Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenhouten speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Grunderzeit speeltafel omstreeks 1880. Cond:G 86x44x78

Lessenaar
Resultaat: 100 EUR

Antieke grenenhouten lessenaar ca. 1900 in goede staat, met schrijfklep, en kelder met lades, deurtjes aan de zijkant en lade voor. staande op hoge poten.112x95x73 Cond:G

4 Bretterstuhle
Resultaat: 100 EUR

Set van vier antieke eikenhouten Bretterstuhle omstreeks 1900 Duits in goede staat Cond:G 93x40x40

Wortelnoten Art Deco kast
Resultaat: 100 EUR

Prachtige grote wo0rtelnoten Art Deco kast ca. 1930 met deuren en glazen schuifdeuren (2-delig). In zeer goede originele staat 185x240x60cm.

Eiken buffetkast
Resultaat: 100 EUR

Zware antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast ca. 1880 met kussenpanelen en zware hoekige consoles met snekken. Geheel in goede originele staat, alleen blad heeft fineerschade 226x155x70cm. C...

Rond kastje
Resultaat: 100 EUR

Oud mahoniehouten trommelkastje 20e eeuw. 64x42 Cond:G

Lederen 2-zits bank
Resultaat: 90 EUR

Grote zwart lederen 2-zits bank van mooie kwaliteit (beschadigingen) 160x100x90cm. Cond.: R

Eiken ladenkast
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten ladenkast 2e helft 20e eeuw met lichte gebruikssporen 135x66x59cm. Cond.: G

2 Stoeltjes, petit point
Resultaat: 90 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl stoelen met petit point stoffering, 20e eeuw Cond:R\G

Hoekkast
Resultaat: 90 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten fineer (inbouw) hoekkast met schuine hoeken. 1 Stuk koplijst mist en lichte fineerschade 200x120x65cm. Cond.: G

Wortelnoten commode
Resultaat: 80 EUR

Gebogen wortelnoten 3-laden commode ca. 1880 op hoge gebogen poten, geschulpt blad en met origineel bronzen beslag (kleine stukjes lijst missen) 77x80x45cm. Cond.: R-G

Windsor armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten armleunstoel, Windsor model ca. 1900 92x54x56cm. Cond.: G

Eiken kastje
Resultaat: 80 EUR

Duitse eikenhouten 2-deurs kastje op sleevoeten 20e eeuw 88x115x50cm. Cond.: G

Rond tafeltje
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten bijzettafel ca. 1900 met wortelnoten geschulpt blad in zeer goede staat 56xø67cm.

Gestoken kist
Resultaat: 80 EUR

oude handgestoken Chinese kampferkist met landschap en figuren voorstelling.Cond:G 52x84x45

Bureaustoel
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten bureaustoel omstreeks 1920 in zeer goede staat. 75x55x55 Cond:ZG

Tafeltje met stoel
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafel met bandintarsia in het blad, daarbij een mahoniehouten stoel omstreeks 1900. beide in goede staat. 76x63x85 en 88x36x45 Cond:G

Bordenkastje
Resultaat: 75 EUR

Duitse antieke eikenhouten Tin of Borden kast ,staande op slede voeten 18e/ 19e eeuw Cond:G 123x36x100

Tiroler tafel
Resultaat: 75 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse Barok tafel, m,et grote lade en vruchtenhouten blad(poten ingekort tot salontafel) 52x95x120 Cond:R

Engelse salontafel
Resultaat: 70 EUR

Engelse mahoniehout fineer salontafel met leder bekleed blad ca. 1880 in goede staat (lichte fineerschade) 60x118x89cm.

Lederen zetel
Resultaat: 70 EUR

Mooie lederen fauteuil in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x90x78cm.

Engelse Windsorstoel
Resultaat: 70 EUR

Mooie 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel in zeer goede staat met mooie patina 87x64x54cm.

Noten linnenkast
Resultaat: 70 EUR

Antieke DUitse notenhouten fineer Grunderzeit linnenkast ca. 1880. Uitneembaar en met snekken op de lijseen (lichte schades) 64x55x221cm. Cond.: R-G

Antiek eiken hangkastje
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse hangvitrine met lade voor borden in goede staat 65x72x17cm.