Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Aardewerken fruitservies 4100
Aardewerken fruitservies
Startprijs 50 EUR
Dekselvaas 4101
Dekselvaas
Startprijs 50 EUR
Theepot, krantafdruk. 4102
Theepot, krantafdruk.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Vaas 4103
Vaas

Resultaat:

45 EUR

8 Stuks porselein 4104
8 Stuks porselein
Startprijs 60 EUR
Schotel 4105
Schotel
Geen vanafprijs
Aardewerken schaal 4106
Aardewerken schaal
Startprijs 10 EUR
Verkocht
 Villeroy en Boch dekselvaas 4107
Villeroy en Boch dekselvaas

Resultaat:

40 EUR

Kapitale dekselvaas 4108
Kapitale dekselvaas
Startprijs 150 EUR
Opaline vaas 4109
Opaline vaas
Geen vanafprijs
Porseleinen koffieset 4110
Porseleinen koffieset
Startprijs 25 EUR
Asbak + fruitschaal 4111
Asbak + fruitschaal
Startprijs 30 EUR
Set  oranje vazen 4112
Set oranje vazen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
12 glazen + tafelbel 4113
12 glazen + tafelbel

Resultaat:

35 EUR

Set groene vazen 4114
Set groene vazen
Startprijs 90 EUR
2 Vazen 4115
2 Vazen
Startprijs 40 EUR
6 Glaasjes en bonbonniere 4116
6 Glaasjes en bonbonniere
Geen vanafprijs
Dekselpot + mandje 4117
Dekselpot + mandje
Startprijs 40 EUR
3 Chinese loddereinflacons 4118
3 Chinese loddereinflacons
Startprijs 60 EUR
2x Tulpenvaas wit 4119
2x Tulpenvaas wit
Startprijs 20 EUR
Wijnglas 19e eeuw. 4120
Wijnglas 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
7 blauwe schoteltjes 4121
7 blauwe schoteltjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 chinese borden 4122
2 chinese borden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Capucijner kop en schotels 4123
2 Capucijner kop en schotels

Resultaat:

50 EUR