Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lepelvaas
Startprijs 600 EUR

Bijzondere 18e eeuwse zilveren ajourgezaagde Louis Quinze lepelvaas versierd met Floraal graveerwerk, op vierkante voet. Mr F. Seitmaler-Augsburg 1771. voorzien van zes 18e eeuwse lepeltje met spitse ...

Gestyleerde zilv. vaas
Startprijs 80 EUR

Strakke zilveren, 830/000, gestyleerde vaas met getrapte voet. ca 249 gr. ø voet 9,5 cm. Hoogte 19.5 cm. Klein deukje bij de voet.

Zilveren visschep
Startprijs 220 EUR

Antieke zilveren visschep, 835/000. Fraai ajourgezaagde en gegraveerde visschep met ivoren heft. MT: A.H. der Kinderen, 's Hertogenbosch, exportkeur. jl: D 1863 ca. 27x7.5cm Cond. G

Zilveren mand
Startprijs 525 EUR

Schuitvormige Engelse sterling zilveren hengselmand op voet ajourgezaagd 925/000, Harrods London S.W. MT:RB. ca. 660gram 30x20x11 cm. Cond.:U

Collier met kruis
Resultaat: 120 EUR

Collier met fraai versierd groot kruis. Een collier van granaat en groene kwarts met daaraan een groot zilveren 925/000 kruis prachtig versierd met jade, synt. robijn en zirconia's. Aan de bovenzijde...

2 Colliers
Startprijs 50 EUR

Twee lange colliers met diverse soorten edelstenen. Met onder andere koraal, agaat, turkoois en malachiet. Lengte 70 cm. Eén collier is voorzien van een goud op zilveren sluiting.

Hanger
Resultaat: 90 EUR

Collier en hanger, zilver 835/000, zwanen met diverse kleurstenen. Fijn gourmetcollier met hanger in de vorm van dubbele zwanen, versierd met rode, blauwe en witte stenen. 26x38 mm. Lengte collier 42...

Chatelaine zilver
Resultaat: 70 EUR

Zilveren chatelaine, 835/000, met 2 stempels, bevestigd aan een jasseroncollier. Schoonhoven rond 1850. ca 42.2 gr

Tasbeugel, donker
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse zilveren, 835/000, tasbeugel met voorstelling van vrouwfiguren tussen florale versieringen. Voorzien van fraaie tas gemaakt van kralen, MT: A. Molenberg Groningen, JL: J 1919, 15x24cm...

2 Zilveren broches
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren broches, 835/000 met bloemmotieven. Een broche met bloemen en een broche met florale bewerking en stenen. Totaal ca. 10.1 gr. 46x17 mm en 70x25 mm.

Oorringen zilver
Startprijs 40 EUR

Grote zilveren 925/000 oorringen met bewerking. ø 3 mm, 9 mm. Grootte 48 mm. 11.3 gr

Streekgesp, zilver
Startprijs 125 EUR

Bijzondere zilveren streekgesp. Met filigrain bewerking en turkoois in het midden gezet in een filigrain bloem. 78x64 mm. ca. 77.8 gr.

Ring zilver bloem
Startprijs 25 EUR

Ring zilver 925/000 met zirconia's. Ring met in het midden een bloemvorm, ø 12 mm, met daarin een witte ovale zirconia en een rand van roze zirconia's. ø 52 ca. 4.0 gr. De ring is gerhodineerd. Nieuw

2 Colliers
Startprijs 50 EUR

Twee colliers met edelstenen en goud op zilveren sluitingen. Een collier met amethist en kwartskralen en een collier met grijze parels en benen hoofdjes. Lengte 44 cm

2 Colliers
Startprijs 40 EUR

Twee colliers met parels en rozenkwarts. Een langsnoer met langwerpige parels en rozenkwarts en een kort snoer met grijze en witte parels. Lengte 40-80 cm

Kralen ketting
Startprijs 75 EUR

Kralencollier groene kralen, ø 14 mm. Lengte 64 cm.Geknoopt ca 178 gr.

Hanger camee
Resultaat: 25 EUR

Collier met hanger, witmetaal, met camee. Grof rond Venetiaans collier, ø 4 mm, met grote ovale hanger met in het midden een camee. De rand om de camee is versierd met diverse stenen. ø 58x64 mm. Len...

