: R

Speculaasplank
Resultaat: 40 EUR

Dubbelzijdige speculaasplank van iepenhout, 18e eeuw, met afbeeldingen van een man en vrouw. 56,5x22,5cm. Cond.: R

2 Houten beelden
Geen vanafprijs

2 Tropisch houten Aziatische Bustes. man en vrouw

Houten beeld
Resultaat: 60 EUR

Oud Afrikaans beeld van tropisch hout en een rokje van touw. Cond.: G

3 Houten beeldjes
Geen vanafprijs

3 Aziatische waterbuffels van tropisch hout. mooie kwaliteit.

2 Houten beeldjes
Geen vanafprijs

2 Tropisch houten Aziatische figuren. 2x vogels.

2 Houten beeldjes
Geen vanafprijs

2 Aziatische beeldjes van tropenhout. 1x vrouw, 1x buste van een vrouw. Cond.: G

Houten beeld
Geen vanafprijs

Aziatisch tropisch houten beeld. Cond.: G

2 houten beelden
Geen vanafprijs

2 Tropisch houten beelden van Aziatische figuren 1x kakatoe 1x hert.

3 Diverse houten beeldjes
Geen vanafprijs

3 Tropisch houten Aziatische figuren. 1x Boedha 2x Bustes.

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos diversen o.a; veel verzilverd bestek, porseleinen pop, weegschaal, bronzen bel, fotocamera, doosjes, aansteker.

Model van S.S. Rijndam
Startprijs 1.500 EUR

Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,

Sieradenkastje
Startprijs 70 EUR

Sieraden en sleutelkastje Tibetaans, met leer overtrokken en beschilderd met bloemen en insecten, eind 20e eeuw, 34x32x20cm.

Oud ijzeren deurklopper
Resultaat: 20 EUR

Oud gietijzeren deurklopper in de vorm van een vrouwengezicht (aan 1 zijkant een stukje weg), ca. 1975, 20x14,5cm.

Antiek tinnen maatbeker
Startprijs 30 EUR

Antiek tinnen maatbeker ca. 1820, onderkant gemerkt N.C. 14,5x11x8cm. Cond.: G

Boeddha
Resultaat: 30 EUR

Zittende Boeddha van zwart gekleurde terracotta 26x16x33cm.

Antieke tinnen kruik
Startprijs 60 EUR

Antieke tinnen cilindervormige kruik met schroefdop, begin 1800, 30xØ10cm. Cond.: G

Antieke tinnen maatkan
Resultaat: 90 EUR

Antieke tinnen bierpul met handvat en deksel, begin 1800, 20x14x11cm. Cond.: G

2 Antieke tinnen theepotten
Resultaat: 50 EUR

2 Antieke tinnen theepotten met deksels, 19e eeuw, 20cm. en 17cm.

Tinnen bord
Resultaat: 50 EUR

Groot tinnen bord, vermoedelijk 19e eeuw, 5,5x37,5cm. Cond.: U

Divers tingoed
Geen vanafprijs

5 Delen tin gesigneerd G.N. Gero (en 1 ander merk Hollands), 1e helft 20e eeuw, Cond.: R

Tinnen buikmaatje
Startprijs 30 EUR

Tinnen buikmaatje, Engels 19e eeuw, 8xø6cm.

Tinnen snavelkan
Startprijs 80 EUR

Zwaar uitgevoerde tinnen snavelkan, 20e eeuw Duitsland , 92% tin, 28x18xø12cm. Cond.: U

Tinnen 1/2L maatbeker
Startprijs 60 EUR

Tinnen 1/2L maat, Hollands 19e eeuw, 17xø10cm.

Koetslamp
Resultaat: 60 EUR

Oude koperen koetslamp van een lijkkoets, ca. 1900, 55x16cm. Cond.: U

Smeedijzeren kerkkandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote smeedijzeren kerkkandelaar op 3 spant omstreeks 1910 met messing lekplaat boven op voor de brandende kaars, 134hx34x34cm

Koetslamp
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen koetslamp, 20e eeuw, 64xØ20cm. Cond.: U