Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parfum houder
Resultaat: 60 EUR

Oude parfumhouder omstreeks 1930, messing met beschilderd glas, Lerys Paris, met 6 parfum compartimenten(twee zitten vast) 9x7cm Cond:R/G

Scharen
Startprijs 25 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren scharen waarvan 1 met twee portretten 12-15 cm Cond:G

Sigarenknipper
Startprijs 25 EUR

Fraaie sigarenknipper met parelmoer ingelegd, 20e eeuw. 15 cm

Wandlamp + thermometer
Startprijs 25 EUR

Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G

Lijst met schilderij
Resultaat: 50 EUR

Atelier Nico Zwiers (Hengelo), dame in interieur met messing vergulde lijst ca. 1900 30x16cm. Cond.: G

Radio
Startprijs 25 EUR

Oude Duitse draagbare radio 60er jaren, Blaupunkt derby (topje antenne weg, en stukje gril eruit) 20x26x10cm Cond:R/G

Tiffany hanglamp
Startprijs 25 EUR

Oude hanglamp in Tiffany stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 22xø37cm.

Kris
Resultaat: 25 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw met bewerkt heft (schede gelijmd) 45cm Cond:R/G

Bajonet
Startprijs 25 EUR

Oude Bajonet W.O 2 , vermoedelijk Duitsland(oxydatie) 38,5cm Cond:R/G

2 Vuurbokken
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.

Set boeken Schillers
Resultaat: 45 EUR

14-Delige antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: Schillers Sammtliche Werke 19e eeuw Stuttgart und Tübingen Verlag de Gottaschen Buchhandlung 1838. Banden in redelijke staat en origineel 15x12x2,5cm. C...

Pennenset 2 delig en lorgnon
Resultaat: 25 EUR

Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U

Theekistje met inktstel
Startprijs 25 EUR

Antieke theekist en inktstel, mahoniehouten theekist met intarsia(lichte fineerschade), inktstel omstreeks 1890 van compositiemetaal met paardenhoofd, hoefijzer en jockey's op de glazen potjes.(inktpo...

2 Delen Aziatica
Startprijs 25 EUR

Tweemaal oud Oosters snijwerk, een Chinese vrouw omstreeks 1900, en een reiger met kreeft en vis (Bali) omstreeks 1960 27-42cm

Pijp
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm

Koperen pan en ketel
Resultaat: 20 EUR

Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G

Sierbord, Berliner Eisen
Resultaat: 20 EUR

Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.

6 Plated kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

2 Cloissone vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G

Doosje met 12 vorkjes
Startprijs 20 EUR

Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes

Bloeddruk meter
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse bloeddrukmeter "Erkameter" ca. 1950 in emaille doos 5x35x11cm. Cond.: G

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen 3-lichts kandelaar met kroon omstreeks 1900.40cm.Cond:G

Wandarmatuur
Startprijs 20 EUR

Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.

Lepelrekje, tinnen lepels
Startprijs 20 EUR

Antiek Hollands eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels in goede staat, 32x20x5cm