2 Flacons met zilver
Resultaat: 35 EUR

Twee kristallen flacons, een grote kristallen parfumflacon met bewerkte onderzijde met zilveren dop, 800/000, duits fraai glad model, iets gedeukt, 9x5.5x12 cm, vermoedelijk Stuttgart en een kristalle...

Zilveren snuifdoosje
Startprijs 190 EUR

Zilveren snuifdoosje, 835/000. Heupvormig snuifdoosje met ribbeldecor en fraai scherp gegraveerd deksel. MT: Bastiaan Meijer, Schoonhoven jl: X 1857 ca. 44 gr. 8x4.5x1.5cm. Cond G

Bijbel, gouden slot
Startprijs 225 EUR

Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G

Bijbel, gouden slot
Startprijs 300 EUR

Antiek uit 1870 daterende bijbel uitgevoerd in bruin verlours met Hollands gouden bijbelslot, 585/000. 10x15,5x5 cm. Cond.:G

Zilveren kruis
Startprijs 125 EUR

Collier en kruis zilver 925/000 met turkoois. Groot kruis bestaande uit 6 ovaal cabouchon geslepen turkooisen met zilveren bollen aan elkaar bevestigd. Het geheel zit aan een gourmetcollier. kruis 50x...

Trommel, verliefd stel
Startprijs 525 EUR

Zilveren 835/000 trommel, rond model. De bovenzijde is gedecoreerd met een verliefd paar met banjo. De rand is voorzien van versieringen met putti (verguld aan de binnenzijde). Importeursteken: Cornel...

2 Casettes, zilveren bestek
Resultaat: 60 EUR

Viscouvert in cassettes met zilveren heft, bestaande uit 11 vorken en 12 vismessen met zilveren heft, 800/000, met fraaie Jugendstil bewerking. 17 cm.

2 Rozenvaasjes
Startprijs 100 EUR

Stel rozenvaasjes, zilver 835/000, met geschulpte bovenrand en ronde voet. MT: P.J.Bierenbroodspot & J.P.v/d Starre, Amsterdam ca 1920 ca. 50 gr. Cond.: G

Zilv. miniatuur hondenkar
Resultaat: 40 EUR

Hollandse zilveren miniatuur, 835/000, een hondekar. Voorzien van kleinkeur. ca 34 gr. 7x3cm Cond G

Miniatuur melkkar
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G

Bijbel, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse bijbel met originele dubbele zilveren sloten. MT Jan Bleeker, Amsterdam, 1788. 17.5x11x6cm

Fries mes
Resultaat: 120 EUR

Antiek Fries mes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met ruiter te paard voorzien van gravure; J.K Bijlsma, 1832. lengte 26cm Cond:G

Lakstempel met carneool
Startprijs 260 EUR

Antieke lakstempel, GG 585/000, met carneool. Vroeg 19e eeuwse lakstempel langwerpig model met fraaie bewerking en aan de onderzijde een carneool. 48x22 mm.

Ring GG carneool
Startprijs 110 EUR

Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote GG bloem met daarin 4 rond gefacetteerde en 4 peervormige Carneolen. Grootte kop van de ring ø 18,7. ca 4 gr, ø 57

Ring GG stersaffier
Resultaat: 250 EUR

Unieke herenring GG 585/000 met stersaffier. Fraaie herenring met ovale cabouchon geslepen kobaltblauwe stersaffier, ø 12x15 mm. ca. 9.8 gr. ø 65

Lakstempel met monogram
Startprijs 260 EUR

Antieke lakstempel, GG 585/000 met monogram. Vroeg 19e eeuwse lakstempel, fraai bewerkt met monogram ERZ. Hangeroog gerepareerd. 36x19 mm.

Broche GG
Resultaat: 70 EUR

Streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche, 19e eeuws, met filigrain en kwastjes. 40x18 mm. ca. 2.9 gr.

Hanger, emaille portret
Startprijs 150 EUR

Hanger GG 585/000 met emaille portret. Zeer fraaie ronde limoge hanger met een vrouwenportret gezet in een bewerkte rand, ø 30 mm. ca. 5 gr.

Broche GG stenen
Resultaat: 160 EUR

Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...

Koordcollier GG
Resultaat: 120 EUR

Koordcollier GG 750/000. Lang fijn koordcollier, ø 2.1 mm, als nieuw. ca. 3.8 gr. Lengte 70 cm.

Slavenband GG smaragd
Startprijs 400 EUR

Slavenband GG 585/000 met smaragd. Slavenarmband met aan de bovenzijde een slag met daarin in een WG gladomzetting een rond gefacetteerde groene steen, ø 4.5 mm. Voorzien van scharnier en bakslot met ...

