Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken hangspinde
Resultaat: 65 EUR

Duitse eikenhouten met grenen inbouwspinde met deurtjes en lade 19e eeuw. 75x25x52 Cond:G

Bureaustoel
Resultaat: 60 EUR

Mooie stijlvolle lederen draaibare bureaustoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.

Kapstok
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten gestoken kapstok met 5 originele koperen haken en leeuwenkoppen ca. 1880, 34x120x14cm. Cond.: G

Salontafel + miniset
Resultaat: 60 EUR

Oude Engelse mahoniehouten salontafel, en een mahoniehouten miniset, beide met leder op het blad. 2e helft 20e eeuw. 48x106x45 en 51x53x36 Cond:G

Gothisch vitrinekastje
Resultaat: 60 EUR

Neogotische 19e eeuwse eikenhouten vitrinekast. 74x40x28 Cond:G

Biedermeier tafel
Resultaat: 60 EUR

Prachtige Duitse ovale biedermeier mahoniefineer tafel ca. 1840 met 4-spant poot in goede originele staat 67x95x135cm.

Lektuurbak
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten lectuurmeubel met lade. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met koperen wieltjes 60x48x38cm. Cond.: R-G

Spinnetafeltje + stoeltje
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten spinnekoptafeltje met eikenhouten rietgebiesde stoel ca. 1920 in goede staat 70x60x60cm. en 89x40x40cm.

Buikcommode 3-laden
Resultaat: 50 EUR

Hollandse notenhouten Neo Barok 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 66x77x40cm. Cond.: R

Hangkastje
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil hangkastje omstreeks 1910 met koperen beslag in goede originele staat. 65x55x20cm Cond:G

Engels bloemtafeltje
Resultaat: 45 EUR

Engelse mahoniehouten bloemtafel met etage ca. 1900 70x45x44cm. Cond.: G

Ovale spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel in zeer goede staat. 60x90 Cond:G

Pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Zwarte pianokruk ca. 1900 in goede staat 58xø48cm.

Kapstok
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met facetgeslepen ovale spiegel omstreeks 1900. 18x101x12 Cond:G

Wortelnoten tv-meubel
Resultaat: 35 EUR

Wortelnoten stereomeubel 2e helft 20e eeuw in barokstijl (2 opklapbare delen) in zeer goede staat 55x110x103cm.

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Antieken eikenhouten 8-hoekige Engelse spiegel met facetgeslepen glas,51x42 cm Cond:G

Wortelnoten vitrinekastje
Resultaat: 30 EUR

Oude notenhouten vitrinekast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 73x68x20 Cond:G

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Empire stijl tafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x52x32cm.

Stoeltje
Resultaat: 25 EUR

Oude armleunstoel ca. 1930 met petit-point bekleding 93x60x60cm. Cond.: G