03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

Nijgh 351
Nijgh
Geen vanafprijs
Aquarel, J.H. Weisenbruch 352
Aquarel, J.H. Weisenbruch
Geen vanafprijs
Ricky Damen 353
Ricky Damen
Startprijs 300 EUR
John van Zweden 383
John van Zweden
Startprijs 50 EUR
Riviergezicht met molen 901
Riviergezicht met molen
Geen vanafprijs
Schilderij op paneel 1000
Schilderij op paneel
Startprijs 1.000 EUR
2 Japanse pentekeningen 1001
2 Japanse pentekeningen

60 EUR

Stilleven 19e eeuw (stijl 17e-18e eeuw) 1002
Stilleven 19e eeuw (stijl 17e-18e eeuw)
Startprijs 1.200 EUR
B.H. Bolink 1003
B.H. Bolink
Startprijs 350 EUR
A. Terhell 1004
A. Terhell
Startprijs 100 EUR
Tom Ancone, bloemen op vaas 1005
Tom Ancone, bloemen op vaas

100 EUR

Puyenbroeck, stilleven 1006
Puyenbroeck, stilleven
Startprijs 1.500 EUR
Anton Reuvers 1969 1007
Anton Reuvers 1969
Startprijs 45 EUR
Anton Reuvers 1967 1008
Anton Reuvers 1967
Startprijs 60 EUR
Joseph Hendrikus Neuhuys, landschap met boerderij 1009
Joseph Hendrikus Neuhuys, landschap met boerderij
Startprijs 1.200 EUR
Schilderij, Bert Alers polderlandschap 1010
Schilderij, Bert Alers polderlandschap
Startprijs 150 EUR
Fried Pal, Maxime in Parijs 1011
Fried Pal, Maxime in Parijs
Startprijs 2.000 EUR
Schilderij, bostafereel met fazant 1012
Schilderij, bostafereel met fazant

60 EUR

Aquarel voorstellende appels en fruit 1013
Aquarel voorstellende appels en fruit
Startprijs 500 EUR
Laurant, schepen op meer 1014
Laurant, schepen op meer
Startprijs 1.200 EUR
Gesigneerd M.A. Koekkoek 1015
Gesigneerd M.A. Koekkoek
Startprijs 300 EUR
P. van Schendel 1016
P. van Schendel
Startprijs 2.200 EUR
Schilderij met schepen 1017
Schilderij met schepen
Startprijs 50 EUR
Schilderij met schepen 1018
Schilderij met schepen

50 EUR