Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U
Bert Alers, landschap met koeien, 40x50cm. Cond.: U
Joseph Hendrikus Neuhuys (1841-1889 Warmond), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 41x56cm. Cond.: U
Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bosgezicht, 47x29cm. Cond.: U
Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bospad, 34x25cm. Cond.: U
Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U
Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U
Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G
B.H. Bolink, (1876 Deventer - 1950 Enschede), olieverf op linnen, 60x80cm. Cond.: U
Ongesigneerd stilleven, 19e eeuw (17-18e eeuwse stijl), 64x82cm. Cond.: G
Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U
Reinier Peijnenburg, olieverf op linnen, interieur, 50x60cm. Cond.: U
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
J.H. te Pas, olieverf op linnen, landschap, 40x50cm. Cond.: U
Charles Monstin, kleurets op papier, Place du Vertie Parijs 225/500, 31x23cm. Cond.: U
Ongesigneerd landschap met knotwilgen, olieverf op linnen, 50x70cm. Cond.: U