Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wedgwood servies
Startprijs 50 EUR

Antiek Wedgwood servies, gemerkt Goode 19 South Audley St. grosvener Sg. London, decor Pearl ca. 1900. Blauw met goud lijndecor en tekst "Diligentia Ditat" bestaande uit: 8 diepe borden, 26 platte bor...

Wedgwood serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Wedgwood serviesgoed ca. 1900, decor Camelia (Sauskom decor Indiana): 1x dekselschaal, 1x grote schaal (deksel haarscheur), 1x schaal op voet, 1x grote schaal, 9x cakebordjes, 24x grote borden, 9x on...

Servies
Resultaat: 35 EUR

Oud Duits porseleinen servies Heinrich Selb bavaria met decor van landschap en figuren: 10x ontbijtborden, 10x soepborden, 11x grote borden, 2x sauskom, 2x dekselschalen, 1x dekselschaal (zonder dekse...

Witte Meissen vaas
Resultaat: 30 EUR

Meissen Weiss porseleinen Duitse knobbelvaas 2e helft 20e eeuw, geinspireerd naar Chinees voorbeeld 20xø12cm. Cond.: G

3 Porseleinen kannen
Resultaat: 15 EUR

3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 Ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 Biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...

5 Tegels, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

5x 19e eeuwse wandtegels met diverse decors,tegel met molen(stukje van hoek), tegel duits decor blauw-wit,19e eeuwse tegel met pijlen Cond:G 19e eeuwse vaas tegel Cond:G,19e eeuwse tegel met boom Cond...

Fruitschaal op voet
Startprijs 25 EUR

Japans porseleinen presenteerschaal op hoge voet, 19e eeuws met figuren en landschap decor, in goede staat 12x22ø

2 Chin. fruitschalen
Startprijs 40 EUR

Twee Duits porseleinen tafelschalen met Chinese decors gemerkt Bavaria Tirschenreuth 1e helft 20e eeuw in goede staat. 14x22,5cm en 12x20,5cm

2 Chinese snuffbottles
Startprijs 70 EUR

Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles , gesigneerd, met goud en floraal decor 20e eeuw 7-8cm Cond:G

2 Jade stukken
Startprijs 175 EUR

Twee oude Chinese Jade sierstukken uit de 20e eeuw, eenmaal kempvis en eemaal onduidelijk 7,5-8,5 cm Cond:G

Diverse Chinese kopjes
Startprijs 25 EUR

Diverse oude antieke kopjes 5x Yixing 20e eeuw en 2x 19e eeuw (minimale chip) Cond:R/G

Koffieservies, zilver-overlay
Resultaat: 25 EUR

Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G

Servies
Startprijs 20 EUR

Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...

11 Borden, V&B
Resultaat: 65 EUR

Kavel met 11 antieke handbeschilderde Villeroy & Boch borden met opengewerkte omranding en diverse florale decors, gedateerd 1888 en monogram FZ (1 beschadigd) Cond.: R-G

2 Chin. trekpotjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinese Yixing theepotjes 20e eeuw (gemerkt) 9x16x8 en 10x14x9 Cond:G

3 Chinese kommen
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen(gemerkt) met o.a vlinder decor, floraal decor en reiger in landschap decor (tekst) lichte randschades 16-18cm Cond:R/G

Meissen schaal + bord
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Meissen porselein ca. 1900 (Knauf): 1x grote vleesschaal met blauwe geschulpte rand en 1x bord met blauwe geschulpte rand 23-48cm. Cond.: G

2 Borden + dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Kavel met twee Herend porseleinen borden en 1 Duitse KPM porseleinen dekseldoos met gezicht 2e helft 20e eeuw 7-25cm. Cond.: G

3 Gemberpotten
Startprijs 60 EUR

Drie oude antieke Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw (1 deksel gelijmd) Familie Verte 15x12ø Cond:R/G

3 Satsuma bordjes
Startprijs 40 EUR

Drie antieke Japanse satsuma borden omstreeks 1920 met figurendecor, in goede staat. 18,4ø

3 Vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een Gouda plateel karaf decor Calana(randschade) en twee societe ceramiquen vazen omstreeks 1900 met bomschuiten en molendecor 19x28cm Cond:R/G

Rosenthal vaas
Resultaat: 35 EUR

Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G

4 Snuffbottles
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinese snuffbottles van glas 20e eeuw: 2x met keizers en tekst, 1x groen glas, gesigneerd Jean Paton France en 1x bloemdecor 6-8cm. Cond.: G

Vaas, Josef Steidl
Resultaat: 35 EUR

Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.