Twee lederen kuipstoelen met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Grote Italiaanse vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw, gemaakt van mahoniehout met 4 glazen deuren en 4 dichte deuren in onderstuk (lichte transportschade) 246x260x55cm. Cond.: G
Duitse notenhouten fineer Grunderzeit Buffet omstreeks 1880 in goede originele staat.(3delig)205x145x75cm Cond:G
Bijzonder groot Duits DEanziger barok dressoir ca. 1880 met barok panelen, gedraaide zuilen, lades en uitschuifbare buffetplanken. In goede originele staat 102x70x250cm. Cond.: G
Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.
Antieke Duitse Grunderzeit eethoek met uittrektafel omstreeks 1880 van mahoniehout (gebruikerssporen) Cond;R\G 350x86x78
Zware eikenhouten ovale baluster tafel in barokstijl, poten onderling verbonden, langwerpig en ovaalvormig 20e eeuw, stijlmeubel. 78x106x247 Cond:G
Acht Barokstoelen naar oud voorbeeld met mooie Gobelin stoffering, 20e eeuw Cond:G 108x47x47
Twaalf 19e eewse mahoniehouten stoelen met vlechtwerk, omstreeks 1870. 90x40x47 Cond: R\G
Zeer grote oude beukenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat (smal) 65x78x335
Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.
Handbeschilderde Hongaarse boeren kast, naar oud voorbeeld met schuine hoeken, florale decors en Jesus en Maria.(gemaakt van oud hout) Cond:G 109x169x43
Groot antiek Engels mahoniehouten dressoir met snijwerk en bronzen beslag ca. 1900. Gebogen lades midden en lichte schade 98x200x77cm. Cond.: G
Wortelnoten Barokstijl vitrine opzet kast, 2e helft 20e eeuw, stijmeubel in zeer goede staat. 220x140x40 Cond:G
Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...
Eikenhouten landelijke keukenkast 20e eeuw met lades en deuren en uitstekende panelen. Cond:G 224x202x46
Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok spinde, staande op sleevoeten, nieuw slot (aanpassingen) Cond:G 120x171x46,5
Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.
Engels mahoniefineer rolbureau met 6 lades, rol en opklapbaar schrijfblad ca. 1860 in zeer goede staat 109x54x104
Hollandse mahoniehouten spinnekop-tafel ca. 1860 in goede staat 76x140x110cm. Cond.: G
Grote antieke werkbank 2-delig met bankschroef, in goede originele staat. Cond:G 238x64x85
Duitse wortelnoten Biedermeier halspiegel omstreeks 1840. 134cm Cond:G
Prachtige antieke notenhouten Willem III vitrinekast met glas in zijkanten ca. 1860. Bevat lade en schappen in zeer goede staat 192x120x46cm.