Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 150 EUR

Twee prachtige grote antieke barock kandelaren omstreeks 1800 in goede staat 75cm

Kanon
Resultaat: 150 EUR

Oud gietijzeren kanon met kruitstamper en loopborstel 19e eeuw(of ouder) in goede staat, gesigneerd Hilcom Newcastle (gerestaureerd) 50x25x25cm.

4 Delen Egypte
Resultaat: 150 EUR

Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G

Scheerset
Resultaat: 150 EUR

Antieke scheerset met 7 scheermessen in cassette, gemerkt Tennis Solingen. Ivoor-imitatie heften (1 lemmet is een stukje af, verder in goede staat) 4x10x18cm.

Hoedendoos
Resultaat: 135 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse spaanhouten hoedendoos met originele beschilderingen en spreuk: Im Hause erschei grosse Freude, Dianna Warf zwei Jungen heute. in zeer goede staat 46x28x20cm

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee grote antieke rijtuig-lantaarns met facetgeslepen glas (6-kantig) en Berliner Silber ca. 1900 (geëlectrificeerd, verder in goede staat) 74x19x18cm.

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee gerestaureerde antieke koetslampen plated/messing ca. 1900 met facetgeslepen glas, gesigneerd M.L. Hermans en Co La Haye in zeer goede staat 52cm.

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee originele vlam-lantaarns gemaakt door C.J. van leeuwen (1967-1982, naar Hollands model 1910-1920), professioneel handarbeid en gesigneerd 50x22x17cm. in zeer goede staat.

Bentheimer bak
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke zandstenen Bentheimer bak in goede originele staat, 160x39x22cm

Opgezette hond
Resultaat: 125 EUR

Oude opgezette herdershond staande op houten plank 130-90-35cm Cond:G

2 Bronzen kandelaren, Mooren
Resultaat: 120 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren met Mooren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27-28cm.

Boek
Resultaat: 120 EUR

Antiquarisch Duits handgeschreven Reisebericht door: Dr. Jur von Flöckher. 1898 Amsterdam, London, Liverpool, betreffende de havens etc met kaarten. in goede staat 24x35cm

Hertevanger, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Hertenvanger met bronzen en houten heft 19e eeuw (hondekoppen en wild zwijn kop), lemmet heeft oxidatie 71cm. Cond.: G

Tiffany stijl tafellamp, groot
Resultaat: 120 EUR

Grote tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vogels en bloemen decor , in goede staat 70x51cm. Cond:G

Tiffany stijl tafellamp, groot
Resultaat: 120 EUR

Grote tiffany stijl tafellamp met floraal en vlinder decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x49ø Cond:G

3 Koperen tangetjes
Resultaat: 120 EUR

Drie oude antieke messing kooltjes tangen in goede staat 26-28cm

2 Zandstenen bollen
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke 19e eeuwse zandstenen bollen ø36-ø37cm. Cond.: R-G

5 Fotolijstjes
Resultaat: 110 EUR

Lot van vijf oude messing fotolijstjes 19e/20e eeuw in goede staat 13-21cm

Antieke haardplaat
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke gietijzeren haardplaat met Renaissance figuren decors en teksten.90x81cm. Cond:G

Grote kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen barok kaarskandelaar in goede originele staat. 127cm Cond:G

Gitaar
Resultaat: 100 EUR

Portugese gitaar met boek, Guitae Magique in koffer, 2e helft 20e eeuw. 80x39x12 Cond:G

Bentheimer bakje
Resultaat: 100 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 25x88x43cm.

Thermometer
Resultaat: 100 EUR

Bronzen thermometer op marmeren voet ca. 1880, voorstellend een vogel bij waterbron in goede staat 16x12x8cm.

Tiffany stijl tafellamp putti
Resultaat: 100 EUR

Grote tiffany stijl tafellamp met putti, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 60x40øcm Cond:G