Wit platelen beeld "Lejan", Art Deco, dame met hazewindhond ca. 1920, 30x50x17cm. Cond.: G
Platelen rozenvaasje van Favorite Koninklijk Goedewagen Gouda Holland, 10x10x8,5cm. Een glazen spijkerbol vaasje, 9xØ9,5cm. Cond.: G
Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G
4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand
Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.
2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.
7 Chinese schoteltjes (ø10,2 cm.) met goud beschilderde gecontourneerde rand, 18e eeuws.
Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.
3 Chinese loddereinflacons van persglas. handbeschilderd met figurendecor (2x) en bloemendecor (1x), 20e eeuw, ca. 9cm.
1x Kristallen mandje met mooi geslepen decor, gaaf, 15,5x18,5,12cm. 1x Kristallen dekselpot 18xø13cm. Eind 20e eeuw.
2 Kristallen vazen met mooie slijptechnieken (o.a; Amandel en ruit slijptechniek). 24xø12cm. en 28,5xø10cm. Cond.: G
6 Kristallen whiskeyglazen (10xø8cm.) met mooi slijpdecor, 6 kristallen borrelglaasjes (8xø4cm.) en een kristallen tafelbel (13,5xø6cm.)
1x Kristallen fruitschaal met bloemen bewerkt 10,5xø20cm. 1x Kristallen asbak met verschillende slijptechnieken bewerkt 5,5xø14cm. Beide gaaf, eind 20e eeuw.
Porseleinen 4-delige koffieset met onderschotel gemerkt M.Z. Austria, beschilderd met bloemmotief ca. 1900. Schotel (ø33,5cm), koffiekan (21x18x11cm.), melkkan (10,5cm.) en suikerpot (10,5cm.), Cond.:...
Kapitale dekselvaas China eind 20e eeuw, blauw-wit gedecoreerd met draken en fhoo honden. H 90cm. Ø45 cm.
Villeroy en Boch blauwe dekselvaas met landschapsdecor, 70-er jaren deksel met zittende hond, 34x15cm. Cond.: G
Kavel divers porselein o.a; 2 trekpotjes, 5 bordjes, beeldje van een kind, dekselpotje, theebusje etc.
Bijzondere aardewerken theepot in de vorm van een verfrommelde krant, ontwerper J. Mihalik, Mahler Art 4 By ERGO, ca. 1970, 27,5x16x10cm.
Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G
Kapitale porseleinen vaas, ballustervormig met rode gloed overlopend in beige.Eind 20e eeuw. H.100, Ø47 cm.
Groot meissen wandbord, teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U
Porseleinen lamp met beeldengroep, Frankrijk 20e eeuw, bronskleurige voet en 2 fittingen, H:67cm. Cond.: G