25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

ZIlv. doos
Startprijs 1.400 EUR

Briefopener
Startprijs 1.250 EUR

Zilveren servies
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren kovsch
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren theepot
Startprijs 1.100 EUR

Zilveren fruit-dienschaal
Startprijs 950 EUR

Gouden naaiset
Startprijs 950 EUR

Koekdoos op onderschotel
Startprijs 750 EUR

Zilveren figuur
Startprijs 750 EUR

4-Delig zilv. servies
Startprijs 700 EUR

Portretbord, vrouw
Startprijs 700 EUR

Portretbord, man
Startprijs 700 EUR

Hengselmand, parelrand
Resultaat: 750 EUR

Zilveren servies, Empire stijl
Startprijs 650 EUR

Parfumflacon
Startprijs 600 EUR

Zilveren lepelvaas
Startprijs 600 EUR

Zilveren koektrommel
Startprijs 550 EUR

Trommel, verliefd stel
Startprijs 525 EUR

Zilveren mand
Startprijs 525 EUR

2 Zilveren tafelstukken
Startprijs 450 EUR

Zilveren tasbeugel
Startprijs 360 EUR

Zilveren tabakspot
Startprijs 350 EUR

Mooie zilveren gegraveerde tabakspot met dubbele parelrand en pijnappelknop 925/000 Z2 gekeurd 713gram ø14cm hoogte 16cm Cond:U

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 340 EUR

Zilveren brandewijnkom, rondom versierd met drijfwerk, waaronder vogel en florale motieven 835/000 ca. 101gram ø 18cm inclusief handgrepen Cond.:U

Zilveren tafelbel
Startprijs 340 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelbel met handgravures rondom en bronzen binnenbel 835/000 Jaarletter:U: 1854 MT:onleesbaar, Amsterdam ø bel 9,5cm Hoogte 16,5 Cond:G