Antieke notenhouten regulateur met seconden aanduiding omstreeks 1880 gemerkt AG zonder slagwerk 110cm Cond:R
Oude klok 2e helft 20e eeuw voorstellend een vrouw die klok draagt 55 cm Cond:G
Antieke notenhouten Josephinische pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk in originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen versieringen in goede originele staat 28x15x19cm.
Antieke wandklok met 18e eeuwse Franse kopergegraveerde wijzerplaat(houten schwarzwald uurwerk, eigen bouw) 40x31x20cm Cond:R
Franse pendule met zittende man ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag (emaille wijzerplaat). Bevat haarscheuren en 1 pootje mist, 34cm. Cond.: R
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch regulateur omstreeks 1880 (tollen missen) 74cm Cond:R
Franse comtoise 19e eeuw met paardenkar en figuren in de feuille (vouwslinger). Wijzerplaat beschadigd, 41x25x15cm. Cond.: R
Grote gietijzeren klok ca. 1880. Uurwerk defect, verder in goede staat 47cm. Cond.: R
Franse 19e eeuwse comtoise met latoen koperen Feuille en St. Prachaslinger met mechaniek(kop van paard mist) gemerkt Pourcel Cond:R 138cm
Duitse notenhouten regelatuer ca. 1880 met zwart afgezet in goede staat (C.W. Fabrikmarke) 94cm.
Zwaar bronzen klokkenstel 2e helft 20e eeuw in barokstijl met batterijfunctie 48-50cm. Cond.: G
Wit marmeren zuilenpendule ca. 1890 met Junghans 8-daags uurwerk zonder slag en koperen versieringen 34x18x9cm. Cond.: G
Leuke kleine mini lantaarnklok met mechanisch uurwerk, gemerkt Smiths 2e helft 20e eeuw. Bevat 8-daags uurwerk 19x7x7,5cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse comtoise met aparte slinger, gesigneerd Adam Dold á Montreau, in goede originele staat 41x32x15cm.
Oude Amsterdamse school stijl pendule met bronzen wijzerplaat en etiket Mundiklok, eikenhouten kast met pallisander belijnd en een Junghans uurwerk, geheel in goede originele staat 26,5x30x15cm
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915 in goede originele staat. 78cm Cond:G
Oude messing wandklok in de vorm van een polshorloge met batterijfunctie, 70-er jaren Dugena in goede staat 75x14x4cm.
Antieke klok met wekkeruurwerk, omstreeks 1880 composietiemetaal, in goede staat 38cm
Oude Franse Comtoise 2e helft 20e eeuw met pronksluier, Cond:G 155x32x16cm
Drie oude koekkoeksklokken 2e helft 20e eeuw: 1x met speelwalz (3 gewichten) en slagwerk (melodie Schwarzwaldmühle en Tyroler Holzhacker), 1x 2-gewichten met slagwerk en 1x incompleet (mist gewicht en...
Duitse Pfeilkreuz Jugendstil regelateur met messing beslag ca. 1900 in goede originele staat 68cm.
Erg leuke pallisander met chroom Art Deco klok ca. 1930 met 8-daags uurwerk en halfuurslag 27x30x13cm. Cond.: G
Houten met messing scheepsklok ca. 1890 met barometer en Frans uurwerk met korte slinger (geen slagwerk). Barometer met Hollandse tekst 65cm. Cond.: G