Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Stilleven, J.H.J. Halink
Geen vanafprijs

J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U

Aquarel Leo Kurpershoek
Resultaat: 15 EUR

Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U

Schilderij, bloemenpracht
Resultaat: 320 EUR

Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U

E. Steinbach, winterlandschap
Startprijs 225 EUR

E. Steinbach (1878-1939), olieverf op linnen, winterlandschap met Fachwerkhuis en molen, 63x47cm. Cond.: G

J.H. Mastenbroek
Startprijs 2.200 EUR

Joh. Hendrik Mastenbroek (1875 - 1945 Rotterdam), gemengde techniek op papier, opgewerkte litho ingeschilderd en gesigneerd door Mastenbroek zelf, 65x68cm. Cond.: U

Renee Lagrange, Frans schilderij
Startprijs 3.750 EUR

Gesigneerd Renee Lagrange, Franse school, olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, 115x80cm. Cond.: U

Schilderij met schepen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kust met schepen. 60x90cm. Cond.: U

Gesigneerd M.A. Koekkoek
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd M.A. Koekkoek, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren, 41x63cm. Cond.: G

Schilderij, bostafereel met fazant
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U

Schilderij, Bert Alers polderlandschap
Startprijs 150 EUR

Bert Alers, landschap met koeien, 40x50cm. Cond.: U

Joseph Hendrikus Neuhuys, landschap met boerderij
Startprijs 1.200 EUR

Joseph Hendrikus Neuhuys (1841-1889 Warmond), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 41x56cm. Cond.: U

Anton Reuvers 1969
Startprijs 45 EUR

Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bospad, 34x25cm. Cond.: U

Puyenbroeck, stilleven
Startprijs 1.500 EUR

Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U

A. Terhell
Startprijs 100 EUR

Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G

B.H. Bolink
Startprijs 350 EUR

B.H. Bolink, (1876 Deventer - 1950 Enschede), olieverf op linnen, 60x80cm. Cond.: U

2 Japanse pentekeningen
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U

Lievin Herremans
Startprijs 1.100 EUR

Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U

John van Zweden
Startprijs 50 EUR

Charles Monstin
Resultaat: 75 EUR

Charles Monstin, kleurets op papier, Place du Vertie Parijs 225/500, 31x23cm. Cond.: U

L.Jansen
Geen vanafprijs

Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G

Kalender Gelderse kunst
Startprijs 30 EUR

Kalender Gelderse kunst

Ricky Damen
Startprijs 300 EUR

Impressionistisch
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd landschap met knotwilgen, olieverf op linnen, 50x70cm. Cond.: U

Aquarel, J.H. Weisenbruch
Geen vanafprijs

Gaat retour