Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G
Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G
Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....
Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G
Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G
Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G
Hanger, GG, 750/000, met Zuidzeeparel en Briljant. Hanger met grote mooie Zuidzeeparel,ø 15 mm, met een GG hangeroog, sierlijk gevormd, volledig bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,23 crt. Het sie...
Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G
Zeldzaam antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, gesigneerd, voorstellend een Chinese handwerkende timmerman met gereedschap. Mooie kwaliteit 16x20x11cm. Cond.: G
Zeldzame Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire omstreeks1840 met hoedendoos opzet, dolfijnen, mooie originele kroon, binnenwerk met diverse lades, zuilen etc. in originele staat. 230x120...
Zeldzame Duitse monumentale eikenhouten Neo renaissance kast (Historisme ca. 1880) met ahorn-fineer afgezet. Bevat 7 zuilen, poortpanelen, etage en afneembaar dak (3-delig). In zeer goede staat (minim...
Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.
Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods met kind met verdiept paneel. 19e eeuw 31x27x2,7cm.
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G
Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm
Omega horloge GG 750/000 met briljant. Dameshorloge Omega De Ville met schakelband en een lunette bezet met 28 briljanten. In goede staat. ca. 45.5 gr. Lengte 18.5 cm
Grote oude platelen Jugendstil stijl vaas, gemerkt Gouda Zuid Holland 20e eeuw met floraal decor 52xø22cm. Cond.: G
Grote Duitse uitneembare Barokkast omstreeks 1800 met volle zuilen en capitellen, dik mahoniefineer op eiken(minimale beschadiging, stukje lijst weg) in goede originele staat met origineel beslag en s...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...
Zilveren doos, Russisch 84 zolotniks, 875/000, met scharnier en vergulde binnenzijde, 20e eeuw. Versierd met cloissonné met diverse kleuren emaille. ca. 90 gr. 6.5x4x3 cm. Gestempeld met 5 Artel Mosko...
Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...
Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G
Eikenhouten staande klok met poppen in de stijlen ca. 1900 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 226cm.
Ikoon met afbeelding van Oud Testamentische Triniteit oftewel de engelen op bezoek bij Abraham en Sarah. Russisch ca. 1900. 22,3x17,8x2cm.