Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Lederen kuipstoelen
Resultaat: 360 EUR

Twee lederen kuipstoelen met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Italiaanse glaskast
Resultaat: 350 EUR

Grote Italiaanse vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw, gemaakt van mahoniehout met 4 glazen deuren en 4 dichte deuren in onderstuk (lichte transportschade) 246x260x55cm. Cond.: G

Grunder buffetkast
Resultaat: 330 EUR

Duitse notenhouten fineer Grunderzeit Buffet omstreeks 1880 in goede originele staat.(3delig)205x145x75cm Cond:G

Groot dressoir
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder groot Duits DEanziger barok dressoir ca. 1880 met barok panelen, gedraaide zuilen, lades en uitschuifbare buffetplanken. In goede originele staat 102x70x250cm. Cond.: G

Noten vertico
Resultaat: 300 EUR

Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.

Uittrektafel + 6 stoelen
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse Grunderzeit eethoek met uittrektafel omstreeks 1880 van mahoniehout (gebruikerssporen) Cond;R\G 350x86x78

Eiken baluster tafel
Resultaat: 300 EUR

Zware eikenhouten ovale baluster tafel in barokstijl, poten onderling verbonden, langwerpig en ovaalvormig 20e eeuw, stijlmeubel. 78x106x247 Cond:G

8 Stoelen
Resultaat: 300 EUR

Acht Barokstoelen naar oud voorbeeld met mooie Gobelin stoffering, 20e eeuw Cond:G 108x47x47

12 Stoelen
Resultaat: 300 EUR

Twaalf 19e eewse mahoniehouten stoelen met vlechtwerk, omstreeks 1870. 90x40x47 Cond: R\G

Kloostertafel
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote oude beukenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat (smal) 65x78x335

2 Barok stoelen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.

Beschilderde kast
Resultaat: 275 EUR

Handbeschilderde Hongaarse boeren kast, naar oud voorbeeld met schuine hoeken, florale decors en Jesus en Maria.(gemaakt van oud hout) Cond:G 109x169x43

Mahonie dressoir
Resultaat: 275 EUR

Groot antiek Engels mahoniehouten dressoir met snijwerk en bronzen beslag ca. 1900. Gebogen lades midden en lichte schade 98x200x77cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 275 EUR

Wortelnoten Barokstijl vitrine opzet kast, 2e helft 20e eeuw, stijmeubel in zeer goede staat. 220x140x40 Cond:G

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 275 EUR

Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...

Eiken keukenkast
Resultaat: 275 EUR

Eikenhouten landelijke keukenkast 20e eeuw met lades en deuren en uitstekende panelen. Cond:G 224x202x46

Canapé
Resultaat: 275 EUR

Engelse mahoniehouten Canape met velours stoffering, Cond:G 200x66x90

Duitse barok spinde
Resultaat: 260 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok spinde, staande op sleevoeten, nieuw slot (aanpassingen) Cond:G 120x171x46,5

Sidetable
Resultaat: 250 EUR

Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.

Rolbureau
Resultaat: 250 EUR

Engels mahoniefineer rolbureau met 6 lades, rol en opklapbaar schrijfblad ca. 1860 in zeer goede staat 109x54x104

Spinnepoot tafel
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten spinnekop-tafel ca. 1860 in goede staat 76x140x110cm. Cond.: G

Werkbank
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke werkbank 2-delig met bankschroef, in goede originele staat. Cond:G 238x64x85

Wortelnoten spiegel
Resultaat: 225 EUR

Duitse wortelnoten Biedermeier halspiegel omstreeks 1840. 134cm Cond:G

Vitrine, Willem III
Resultaat: 200 EUR

Prachtige antieke notenhouten Willem III vitrinekast met glas in zijkanten ca. 1860. Bevat lade en schappen in zeer goede staat 192x120x46cm.