Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Molkenboer 1483
Molkenboer

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Vrouw in interieur 1496
Vrouw in interieur

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
C. v.d. Windt 1028
C. v.d. Windt

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, J.A. Wagemans 1057
Schilderij, J.A. Wagemans

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3 Houtsnedes Dali + boek 1133
3 Houtsnedes Dali + boek

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tekening Putti, 18e eeuw 1512
Tekening Putti, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Barok schilderij 1137
Barok schilderij

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schouwstuk, 19e eeuw 1184
Schouwstuk, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Anton Markus 1254
Anton Markus

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pat Andrea 1297
Pat Andrea

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij 1307
Schilderij

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ruiters, militair 1346
Ruiters, militair

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ruiters, militair 1347
Ruiters, militair

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij 1165
Schilderij

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Schilderij, landschap 1260
Schilderij, landschap

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Schilderij, Reinicke 1532
Schilderij, Reinicke

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Stolpe 1535
Stolpe

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Motsch 1066
Schilderij, A. Motsch

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schilderij, interieur 1141
Schilderij, interieur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Van Leeuwen, stilleven 1343
Van Leeuwen, stilleven

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Tekeningen, 18e eeuw 1527
2 Tekeningen, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Martin Wollmer 1169
Martin Wollmer

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Heyboer, kip 1068
Heyboer, kip

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, Piet Middelhoek 1177
Schilderij, Piet Middelhoek

Resultaat:

120 EUR