Bronzen pronkvaas op marmeren voet, eind 20e eeuw, Jugendstil invloed,
Chinees houten miniatuur praalwagen in showvitrine, ca. 1930.
Zittende Boeddha van tropisch hout, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk India, 23x18x11cm. Cond.: U
Grote Afrikaanse houten trom, bewerkt met 4 gezichten en ruitmotief, 103xø52cm. Cond.: G, vel bevat een scheur.
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U
Afrikaans masker , voorstellend man met hoed met daarop 6 gezichten, 74x30x14cm. Cond.: R
Uit hout gesneden beeld voorstellend een heilige figuur met Jezus Christus aan het kruis in de hand. Staand op een houten sokkel, 18e eeuw, 19xø9cm. Cond.: G
8 Miniaturen uit hout gesneden, 7x dierlijk, 1x vrouwtje, eind 20e eeuw, ca. 5cm. hoog. Cond.: G
Eikenhouten beeld van een staande man met mantel op sokkel. In de hand houdend een boek en een staf, 37x14x10cm, mist 3 stukjes aan de voet van de sokkel.
Eikenhouten beeld van een staande man met een boek in de hand en een sabel, 19e eeuw, 36x12x10cm, de sokkel mist een klein stukje hout.
Afrikaans houten beeld van een zittende man, enkele delen gelijmd, 57x18x18cm. Cond.: M
2 Houten engeltjes spelend met fluit en banjo, 19e eeuw, hangend model, 30x17x17cm. Cond.: G
Bronzen beeld,gesign.Compagr.,beeldhouder ca. 1900,voorstellende op een rots zittende jugendstil-vrouw en aan de zijkant staande engel (putto),een brief
Bronzen beeld ca. 1900,voorstellende een door water lopende 12-ender,met twee jachthonden. brons gepatineerd, op een rechthoekige marmeren voet.
H. 48cm., L. 75 cm.
Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.
Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.
Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.
Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.