Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen flesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Chinees antiek porseleinen flacon met zilveren dop omstreeks 1920, met handgeschilderd rozendecor. 9x7,5 Cond:G

2 Vleesdienvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Stel zilveren 835/000 vleesdienvorkjes , steel met puntfilet. MT H. Hooykaas Schoonhoven anno 1948. Cond:G ca 54 gram en 16cm

6 Zilv. theelepels
Resultaat: 60 EUR

Zes strakke zilveren theelepels,835/000, met holle lijn in het midden van de steel, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 72gr. L.: 11cm.

Zilveren dekseldoosje
Resultaat: 55 EUR

Zilveren 835/000 dekseldoosje of visitekaartjes houder met streepdecor en gouden spiegelmonogram. MT J.G Sauveplanne Amsterdam ca 1940. 9,5x7x5x1cm ca 91 gr Cond:G

Kapset
Resultaat: 50 EUR

Duits zilveren (800/000) kapset bestaande uit: 2 spiegels en 2 borstels. De spiegel en de borstels zijn gevat in gladde monturen met sierlijke randen. De kleine spiegel (830/000) zit in een druk bewer...

Zilveren zakmesje
Resultaat: 50 EUR

Duits zilveren zakmesje, Jugendstil, gemerkt Haniel&Tueg. Machinen Fabrik Düsseldorf , voorzien van fraaie afbeeldingen met tekst. Cond:G 7,5x2cm

Voorzittershamer
Resultaat: 50 EUR

Antieke houten voorzittershamer met 925\000 zilveren montuur. Cond:G 26x4cm

Miniatuur brug
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren miniatuur ophaalbrug, 835/000 Amsterdam 8,5x4,5cm ca 52 gr

Twee gespen zilver
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren (835/000) gespen: 1x versierd met Zeeuwse knoppen (breukje) en 1x gesp gemaakt van een tasbeugel met getrembleerde bewerkingen, voorzien van een grootkeur, 10x7cm., totaalgewicht ca. 65g...

Zilveren loddereinflesje
Resultaat: 50 EUR

Loddereinflesje, van fraai geslepen kristal met zilveren, 835/000 dop en voet met bloemmotief. Iets gedeukt 12 cm Cond R-G

3 Ovale fotolijstjes
Resultaat: 50 EUR

Drie ovale fotolijstjes bestaand euit een set van twee ovale zilveren fotolijstjes, 925/000, met dubbele filetrand, gemerkt: Lunt Sterling 1185 en hierbij een ander ovaal lijstje op bolpootjes, 9cm Co...

Zilveren fotolijst
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 925/000 fotolijst met houten achterkant, afm. 9x13cm MT: Zilverstad-Schoonhoven anno 2001 Cond:G

Krist. beschuitbus, zilv. dop
Resultaat: 50 EUR

Kristallen beschuitbus met sterslijpsel en zilveren knop op kristallen onderschotel (kleine chip op dekselrand). Bus: 23xø11cm. Cond.: G

Zilveren strooier
Resultaat: 50 EUR

Fraaie zilveren 835/000 gedreven en gegraveerde strooier in de vorm van een siervis, Nederlands herkeur Z2 24 gram, 6 cm Cond:G

Set zilver 12x
Resultaat: 50 EUR

Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.

Divers plated
Resultaat: 50 EUR

Acht delen oud plated, waaronder een koffieservies met tablet Engeland, een tafelstuk, kristallen schaal omstreeks 1900. 8-46cm Cond:R\G

2 Zilveren botermesjes
Resultaat: 50 EUR

Stel 835/000 zilveren botermesjes, steel met puntfilet, MT Zilverfabriek Voorschoten ca 1930. Cond:G ca 39 gram 13 cm

Miniatuur strandstoel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur opvouwbare strandstoel, verstelbaar in diverse standen, Nederlands gekeurd. Cond:G ca 22 gram 8cm

21 zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 21 zilveren (835/000) theelepels met diverse bloemmotieven, diverse meesters ca. 1900, ca. 163gr.

Zilveren doosje met spiegel
Resultaat: 45 EUR

Zilveren doosje, 925/000, met spiegel en scharnierend deksel. Aan één kant applicatie met half-edelsteentje en strass-werk

Zilveren petit-four lepel
Resultaat: 45 EUR

Vier delen bestek bestaande uit een zilveren 835/000 petit four lepel anno 1916, en een antieke zilveren 835/000 theeschep met vleugelbek anno1869, en verzilverde schep met fraaie bloemsteel en lepel ...

Zilveren vleesdienvork
Resultaat: 45 EUR

Zilveren 835/000 vleesdienvork, steel met puntfilet ca 23 cm lang. MT J.A. Driessen Utrecht anno 1936. ca 73 gram 23 cm. Cond:G

Kavel zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...

3 Delen zilver
Resultaat: 45 EUR

Drie delen zilver, 925/000 bestaande uit een eierdop met getrembleerde bewerkling, een lage kandelaar met florale versieringen en een klein schenkkannetje, glad model met een oor van takjes. 8x4.5x8/ ...