Twee 19e eeuwse ijzeren scharen waarvan 1 met twee portretten 12-15 cm Cond:G
Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G
Atelier Nico Zwiers (Hengelo), dame in interieur met messing vergulde lijst ca. 1900 30x16cm. Cond.: G
Oude hanglamp in Tiffany stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 22xø37cm.
Oude Indonesische kris 20e eeuw met bewerkt heft (schede gelijmd) 45cm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.
Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U
Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G
Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.
Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.