Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R
Zes delen oud aardewerk: 1x Makkums kaststel, 1x schenkkan Mobach (chipje tuit), 1x Westraven tegel Utrecht "De 7 provincieën" (beschadigd) en 1x twee tegels in lijst Holland 15-30cm. Cond.: R-G
Twee keramieken schotels ca. 1900: 1x Belgique 1914 met kanon en 1x met blauw vaasdecor 18-23cm. Cond.: G
Porseleinen handbeschilderde theebus ca. 1900 (chip stop) en een porseleinen beschilderde lampenvoet ca. 1920 15-21cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G
Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G
Twee grote keramieken vazen ca. 1900 met Hollandse decors, gemerkt met nr. 150 en letters (Villeroy & Boch?), in goede staat 31xø12cm.
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M
Twee delen Swarovski: 1x eekhoorn van helder kristal met gematteerde staart (mist kristal tussen de pootjes) 5,5x7cm. en 1x ster met ruimte voor een kaars uitgevoerd in helder kristal 14x3,5cm. Cond.:...
Drie oude glazen karaffen: 1x blauw/groene karaf 1e helft 20e eeuw (zonder stop), 1x zware gekleurde karaf met stop "Ruhmaki Suomi Finnland" en 1x schenkkan ca. 1930, 18-24cm. Cond.: G
Zes delen oud kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw
Twee oude/antieke glas-in-lood vensters ca. 1900-1960 (1 venster met scheurtje) 60x45cm. en 60x47cm. Cond.: R-G
Oude Hollandse Zaanse klok met atlas, bel en bronzen ornamenturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 46cm. Cond.: G
Oude Russische muntenset, 1 Kopecka tot 1 Roebel 1989 (Moscow mint) in goede staat
Decoratieve Egyptische wandplaquette, beschilderd en met lijst 20e eeuw 30x17cm. Cond.: G
Leuke kleine 19e eeuwse 2KG weegschaal met originele beschildering 20x40x15cm.
Moderne brons gepatineerde 9-lichts staande lamp met dimmer in goede staat (1 glazen kapje gebarsten) 165cm.
Twee oude wandlampen met brons en kristallen pegels ca. 1980 in goede staat 33x19x10cm.
Art Deco kopergedreven wandplaquette ca. 1930 met afbeelding van Corpus Christie 50x70cm. Cond.: G
Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G
Originele box camera ca. 1930, gemerkt Apro in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G
Eugene Kampf 1861-1933 Duitse school, landarbeiders aan het rooien, ets op papier. 26x19cm CondR/G