Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Kersen stoelen
Resultaat: 200 EUR

Vijf massief kersenhouten landelijke stoelen 20e eeuw in goede staat 97x59x60

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 190 EUR

Duitse kleine wortelnoten Louis Philippe secretaire, omstreeks 1870 met mooi binnenleven(opstandje mist,gebruikerssporen) Cond:G 140x100x53

Meubel
Resultaat: 190 EUR

Mahoniehouten met wortelnoten spiegeletagiere met facetgeslepen spiegels, omstreeks 1900.CondG 110x130cm

Kussenkast
Resultaat: 190 EUR

Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw (naar oud voorbeeld) van eiken met pallisander. In zeer goede staat en uitneembaar 185x178x62cm. Cond.: G

Wortelnoten commode
Resultaat: 180 EUR

Wortelnoten 2-laden commode met intarsia 2e helft 20e eeuw in goede staat, geheel staand op hoge klauwpoten 67x107x49cm.

Mahonie trumeau
Resultaat: 175 EUR

Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.

Rococo bureau
Resultaat: 170 EUR

Oude rococo stijl notenhout fineer kaptafel (138x80x50cm.) ca. 1930 met spiegel en lades, inclusief antieke Louis Philippe stoel (98x42x4cm.) Cond.: G

Grote spiegel
Resultaat: 170 EUR

Grote eikenhouten Neo-Rococo spiegel ca. 1870 met beschildering 200x102cm. Cond.: G

Engelse vitrine
Resultaat: 170 EUR

Antieke mahoniehouten vitrinekast met houtintarsia, 2 deurs met zijkanten van glas, staande op hoge poten, originele staat. 173x90x31 Cond:G

6 Biedermeier stoelen
Resultaat: 160 EUR

Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering, omstreeks 1840 Cond:G

Antieke schouw
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten schouw ca. 1880 in goede staat 130x170x32cm.

Mahoniehouten bank
Resultaat: 150 EUR

Duitse Biedermeijer mahoniehouten bank omstreeks 1840 (minimale fineerschade,stoffering licht beschadigd) 100x200x67cm Cond:G

Eiken kinderstoel
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse kinderstoel van eikenhout, gestoken en gevlochten rugleuning en zitting, valbeveiliging. 125x47x55 Cond:G

2x Halve maan tafel
Resultaat: 150 EUR

Twee prachtige Jugendstil ingelegde gefineerde halve-maan tafeltjes (samen 1 ronde tafel) ca. 1910. Berken fineer (vermoedelijk Duitsland) 60x70x35cm. (per stuk) Cond.: G

Biedermeier commode
Resultaat: 150 EUR

Noord Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier commode ca. 1850 met 3 lades. Fineer + poten in slechte staat, verder in goede staat Cond.: R-G 92x85x49

Beschilderd kastje
Resultaat: 150 EUR

Frans notenfineer commode met 3 beschilderingen van figuren ca. 1900 met bronzen beslag en hekwerk. Schilderwerk op deurtje is gesigneerd (blad kapot maar compleet) 65x68x33cm. Cond.: G

Mahonie kastje 2-deurs
Resultaat: 150 EUR

Hollandse mahoniehouten 19e eeuwse vertico ca. 1860 in goede originele staat 142x100x48cm.

Rolluik bureau
Resultaat: 150 EUR

Engels eikenhouten rolbureau ca. 1900 met 11 lades en vakverdeling achter rolluik. In goede originele staat 120x120x67cm.

Grenen commode
Resultaat: 150 EUR

Strakke grenenhouten Louis Philippe commode ca. 1870 89,5x51x84 Cond.: R-G

Kleine spinde met ster
Resultaat: 150 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten Duitse spinde met sterintarsia. 42x19x41 Cond:G

Sieradenvitrine
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten 19e eeuwse sierradenverkoop vitrine, in goede originele staat. 33x55x39 Cond:G

Kerkbank
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse kerkbank in goede originele staat, 108x50x250 Cond:G

Salontafel
Resultaat: 135 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse Biedermeier mahoniehouten salontafel in zeer goede staat 58x112x140cm.

Eiken hoekkast
Resultaat: 135 EUR

Eikenhouten 2-deurs hoek-vitrinekast. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x75x35cm.