Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel met zilveren slot/hoekstukken 927
Bijbel met zilveren slot/hoekstukken
Startprijs 225 EUR
24-delige messenset 928
24-delige messenset
Startprijs 50 EUR
Boekensteun 929
Boekensteun
Startprijs 40 EUR
Diverse haarkammen 930
Diverse haarkammen
Geen vanafprijs
Diverse haarkammen 931
Diverse haarkammen
Geen vanafprijs
Verkocht
24 delige messenset 999
24 delige messenset

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2000
Petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

Grote messing ketel 2001
Grote messing ketel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Weegschalen 2002
2 Weegschalen

Resultaat:

22 EUR

2 Kandelaars begin 18e eeuw 2003
2 Kandelaars begin 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
3 Speelgoedauto's 2004
3 Speelgoedauto's

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
11 Oude porseleinen pijpen 2005
11 Oude porseleinen pijpen

Resultaat:

170 EUR

Eiken lepelrekje 2006
Eiken lepelrekje
Geen vanafprijs
Verkocht
3 Duitse porseleinen pijpen 2007
3 Duitse porseleinen pijpen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kloosterkan 18e eeuws 2008
Kloosterkan 18e eeuws

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Kaarsenstandaards 2009
2 Kaarsenstandaards

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Koperenketel op staand komfoor 2010
Koperenketel op staand komfoor

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Duitse porseleinen pijpen 2011
2 Duitse porseleinen pijpen

Resultaat:

60 EUR

4 Delen diversen 2012
4 Delen diversen
Geen vanafprijs
Verkocht
Dubbele houten koekplank 2013
Dubbele houten koekplank

Resultaat:

35 EUR

6 Diverse oude boekjes 2014
6 Diverse oude boekjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bijbelstandaard + 2 bijbels 2015
Bijbelstandaard + 2 bijbels

Resultaat:

100 EUR

Hollandse bijbel met zilveren slot 2016
Hollandse bijbel met zilveren slot
Startprijs 125 EUR
Hollandse statenbijbel 2017
Hollandse statenbijbel
Startprijs 450 EUR