Twee Duits porseleinen tafelschalen met Chinese decors gemerkt Bavaria Tirschenreuth 1e helft 20e eeuw in goede staat. 14x22,5cm en 12x20,5cm
Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles , gesigneerd, met goud en floraal decor 20e eeuw 7-8cm Cond:G
Twee oude Chinese Jade sierstukken uit de 20e eeuw, eenmaal kempvis en eemaal onduidelijk 7,5-8,5 cm Cond:G
Diverse oude antieke kopjes 5x Yixing 20e eeuw en 2x 19e eeuw (minimale chip) Cond:R/G
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen(gemerkt) met o.a vlinder decor, floraal decor en reiger in landschap decor (tekst) lichte randschades 16-18cm Cond:R/G
Drie oude antieke Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw (1 deksel gelijmd) Familie Verte 15x12ø Cond:R/G
Drie antieke Japanse satsuma borden omstreeks 1920 met figurendecor, in goede staat. 18,4ø
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een Gouda plateel karaf decor Calana(randschade) en twee societe ceramiquen vazen omstreeks 1900 met bomschuiten en molendecor 19x28cm Cond:R/G