Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren fruit-dienschaal
Startprijs 950 EUR

Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. Het geheel is bevestigd op een rijk versierde voet, 33x19...

Gouden naaiset
Startprijs 950 EUR

Gouden naaiset, 585/000, 19e eeuws, in schildpadetui met fraaie bekleding. Bestaande uit een naaldenkoker, schaartje in schede, vingerhoed, rijgnaald, priem en 2 garenklosjes met o.a. florale motieven...

Tempel op olifant
Startprijs 900 EUR

Grote antieke 3 delige bronzen Chinese olifant met tempel in goede staat omstreeks 1900 64x42x15cm cond:G

Pendule trommelaars
Startprijs 900 EUR

Aparte antieke pendule omstreeks 1880, twee putti trommelaars met bekkens(compositiemetaal) koud beschilderd 35x30x14 Cond: G

Pantokrator
Startprijs 900 EUR

Russisch volksicoon, "Christus met het strenge oog" ca. 1900, 22,5x18x2cm.

Ikoon, Feodorovskaja
Startprijs 900 EUR

Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods Feodorofskaja, met mooie highlights. 1e helft 19e eeuw 31x26,3x2,2cm.

Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

Dommersen
Startprijs 900 EUR

William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U

Horlogeketting RG Amethist
Startprijs 900 EUR

Unieke horlogeketting RG met amethist. Bolle gourmetketting met prachtige hanger voorzien van paarse steen, 2x3 cm. Lengte 34 cm ca. 31.1 gr.

Collier, diamant
Startprijs 870 EUR

Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.

Eiken vitrinekast
Startprijs 850 EUR

Holandse Barok vitrine opzetkast 18e eeuw, met glazen zijkanten en bronzen beslag staande op bolpoten, in zeer goede originele staat.

Grunder kast
Startprijs 850 EUR

Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten 250x124x63cm. Cond.: R

Eiken schrijfkabinet
Startprijs 850 EUR

Zeldzaam Hollands Louis Quinze schrijfkabinet omstreeks 1800, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede originele staat, 240x140x60cm Cond: G

Pendule met 3 putti's
Startprijs 850 EUR

Grote vergulde Franse bronzen pendule omstreeks 1850 met 3 putti s en vogelnest, in Rococco stijl met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag met emaille cartouches. 47x33x17 Cond:G

Weense pendule
Startprijs 850 EUR

Zeer grote Weense pendule met kwartierslag ca. 1830 met zware albasten zuilen en vergulde capitellen. Lyra tussenstuk, parelmoer sierwerk en geschilderde panelen. Bevat origineel uurwerk en sliner. Ge...

Ring
Resultaat: 950 EUR

Prachtige ring WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Mooie elegante ring met een grote blauw saffier in het midden, ø 6 mm, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, 14x totaal ca. o....

Mahonie porseleinkast
Startprijs 825 EUR

Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Startprijs 820 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.

Porseleinen vaas
Startprijs 800 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas, Familie Verte, met rondom figuren in landschap decor, 1e helft 20e eeuw, 55cm Cond:G

Porseleinen vaas
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e eeuws, Wucai met rondom paradijsvogel in natuur decor 44x18,5ø Cond:G

Groene vaas
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm

Dubbele vaas
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen dubbele vaas, gemerkt, met mintgroene florale decors en goudrand, 18,7x15,3x7cm Cond:G

Rode vaas
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen vaas met donkerrood glazuur (ongemerkt) 31x20cm Cond:G

Figuur, Wei du Nord
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Chinese terracotta figuur Wei du Nord Dynasty A.D. 386-535, voorstellende een Chinese trommelaar, met expertise) rechter trommelstok gelijmd. 43cm Cond:G