Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

Drie delen zilver: 1x cakevork (JL: H 1942 AMsterdam), 1x servetband en 1x petit-four schep (MT: Fa. B.W. van Eldrik Zutphen 1917-1950 kleinkeur), ca. 65gr. Cond.: G

9 Zilveren theelepels
Resultaat: 25 EUR

Negen sierlijke zilveren theelepels met getorste steel, bekroond met fraaie bokalen, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten (1858-1924), ca. 95gr. Cond.: U

12 Zilv. lepeltjes + glas
Resultaat: 25 EUR

Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...

5 Lepels + suikertang
Resultaat: 25 EUR

Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...

Zilv. botermes + vork
Resultaat: 20 EUR

Zilveren botermes, Hollands glad, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, JL: B 1961, 15cm. en 1x vleesvork, Hollands glad, MT: Gerritsen en van Kempen, JL: X 1957, samen ca. 60gr. Cond.: U

6 Zilv. borrelepels
Resultaat: 20 EUR

Zes fraaie zilveren borrel-lepeltjes met opstaande filetrand, kleinkeur 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 64gr. L.: 9cm. Cond.: U

Kristallen bakje + 4 zilv. lepels
Resultaat: 20 EUR

Fraai etui met 3 kristallen ruitvormige bewerkte bakjes met 4 zilveren (835/000) morsterdlepeltjes voorzien van getorste steel en parelrand, MT: Fa. P.G. Francics Amsterdam 1882-1887, ca. 12gr. (zilve...

2 Zilveren vleesvorken
Resultaat: 20 EUR

Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.

Zilv, theelepel, 6x pijnappel
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 6 zilveren theelepels met gravurebewerking en bekroond met een soort pijnappels en ronde bak, 835/000, MT: Pako metaalfabriek Rhenen, JL: J 1969, ca. 58gr.

2 Zilveren klontjestangen
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G

15 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...

Plated schaal
Resultaat: 15 EUR

Grote Engelse plated hengselschaal ca. 1900 opengewerkt met decor van guirlandes (iets vervormd) 25x29x24cm. Cond.: R-G