Antieke broche GG bloedkoraal
Startprijs 90 EUR

Antieke broche GG 585/000 met bloedkoraal. Navette vormige broche met een rand bewerkt met getorst draad en in het midden 3 bloedkoralen in een getorste rand. 4x1.5 cm ca 3.7 gr

Collier + armband
Resultaat: 40 EUR

Collier en armband met groene kralen en parels, bevestigd aan een zilveren sluiting. Collier en armband met antieke groene kralen, ø 7.5 mm, en zoetwaterparels, ø 8.5 mm. De armband heeft 2 rijen. Len...

Horlogesleutel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Antieke horlogesleutel, GG 585/000. Antieke vroeg 19e eeuwse horlogesleutel met sleutelring. 56x18 mm

Stalen GG collier en armband
Startprijs 80 EUR

Armband en collier, staal, grove schakels, 16x9mm, verbonden met GG,585/000, tussenogen. Lengte armband 20 cm, lengte collier 48 cm. Nieuw

Zilveren bowllepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm

2 Zilveren tafelstukken
Startprijs 450 EUR

Stel fraaie zilveren 835/000 tafelstukken, bestaande uit een fazantenhaan en hen. ca 20x9cm. onbekende keurmerken, ca. 123 g.r Cond.:G

Zilveren thorapointer
Startprijs 325 EUR

Zilveren Jat, rijkelijk berwerkt met eikenbladeren , menora en bekroond met een fazant. Rusland, 84 Zolotniks (875/000), ca. 50 gram lengte 30cm Cond.:U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G

Kristallen roomkan
Resultaat: 50 EUR

Fraaie geslepen kristallen roomkan voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, ronde voet. MT: C.J.Begeer Utrecht ca 1880. ø 63x15 cm

Flacon, emaille
Startprijs 140 EUR

Zilveren cloissonné parfumflacon, 925/000. Grote flacon versierd met bloemen en emaille geplaatst op een zilveren voet met getorste rand. Het emaille aan de dop is wat beschadigd. 4x7x15 cm ca. 165 gr...

Divers zilver 4x
Startprijs 150 EUR

Divers zilver, bestaande uit: melkkannetje Empirestijl Duits 800/000 met lijnbewerking en bijpassende theezeef met lekbakje, een Hollandse suikerlepel met bloem op steel 835/000 en een Engelse tafelk...

Kristallen zalfpotje
Resultaat: 25 EUR

Kristallen zalfpotje, 12 vlaks geslepen, voorzien van een zilveren, 800/000, deksel met parelrand. ø 5x4cm Cond G

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Set met 6 antieke zilveren, 835/000 koffielepels met puntbak en een soort biedermeiermontuur. MT: A. en J.J.Driesen, Schoonhoven jl: T 1878. 12 cm Totaal ca. 62 gr.

Langwerpige doos
Startprijs 325 EUR

Zilveren (800/000) langwerpig doosje, met voorstelling van adelijke familie, rijkelijk versierd met guirlandes en bloemen (scharnierend). MT: Georg Roth & Comp (Hanauer Silberwaren Manufaktur) ca. 189...

Zilveren bonbonnière
Startprijs 120 EUR

Fraaie zilveren bonbonnière met kabelrand en voorzien van een gecontourneerd opengewerkt hengsel. Oud belastingkeur. ca. 126 gr. 14x17x13.5cm. Cond.: G

Divers plated
Startprijs 40 EUR

Tien delen divers plated 20e eeuw o.a theezeef, servettenhouder, servettenhouder en sauskommen, kan etc. 8-23cm Cond:G

Ring, streepagaat
Startprijs 160 EUR

Ring GG 585/000 met Streepagaat. Fraaie ring met in het midden een ronde streepagaat, ø 14 mm, gezet in een rand met getorste versiering. ø 52 ca. 5.8 gr.

Ring, 3 briljantjes
Startprijs 100 EUR

Strakke ring GG 585/000 met 3 briljantjes. Ring met strakke langwerpige bovenkant voorzien van 3 kleine briljantjes. ca. 2.3 gr. ø 57

Staafbroche, 3 steentjes
Startprijs 90 EUR

Staafbroche GG 585/000 met steentjes. Lange staafbroche met in het midden een versiering met 3 kleine steentjes. Voorzien van bolsluiting. Lengte 70 mm. ca. 2.9 gr.

