Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Set GG met panter
Startprijs 2.750 EUR

Unieke set GG 750/000 met panter bestaande uit een choker, armband en ring. Een choker met in het midden een liggende panter, 55x14 mm, met emaille en diamant. Bevestigd aan een allegro collier, bree...

Bloedkoralen
Startprijs 2.000 EUR

Vier snoeren met prachtige bloedkoralen. Vier snoeren met diverse lengtes met tonvormige bloedkoralen, ø 7.5x7.5-8x10 mm. Totale lengte 138 cm. ca. 151 gr.

Rolex Oyster
Startprijs 1.900 EUR

Rolex oyster, herenhorloge, staal goud, perpetual date just, superlative chronometer, officially certified. Lengte 21 cm. In originele doos

Slavenband GG briljant
Startprijs 1.750 EUR

Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....

Hanger GG parel en Briljant
Startprijs 1.600 EUR

Hanger, GG, 750/000, met Zuidzeeparel en Briljant. Hanger met grote mooie Zuidzeeparel,ø 15 mm, met een GG hangeroog, sierlijk gevormd, volledig bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,23 crt. Het sie...

Omega Horloge GG
Startprijs 1.500 EUR

Omega horloge GG 750/000 met briljant. Dameshorloge Omega De Ville met schakelband en een lunette bezet met 28 briljanten. In goede staat. ca. 45.5 gr. Lengte 18.5 cm

5-Rij collier, parel/bloedkoraal
Startprijs 1.100 EUR

Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke GG 585/000 streekbroche. Vijf rij-en collier met bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloedkoraal, ...

Hanger GG parel
Startprijs 1.100 EUR

Sierlijke hanger GG 750/000 met zuidzeeparel. Ovale hanger bezet met 3 diamanten 0.025 crt. en in het midden een Zuidzee parel ø 13/14 mm. Grootte 25 mm. Nieuw. Met certificaat.

Horlogeketting RG Amethist
Startprijs 900 EUR

Unieke horlogeketting RG met amethist. Bolle gourmetketting met prachtige hanger voorzien van paarse steen, 2x3 cm. Lengte 34 cm ca. 31.1 gr.

Collier, diamant
Startprijs 870 EUR

Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.

Ring
Resultaat: 950 EUR

Prachtige ring WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Mooie elegante ring met een grote blauw saffier in het midden, ø 6 mm, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, 14x totaal ca. o....

Gouden hanger, brilj/parel
Startprijs 800 EUR

Bijzondere hanger GG, 585/000, met parel en briljant. Unieke handgemaakte hanger met een barok zilver-witte parel, ca. 17x11.4x5.9mm, met een excellente luster. De parel is in het midden bezet met ee...

Armband GG pantera
Startprijs 800 EUR

Armband GG 585/000, met pantera schakel. Brede schakelarmband, 18 mm, panteramodel met 11 rijen met kleine schakels. De armband is voorzien van een bakslot en heeft twee veiligheden. Lengte 21 cm. ca....

Collier GG
Startprijs 800 EUR

Collier, GG 585/000 met strakke schakel. Strak collier, breedte 5,2 mm, met langwerpige fantasieschakel. Aan het collier zit een zware karabijnsluiting. ca. 32,6 gr. Lengte 49 cm. Nieuw

Omega horloge
Startprijs 750 EUR

Omega Herenhorloge Constellation. Staal goud, perpetual calendar, in originele doos met papieren, 2005, met 2 extra schakels. in zeer goede conditie.

Granaten armband GG
Startprijs 750 EUR

Brede armband GG 585/000 met granaat. Fraaie brede slavenarmband, 20mm, met aan de bovenzijde 6 ovaal gefacetteerde granaten versierd met rondom gravures. De armband is voorzien van een bakslot en sch...

5-Rij collier, turkoois
Startprijs 750 EUR

Collier turkoois met antiek GG streekslot. Vijf rijen turkooiskralen, ø 8 mm, aan een zeer fraaie antieke streeksluiting, 19e eeuw, rond ø 39 mm. Lengte 38 cm

Slavenband GG
Startprijs 750 EUR

Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw

Bloedkoraal collier
Resultaat: 1.400 EUR

Prachtig collier met Bloedkoralen. Collier met bloedkoralen (ca. 12,5x12mm) afgewisseld met kleine bloedkoralen, om en om, geknoopt en bevestigd aan een GG 585/000sluiting en veiligheidsketting. Lengt...

Ring, kristal camee
Startprijs 725 EUR

Unieke herenring GG 585/000 met camee geslepen kristal. Grote heren zegelring, Art Deco, met fraai geslepen camee in kristal. Grootte 18x21 mm, ca. 28.8 gr ø 63

Ring WG, saffier
Startprijs 700 EUR

Mooie ring WG 585/000 met blauw saffier en briljant. Elegante ring met een rozet met blauw saffieren, totaal ca 0.80 crt gezet in een geoxideerde zetting met daaromheen een rand met briljanten totaal ...

Ring, rutiel quartz
Startprijs 700 EUR

Bijzondere ring 333/000 met kwarts met rutiel. Grote ring met grove bewerking voorzien van grote ovaal gefacetteerde Rutielkwarts, ø 23x20 mm. ø 56 ca. 21.1 gr.

Ring WG, briljant
Startprijs 700 EUR

Elegante ring WG 585/000 met briljant. Zeer fraaie solitairring met in het midden een 4 poots-chaton met aan weerskanten in de band briljanten verlopend in grootte. Totaal ca 0.51 crt. ca. 2,3 gr. ø ...

Hanger WG Tahitieparel briljant
Startprijs 700 EUR

Elegante hanger, WG, 750/000, met Tahitieparel en briljant. Hanger met in het midden een Tahitieparel, ø 13 mm. Om de parel zitten 2 WG stukken, in de vorm van een slag met daarin diverse kleine diama...