03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

2 Vaasjes met zilveren voet
Startprijs 175 EUR

2 Vaasjes met zilveren voet

Parfumflesje
Startprijs 175 EUR

Kristalglazen parfumflesje Hollands ca. 1900 met GG hals 585/000, minimale chip, H.:9,5cm.

Zilveren tafelspiegel
Startprijs 550 EUR

Zilveren tafelspiegel 925/000 met mooie details, London ca. 1987, met facetgeslepen spiegel, 32,5x25cm.

6 Zilveren mokkalepels
Startprijs 150 EUR

6 Zilveren mokkalepels 925/000, Kopenhagen ca. 1936-1966 gemerkt Egon Lauridsen. L.:10cm. 50gr.

Zilveren visschep
Startprijs 450 EUR

Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1883 in doos. L.: 29,5cm. 105gr.

Zilveren visschep
Startprijs 500 EUR

Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1882, gemerkt J.M. van Kempen & Zoon. L.:34cm. 160gr.

Parfumflesje
Startprijs 175 EUR

Kristalglazen parfumflesje Hollands met GG hals 585/000, eind 19e eeuw. stopje ontbreekt. Minimale chip. H.:9cm.

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 900 EUR

2 Zilveren kandelaars Empire stijl 925/000, 20e eeuw, H.:22,5cm.

Zilveren petit-four lepel
Startprijs 75 EUR

Zilveren petit-four lepel 800/000, ca. 1900. paar kleine scheurtjes, L.:20,5cm. 50gr.

Zilveren dekseldoos
Startprijs 425 EUR

Zilveren dekseldoos 833/000 Hollands ca. 1875, 12x10x7,5cm.

Zilveren jardiniere
Resultaat: 400 EUR

Zilveren jardiniere Hollands 833/00 op 4 kogelvoetjes. 21,5x14,5cm. 220gr.

Zilveren saladetang
Startprijs 350 EUR

Zilveren saladetang 833/000, Hollands ca. 1867, L.:28,5cm. 160gr.

Zilveren pijpenwroeter
Startprijs 200 EUR

Zilveren pijpenwroeter 833/000, 1e helft 20e eeuw, L.: 11cm.

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 100 EUR

Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.

Pillendoosje
Startprijs 100 EUR