Staafbroche, parel/brilj.
Startprijs 300 EUR

Sierlijke staafbroche WG 585/000 met parel en briljant. Staafbroche in het midden versierd met een strik bezet met parel en briljantjes. Aan de uiteinden van de staaf zitten 2 driehoeken bezet met bri...

Collier met hartje
Resultaat: 60 EUR

Collier WG 750/000 met hartje WG 585/000 met klein briljantje. Een fijn WG ankercollier met daaraan een fijn gematteerd opengewerkt hartje, met een klein briljantje. ø 12 mm. Lengte 45 cm. ca. 2.8 gr...

Collier, hart hanger
Startprijs 260 EUR

Collier met hanger WG 585/000 met briljant. WG S-collier met vast in het midden een markiesvormige hanger met briljanten. 12x17 mm. ca 8.1 gr. Lengte 45 cm.

Ring GG diamant robijn
Resultaat: 390 EUR

Elegante Art Deco ring GG 585/000 met diamant en robijn. Bijzondere Art Deco ring, langwerpig model met in het midden een briljant geslepen diamant, ca 0.30 crt. SI/W Om de diamant zitten 32 kleine di...

Hanger GG groene stenen
Startprijs 90 EUR

Hanger GG 585/000 met groene stenen. Zeer sierlijke bloemvormige hanger versierd met groene stenen in diverse slijpvormen. Voorzien van een cliphangeroog. Grootte inclusief oog: 21x36 mm. ca. 4.5 gr. ...

Slavenband GG
Startprijs 750 EUR

Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw

Emaille ei
Startprijs 50 EUR

Emaille ei fraai bewerkt met diverse kleuren emaille. Vermoedelijk Russisch. 38x29 mm

Hanger zilver parel zirconia
Startprijs 40 EUR

Hanger zilver 925/000 met parel en zirconia's. Lang smalle hanger met krulvorm bezet met zirconia's. Onderaan de hanger hangt een witte parel bevestigd aan een hoed bezet met zirconia's. Lengte 52 mm....

Lot edelstenen sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot edelstenen sieraden bestaande uit een collier van lapis lazulli en twee armbanden met turkooisstenen gezet op spiraaldraad. Eén armband is tevens versierd met zilveren stukjes.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit o.a. een double collier en armband, een collier met blauwe stenen, een snoer zwarte kralen, oorknoppen, ring zilver markesiet, magneetarmband.

Oorknoppen RG
Startprijs 140 EUR

Oorhangers rosé 416/000 met amethist en diamant. Oorhangers met bloemvorm met amethisten geslepen als bloemetjes, totaal ca 3 crt, met als bloemhartje een tourmalijn, totaal 0.02 crt en in de hanger d...

Diamanten staafbroche
Startprijs 200 EUR

Broche GG 585/000 met diamanten. Fraaie staafbroche met in het midden een rozet met roosdiamanten, gezet op zilver. In de band naast de rozet zijn aan weerskanten 5 briljant geslepen diamanten gezet. ...

Kroontjespen, GG
Resultaat: 80 EUR

Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G

Zilv. geboortelepel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Friese zilveren geboortelepel, bekroond met ridder te voet en wapengravure op achterzijde van de bak, 925/000. 1889 MT: Paulus Arnoldus van der Beek Workum Den Haag. ca. 74 gram. 19 cm Cond.:U

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 110 EUR

Zilveren naaldenkoker, 835/000. Taps toelopende naaldenkoker met schroefdop en een gedreven afbeelding van boerinnen. MT: Johannes van Hoek, Amsterdam, ca 1820 ca. 16 gr. Lengte 10,5 cm Cond.: G

2 Zilv. zoutbakjes + lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Stel zilveren zoutvaatjes met glazen inzetbakjes rustend op drie pootjes met zilveren zoutlepeltjes, 835/000 ca. 32 gram Cond:U

Parfumflacon
Startprijs 600 EUR

Parfumflacon zilver verguld, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Cloissonné met florale motieven van emaille met edelstenen. De flacon heeft de vorm van een tafelbel. ø 4x7 cm ca. 57 gr. 20e eeuw. Gestem...

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren loddereindoosje, Hollands 835/000, met diverse gravures en bol deksel voorzien van origineel sponsje. MT: Eliaser Efraim Denekamp, Schoonhoven. jl: V 1855. 4x3.8x3cm

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 280 EUR

Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U

Zilveren koffieservies op dienblad
Resultaat: 500 EUR

Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U

Zilveren slabestek
Startprijs 220 EUR

Antiek zilveren slabestek, Holland 835/000, voorzien van zeer fraaie gravure op de stelen doorlopend in de bak, zowel aan de voor als aan de achterzijde. MT: Jan Abram Lintveld Sr, Amsterdam, jl U 185...

