03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

Chesterfield voetenbank 3100
Chesterfield voetenbank
Startprijs 120 EUR
Kussenkast 17e eeuw. 3101
Kussenkast 17e eeuw.

1.000 EUR

Antiek teakhouten kistje 3102
Antiek teakhouten kistje
Startprijs 30 EUR
Ingelegd bureau met opstand 3103
Ingelegd bureau met opstand

300 EUR

Grunder Bureau 3104
Grunder Bureau

600 EUR

Piano 3105
Piano

100 EUR

Pianobankje 3106
Pianobankje

80 EUR

Eiken kabinet 3107
Eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR
Dienbladenset 3108
Dienbladenset
Startprijs 30 EUR
Hollands  kabinet ca. 1780 3109
Hollands kabinet ca. 1780
Startprijs 8.000 EUR
Mah.kabinet 3110
Mah.kabinet
Startprijs 1.600 EUR
Klaptafeltje 3111
Klaptafeltje
Startprijs 70 EUR
Plantentafel 3112
Plantentafel

10 EUR

Gestoken naaitafeltje 3113
Gestoken naaitafeltje

140 EUR

Commode Louis XV stijl 3114
Commode Louis XV stijl
Startprijs 280 EUR
Spiegel 074 A.G. 3115
Spiegel 074 A.G.
Startprijs 75 EUR
bloemstandaard 3116
bloemstandaard
Startprijs 60 EUR
Rond Engels bijzettafeltje 3117
Rond Engels bijzettafeltje
Startprijs 160 EUR
Hanglamp Egypte groot 3118
Hanglamp Egypte groot
Startprijs 100 EUR
Hanglamp vierkant zwart 3119
Hanglamp vierkant zwart
Startprijs 120 EUR
Piano Bechstein 3120
Piano Bechstein

400 EUR

Chesterfield rundlederen bank 3121
Chesterfield rundlederen bank
Startprijs 925 EUR
Bureau desk 3122
Bureau desk
Startprijs 450 EUR
Mahonie bloembak 3123
Mahonie bloembak
Startprijs 25 EUR