Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. Het geheel is bevestigd op een rijk versierde voet, 33x19...
Gouden naaiset, 585/000, 19e eeuws, in schildpadetui met fraaie bekleding. Bestaande uit een naaldenkoker, schaartje in schede, vingerhoed, rijgnaald, priem en 2 garenklosjes met o.a. florale motieven...
Grote antieke 3 delige bronzen Chinese olifant met tempel in goede staat omstreeks 1900 64x42x15cm cond:G
Aparte antieke pendule omstreeks 1880, twee putti trommelaars met bekkens(compositiemetaal) koud beschilderd 35x30x14 Cond: G
Russisch volksicoon, "Christus met het strenge oog" ca. 1900, 22,5x18x2cm.
Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods Feodorofskaja, met mooie highlights. 1e helft 19e eeuw 31x26,3x2,2cm.
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U
Unieke horlogeketting RG met amethist. Bolle gourmetketting met prachtige hanger voorzien van paarse steen, 2x3 cm. Lengte 34 cm ca. 31.1 gr.
Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.
Holandse Barok vitrine opzetkast 18e eeuw, met glazen zijkanten en bronzen beslag staande op bolpoten, in zeer goede originele staat.
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten 250x124x63cm. Cond.: R
Zeldzaam Hollands Louis Quinze schrijfkabinet omstreeks 1800, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede originele staat, 240x140x60cm Cond: G
Grote vergulde Franse bronzen pendule omstreeks 1850 met 3 putti s en vogelnest, in Rococco stijl met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag met emaille cartouches. 47x33x17 Cond:G
Zeer grote Weense pendule met kwartierslag ca. 1830 met zware albasten zuilen en vergulde capitellen. Lyra tussenstuk, parelmoer sierwerk en geschilderde panelen. Bevat origineel uurwerk en sliner. Ge...
Prachtige ring WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Mooie elegante ring met een grote blauw saffier in het midden, ø 6 mm, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, 14x totaal ca. o....
Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.
Grote oude Chinees porseleinen vaas, Familie Verte, met rondom figuren in landschap decor, 1e helft 20e eeuw, 55cm Cond:G
Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e eeuws, Wucai met rondom paradijsvogel in natuur decor 44x18,5ø Cond:G
Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm
Oude Chinees porseleinen dubbele vaas, gemerkt, met mintgroene florale decors en goudrand, 18,7x15,3x7cm Cond:G
Chinees porseleinen vaas met donkerrood glazuur (ongemerkt) 31x20cm Cond:G
Grote antieke Chinese terracotta figuur Wei du Nord Dynasty A.D. 386-535, voorstellende een Chinese trommelaar, met expertise) rechter trommelstok gelijmd. 43cm Cond:G