Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Maatbekers tin 2247
7 Maatbekers tin
Geen vanafprijs
Bronzen groepje 4000
Bronzen groepje
Startprijs 500 EUR
Waterputtende jonkheer 4001
Waterputtende jonkheer
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kapitale lampevoet 4002
Kapitale lampevoet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Sculptuur van 2 meeuwen 4003
Sculptuur van 2 meeuwen

Resultaat:

80 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren voet 4004
Bronzen sculptuur op marmeren voet
Startprijs 350 EUR
Bronzen sculpture jachthond 4005
Bronzen sculpture jachthond
Startprijs 300 EUR
2 Bronzen siervaasjes 4006
2 Bronzen siervaasjes
Startprijs 400 EUR
Bronzen dame 4007
Bronzen dame
Startprijs 400 EUR
Bronzen beeld 4008
Bronzen beeld
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
2 Samac figuren 4009
2 Samac figuren

Resultaat:

100 EUR

Vrouw op rots 4010
Vrouw op rots
Startprijs 1.750 EUR
2 Houten engeltjes 19e eeuw. 4011
2 Houten engeltjes 19e eeuw.
Startprijs 450 EUR
Afrikaans houten beeld 4012
Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR
Houten beeld 19e eeuw. 4013
Houten beeld 19e eeuw.
Startprijs 275 EUR
Houten beeld 19e eeuw. 4014
Houten beeld 19e eeuw.
Startprijs 275 EUR
8 Miniatuur gesneden dierfiguren 4015
8 Miniatuur gesneden dierfiguren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen pul E. Agaard 4016
Bronzen pul E. Agaard

Resultaat:

35 EUR

Heilig figuur 18e eeuw. 4017
Heilig figuur 18e eeuw.
Startprijs 450 EUR
Afrikaans masker 4018
Afrikaans masker
Startprijs 200 EUR
Chinees boeddha figuur 4019
Chinees boeddha figuur
Startprijs 200 EUR
Afrikaanse sculptuur 4020
Afrikaanse sculptuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Groot Indonesisch beeld 4021
Groot Indonesisch beeld

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Groot Indonesisch beeld 4022
Groot Indonesisch beeld

Resultaat:

150 EUR