Kristalglazen parfumflesje Hollands ca. 1900 met GG hals 585/000, minimale chip, H.:9,5cm.
Zilveren tafelspiegel 925/000 met mooie details, London ca. 1987, met facetgeslepen spiegel, 32,5x25cm.
6 Zilveren mokkalepels 925/000, Kopenhagen ca. 1936-1966 gemerkt Egon Lauridsen. L.:10cm. 50gr.
Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1883 in doos. L.: 29,5cm. 105gr.
Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1882, gemerkt J.M. van Kempen & Zoon. L.:34cm. 160gr.
Kristalglazen parfumflesje Hollands met GG hals 585/000, eind 19e eeuw. stopje ontbreekt. Minimale chip. H.:9cm.
2 Zilveren kandelaars Empire stijl 925/000, 20e eeuw, H.:22,5cm.
Zilveren petit-four lepel 800/000, ca. 1900. paar kleine scheurtjes, L.:20,5cm. 50gr.
Zilveren jardiniere Hollands 833/00 op 4 kogelvoetjes. 21,5x14,5cm. 220gr.
Zilveren saladetang 833/000, Hollands ca. 1867, L.:28,5cm. 160gr.
Zilveren pijpenwroeter 833/000, 1e helft 20e eeuw, L.: 11cm.
Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.