Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, Kazanskaja
Startprijs 2.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Moeder Gods van Kazan met dubbele kovcek (rand), 18e eeuw. Russisch. 35,5x30,5x3cm.

Henry Schouten
Startprijs 2.000 EUR

Henry Schouten (1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, Walraven
Startprijs 1.750 EUR

Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

H.P. Koekkoek
Resultaat: 1.800 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G

Herman Brood
Resultaat: 1.600 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G

Ikoon, Smolenskaja
Startprijs 1.500 EUR

Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods met kind met verdiept paneel. 19e eeuw 31x27x2,7cm.

Ongesigneerd, 17e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G

Gesig. J. Krachkovsky
Resultaat: 1.500 EUR

Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Oud Testamentische Triniteit oftewel de engelen op bezoek bij Abraham en Sarah. Russisch ca. 1900. 22,3x17,8x2cm.

Schilderij 3 figuren
Resultaat: 1.250 EUR

Petrus Theodorus van Wijngaerdt 1856 ( 1816 - 1893 Hollandse School, groot zeldzaam werk ), olieverf op linnen, interieur van adel met officier en zijn familie met familiewapen op stoel 68x80cm. Cond....

Schilderij, F van Kregten
Startprijs 1.200 EUR

Fedor van Kregten (Dierevr 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, koeien aan de waterkant 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, D. Schulman
Resultaat: 1.300 EUR

David Schulman Hilversum 1881-1966 Laren, haven van Spakenburg, olieverf op linnen 41x41 Cond:G

Schilderij, schapen
Startprijs 1.200 EUR

Onduidelijke signatuur, A.M... 19e eeuw, bergachtig landschap met schaapskudde, olieverf op linnen 130x75cm Cond:G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.000 EUR

Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G

B. Janssen
Startprijs 1.000 EUR

B. Janssen omstreeks 1900, polder landschap met boerenhuis, boerin met kalf, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G

Schilderij, J. Jelgershuis
Startprijs 1.000 EUR

Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G

Boek, Salvador Dali
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...

Album gravures
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame 18e eeuws antiquarisch verzamelalbum met 26 etsen(gravures) omstreeks 1790-1810 Hollandse scheepvaart te Amsterdam bij P.Ijver, J.Smit en zoon en F.W. Grebbe (m.Sallieth sculp 1749-1791) in r...

Pantokrator
Startprijs 900 EUR

Russisch volksicoon, "Christus met het strenge oog" ca. 1900, 22,5x18x2cm.

Ikoon, Feodorovskaja
Startprijs 900 EUR

Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods Feodorofskaja, met mooie highlights. 1e helft 19e eeuw 31x26,3x2,2cm.

Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

Dommersen
Startprijs 900 EUR

William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U

Schilderij, zee
Startprijs 800 EUR

German Grobe 1857-1938 Duitse school, bomschuiten op zee, olieverf op linnen 51x61 Cond: G