Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Accordeon in koffer
Startprijs 250 EUR

Oude accordeon in koffer, merkt Paganini 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x40x25cm.

Chello
Startprijs 250 EUR

Oude Hongaarse Cello 2e helft 20e eeuw, krassen in de lak 112x40x18 Cond:R

Humidor
Resultaat: 250 EUR

Originene Schwarzwald (Blackforest) Humidor omstreeks 1880 met 7 schuiflades en lade onder, met bovenop hoender voorstelling en florale decors 43x34x18cm Cond:G

Bronzen vaasje
Resultaat: 200 EUR

Antiek bronzen vaasje bewerkt met diverse tekens en afbeeldingen van dieren (mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode, 200 voor tot 220 na Christus) 16x9,5ø cm onderkant met sticker, collection V...

Bronzen vaasje
Resultaat: 250 EUR

Antiek bronzen vaasje, geheel bewerkt en gegraveerd met diverse tekens en dierafbeeldingen(mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode) onderkant gemerkt met een teken Cond:G 18x10ø

Lexicon
Resultaat: 250 EUR

Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...

Kandelaar
Startprijs 250 EUR

Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G

Keldertje met karaffen
Startprijs 240 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G

Mes Corsica
Startprijs 225 EUR

Zeer groot antiek Italiaans klapmes met benen heft en beschildering van het wapen van Corsica en bloemdecor op het lemmet, tekst "Vendetta Corsa" 52cm. Cond.: G

Saxofoon
Startprijs 220 EUR

Grote antieke Duitse saxofoon in koffer met accessoires. Rob Oswald Adler Markneukirchen. Met gravering, functies niet getest 85cm. Cond.: R-G

Messing schaal, vogel
Startprijs 220 EUR

Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G

Banjo barometer
Startprijs 200 EUR

Engelse Barometer 19e eeuw, met verzilverde wijzerplaat en beschilderde kast met parelmoer belijnd (bij rand mist parelmoer) verder in goede originele staat. 97cm Cond:G

Barometer
Resultaat: 200 EUR

Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G

14 Terras stoelen
Startprijs 200 EUR

Veertien antieke terras klapstoelen 1e helft 20e eeuw 90x40x40cm. Cond.: R-G

Zandstenen molensteen
Startprijs 200 EUR

Grote zandstenen molensteen 18e-19e eeuw 40xø100cm. Cond.: R-G

2 Bronzen vazen
Startprijs 200 EUR

Twee antieke 2-delige bronzen Chinese vazen met decor van bloesemtak en vogels in goede staat 36xø12,5cm.

Staande blaker, 17e-18e eeuw
Resultaat: 330 EUR

Grote 17e eeuwse staande smeedijzeren verstelbare blaker (gotiek-Renaissance)180cm. Cond:G

Antieke kachel
Startprijs 200 EUR

Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G

Kunstbloem met pot
Startprijs 180 EUR

Oude Japanse glazen boom met cloissone pot, floraal decor omstreeks 1920 Cond:G 43cm

Melkboer met lantaarn
Startprijs 180 EUR

Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G

Achterkant boerenwagen
Startprijs 180 EUR

Antieke achterkant van een boeren landwagen beschilderd met winterlandschap 101x125x15cm Cond:G

Trompet
Startprijs 175 EUR

Oude King Wald Trompet U.S.A. met koffer (zonder mondstuk) 52cm. Cond.: R

Wortelnoten kistje
Resultaat: 330 EUR

Antieke wortelnoten kist met messing beslag en ivoor (ivoor beschadigd) 17x23x12,5cm. Cond.: R

Spanjoletten beslag
Startprijs 175 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Spanjoletten grepen 16-20cm. Cond.: G