Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Duitse porseleinen pijpen
Resultaat: 60 EUR

2 Duitse porseleinen pijpen, begin 20e eeuw, 55xØ8cm. en 60xØ9cm. Cond.: U

Koperenketel op staand komfoor
Resultaat: 40 EUR

Koperen ketel op staand komfoor met messing poten en ornamenten ca. 1900, 65x25cm. Cond.: G

2 Kaarsenstandaards
Resultaat: 35 EUR

2 Bronzen gegoten kaarsenstandaards, 20e eeuw, 38,5x14x14cm. Cond.: G

Kloosterkan 18e eeuws
Resultaat: 60 EUR

Grote koperen kloosterkan 18e eeuws met ornamenten ,van latere datum, 65xø35cm.

3 Duitse porseleinen pijpen
Resultaat: 90 EUR

3 Duitse porseleinen pijpen, eind 19e eeuw/begin 20e eeuw, 81xØ12cm, 65xØ10cm en 59xØ8cm. Cond.: U

Eiken lepelrekje
Geen vanafprijs

Eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels, eind 19e eeuw, 45x25cm. Cond.: G

11 Oude porseleinen pijpen
Resultaat: 170 EUR

11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U

3 Speelgoedauto's
Resultaat: 15 EUR

3 Houten speelgoed vrachtwagentjes; 1x vrachtwagen met afzetbak van WWF (35x17x14cm.), 1x vrachtwagen met laadbak (51x17x16cm.), 1x geel speelgoedvrachtwagentje van Brummi (28x13x8cm.). Cond.: G

2 Kandelaars begin 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

2 Bronzen neo-gotische kandelaars op drie leeuwenpootjes. Begin 18e eeuws, 45cmxø17cm.

2 Weegschalen
Resultaat: 22 EUR

1x Koperen visweegschaal (40x45cm.) met gewichtje. 1x Gietijzeren weegschaal (33x18cm.) met koperen bakje en 4 gewichtjes. Cond.: G

Grote messing ketel
Startprijs 150 EUR

Grote geelkoperen ketel op staande komfoor, rijkelijk bewerkt met gegoten ornamenten ,van latere datum ca. 1900. 122xø35cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke petroleumlamp van opalineglas ca. 1900 met handbeschilderde voorstelling van edele dame. Glazen lampeglas van latere leeftijd, 80xø16cm. Cond.: G

Jugendstil plaquette
Startprijs 200 EUR

Grote Jugendstil plaquette, roodkoper vertint, voorstellende godin Ceres, 64x46cm.

Zilveren beugeltasje
Geen vanafprijs

Zilveren beugeltasje 800e. mooie gave tas met uitgewerkte beugel gedecoreerd met bloemen en zwart stoffen tas. ca 18x30cm

Bronzen naakte vrouw
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.

Diverse haarkammen
Geen vanafprijs

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

Diverse haarkammen
Geen vanafprijs

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

Jugendstil gaslamp
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil gaslamp armatuur, messing met bloemen en zweepslag vorm, begin 20e eeuw, 137x40x10cm. Cond.: G

Boekensteun
Startprijs 40 EUR

Koperen houtbak
Resultaat: 30 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel 48x36x30cm.

Sleutelkastje, fruit
Startprijs 40 EUR

Sleutelkastje, fruit

Roodkoperen doofpot
Startprijs 50 EUR

Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U

3x Religieus in lijst
Geen vanafprijs

1x Heilig kruis met bolglas en goudkleurige lijst, 38x30x4cm. 2x Houten lijst met foto's, 27x22x2cm. Cond.: G