Miniatuur brandewijnkom
Startprijs 130 EUR

Miniatuur zilveren brandewijnkom met gedreven jachtmotieven en molenaar, 835/000, ca. 66gram. 15x7x4cm Cond.:G

Emaille zakhorloge
Startprijs 175 EUR

Zakhorloge prachtig ingelegd met groen emaille en versierd met similie. Met fraaie grijs bewerkte wijzerplaat. Mechanisch, ø 55 mm

2 Horloges (1x portretten)
Resultaat: 75 EUR

Twee zakhorloges, 1 met portretten mechanisch en een kleinere quartz model met facet geslepen glas. Beiden vervaardigd uit geel metaal.

3 Horloges
Resultaat: 65 EUR

Lot met drie horloges, bestaande uit een bol hanghorloge, mechanisch, en twee zakhorloges met uil en hart. Beiden quartz modellen.

Verguld horloge
Resultaat: 135 EUR

Groot langwerpig verguld horloge, met bruin leden band. Grootte kast 43x55 mm. Mechanisch

Horloge GG
Startprijs 200 EUR

Horloge GG 585/000, Certina. Horloge met grote vierkant bewerkte kast met een klein rond klokje, 18x18 mm, bevestigd aan een zwarte velourachtige band. Het horloge is mechanisch.

Horloge zilver
Resultaat: 60 EUR

Elegant armband-horloge zilver 925/000, merk Clarissa. Spanghorloge in het midden voorzien van een kantelbare kast met aan de éne zijde het horloge en aan de andere zijde een ovaleTurkoois. ø 61x49 m...

Zakhorloge GG
Resultaat: 70 EUR

Zakhorloge GG 585/000 damesmodel. Elegant dames zakhorloge ø 29 mm met fraai bewerkte achterzijde, romeinse cijfers en GG hangeroog.

Horloge
Startprijs 40 EUR

Zilveren horloge, 835/000, Adora, spangmodel, uitlopend aan de bovenzijde waar langwerpig uurwerk tussen gezet is. Mechanisch, ø 56x46 mm. ca 48,8 gr.

Omega Horloge GG
Startprijs 1.500 EUR

Omega horloge GG 750/000 met briljant. Dameshorloge Omega De Ville met schakelband en een lunette bezet met 28 briljanten. In goede staat. ca. 45.5 gr. Lengte 18.5 cm

Engels zakhorloge
Startprijs 300 EUR

Bijzonder zakhorloge, Engels met spillegang, zilver in bijbehorende behuizing. rond 1800, ø 43 mm, dikte 34 mm bevestigd aan een fraaie Hollandse chatelaine met 2 stempels en een sleutel. De wijzerpla...

Engels zakhorloge
Startprijs 150 EUR

Engels zilveren zakhorloge, J.G.Graves Sheffield; The express English Level. Aan het horloge zit een zilveren horlogeketting met gourmetschakel en 2 Zuid Afrikaanse munten

Horloge GG Ormo
Startprijs 100 EUR

Dameshorloge GG 585/000 met leren band. Elegant rond horloge, mechanisch, met GG kast, bevestigd aan een zwart leren band. ø 21 mm. Werkend, Cond G

Ivoren ketting + broche
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek ivoor, een bewerkte ketting met olifanten, en een broche met kraanvogel (gelijmd) 4,5x27cm Cond:R/G

Esprit horloge
Startprijs 25 EUR

Esprit horloge, ovaal model met stalen band en zirconia's. mist een steentje .nieuw

Zilveren vesta
Startprijs 60 EUR

Zilveren antieke vesta, 835/000, met lijnbewerking MT onleesbaar, jl C 1862. 3.0x1.1x6.2cm Cond G

Zilveren kovsch
Resultaat: 1.200 EUR

Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt met emaille versieringen. Geplaatst op een voet en voorzien van een hengsel. 13x8x8 cm ca. 169 gr. Gestem...

2 Zilveren sierkurken
Resultaat: 35 EUR

Stel antieke zilveren sierkurken, 835/000, versierd met parelranden. MT: G.Greup, Schoonhoven. ca 1890 ca. 9 cm. Cond G