Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Daum nancy vaas
Startprijs 350 EUR

Grote oude zware Daum nancy vierkante kristallen vaas met tweedimensionaal boom-motief, gesigneerd Daum France 2e helft 20e eeuw in goede staat 25x13x13cm.

2 Delen Daum nancy
Startprijs 200 EUR

Twee delen Daum nancy France glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x presse-papier met bloem en 1x plaquette met tweedimensionale citroen (in doos) 8-13cm. Cond.: G

Asbak, France
Startprijs 180 EUR

Bijzondere glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U

2x Glas in lood
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse gebrandschilderde glas in lood vensters met florale decors (minimale beschadiging mogelijk) Cond:G 62x131cm

14 Glas in Lood vensters
Startprijs 100 EUR

Veertien antieke glas in lood vensters omstreeks 1900 (sommige kleine vensters kapot) Cond:R/G

Glazen bol
Resultaat: 80 EUR

Grote glazen waarzeggers bol op houten console, 20e eeuw in goede staat. 27x18ø Cond:G

Glazen vaas, kunstglas
Startprijs 80 EUR

Glazen vaas ca. 1920-1930 in goede staat 25xø14cm.

Glazen vaas, beschilderd
Startprijs 80 EUR

Gesigneerde glazen vaas ca. 1900 met decor van kasteelruïne, gesigneerd Castell 12x6,5x6,5cm. Cond.: G

Orrefors vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote moderne kristallen Orrefors vaas in goede staat 22x13x10,5 Cond:G

Kristallen fruitschaal
Startprijs 80 EUR

Antieke kristallen geslepen fruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat, minimale chip mogelijk. 19x24cm

Glazen vaas
Resultaat: 75 EUR

Grote oude gele kunstenaarsvaas, mondgeblazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 40,5cm.

6 Roemers + bonbonière
Resultaat: 70 EUR

Zeven delen blauw Boheems kristal: 6x Roemerglazen en 1x bonbonière 20e eeuw in goede staat 17-21cm.

Glazen Jugendstil vaas
Resultaat: 70 EUR

Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.

Kristallen vaas, Copier
Resultaat: 60 EUR

Oude kristallen vaas van Copier Leerdam Holland. 20e eeuw in goede staat 14x10 ø cm

5 Vazen
Resultaat: 50 EUR

Vijf diverse oude kunstenaars vazen: 1x blauw-groene vaas, gesigneerd I.A. Rochere France, 1x oker-roze bolvaas (ongemerkt), 1x oranje-gele vaas (ongemerkt), 1x opaline vaas met gouddecor en 1x grote ...

21 Beschilderde glazen
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 21 beschilderde oude glazen (kristal en glas) o.a: 3x Boheems (hoofdzakelijk 1e helft 20e eeuw 8-16cm. Cond.: G

4 Antieke glazen
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G

13 Diverse roemers
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 13 diverse kristallen glazen roemers 20e eeuw 14-21cm. Cond.: G

6 Delen waaierkristal
Startprijs 50 EUR

Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G

6 Grolsch flessen
Startprijs 50 EUR

Zes oude Grolsch bierflessen Brouwerij de klok Groenlo 23-25,5cm Minimale chip mogelijk Cond:G

Stopfles, 17e-18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.

Glazen pelikaan
Startprijs 50 EUR

Glazen pelikaan (asbak) 20e eeuw "Vaure Art France" in goede staat 15x13x8cm.

Glazen uil, Murano
Startprijs 50 EUR

Oude Italiaanse glazen uil met goud 2e helft 20e eeuw 17cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek kristal, waaierkristallen karaf, en een gemberpot facetgeslepen waaier/stervorm 34x44Cond:G