Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Vallen
Startprijs 160 EUR

Twee antieke diervallen, handgesmeed omstreeks 1900 32x46cm Cond:G

Bronzen baardmankruik
Startprijs 160 EUR

Oude bronzen Baardmankruik omstreeks 1900 Keyser Henrick IV in goede staat

Lampevoet
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse of Chinese Cloissone tafellamp met bloem en vlindervoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 68cm

Scheerset
Resultaat: 150 EUR

Antieke scheerset met 7 scheermessen in cassette, gemerkt Tennis Solingen. Ivoor-imitatie heften (1 lemmet is een stukje af, verder in goede staat) 4x10x18cm.

Gokkast
Startprijs 150 EUR

Oude speelautomaat, gokkast omstreeks 1980, muntinworp Duitse Marken, Mint Super, 88x57x28cm Cond:R/G

Kandelaar
Resultaat: 160 EUR

Grote vergulde 19e eeuwse Neogothische kerkelijke kaarskandelaar met rondom 3 plated heilige figuren. In goede originele staat 76cm.

2 Kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse plated kaarskandelaren(plated laat gedeeltelijk los) verder in goede staat 87cm Cond:R/G

Pistool
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met gravering en inklapbare trekker. 1 Schroef mist L.: 17cm.

Kanon
Resultaat: 150 EUR

Oud gietijzeren kanon met kruitstamper en loopborstel 19e eeuw(of ouder) in goede staat, gesigneerd Hilcom Newcastle (gerestaureerd) 50x25x25cm.

Pistool
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met gravering en inklapbare trekker. In goede originele staat 17cm.

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee originele vlam-lantaarns gemaakt door C.J. van leeuwen (1967-1982, naar Hollands model 1910-1920), professioneel handarbeid en gesigneerd 50x22x17cm. in zeer goede staat.

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee gerestaureerde antieke koetslampen plated/messing ca. 1900 met facetgeslepen glas, gesigneerd M.L. Hermans en Co La Haye in zeer goede staat 52cm.

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee grote antieke rijtuig-lantaarns met facetgeslepen glas (6-kantig) en Berliner Silber ca. 1900 (geëlectrificeerd, verder in goede staat) 74x19x18cm.

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 150 EUR

Twee prachtige grote antieke barock kandelaren omstreeks 1800 in goede staat 75cm

Oosterse vaas
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met vogel en floraal decor. 46x20ø Cond:G

Messing Art Deco dekseldoos
Startprijs 150 EUR

Grote gesigneerde Art Deco messing dekseldoos met gravures ca. 1930 door KHW Awörle München nr. 65 in zeer goede staat 36x28x7cm.

3 Briefopeners
Startprijs 150 EUR

Drie bronzen briefopeners/bladomleggers: 1x bladomlegger Historisme, monogram L.M. (figurendecor), 1x Jugendstil briefopener met floraal decor, gesigneerd D. Alonzo en 1x briefopener Le Retour, gesign...

Reisikoon Rusland
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse bronzen reisikoon (drie luik) drie heiligen in goede originele staat 12x36 Cond:G

Dekseldoos met kikker
Startprijs 150 EUR

Bronzen Jugendstil geurverdrijver ca. 1900 in lelievorm met slak en kikker (1 pootje opnieuw aangezet) 21cm. Cond.: R-G

Antieke buitenlamp
Resultaat: 220 EUR

Grote antieke ijzeren buitenlamp van een villa, met oud glas in goede originele staat 126x120x50cm koperen kap Cond:G

2 Wandlampen, figuren
Resultaat: 150 EUR

Twee oude compositiemetalen wandlampen, twee kleurig gepatineerd, man en vrouw, 20e eeuw 46-47 cm Cond:G

Jugendstil plafondlamp
Resultaat: 150 EUR

Antieke kopergeslagen Jugendstil plafondlamp omstreeks 1910 met glas in lood, in goede originele staat. 44x25ø Cond:G

2 Barok kandelaars
Resultaat: 160 EUR

Twee grote plated barok kandelaars, Duitsland omstreeks 1800. H. 73cm. Met gebruikssporen. Cond:G

2 Barok kandelaren
Startprijs 130 EUR

Twee antieke barokstijl kandelaren met restpolychrome omstreeks 1900 of ouder (gestoken vurenhout) 70cm Cond:G