Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Goudweeg-sets
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse goudweeg-sets in mahoniehouten kistjes (incompleet) 12-13cm. Cond.: R

Tabakspijpen
Resultaat: 25 EUR

Vier vooroorlogse Duitse tabakspijpen: 1x keramieken kop (ship), 1x porseleinen kop met reeën en 2x met houten kop, 19-49cm. Cond.: R-G

Dienblad + servies
Resultaat: 25 EUR

Antiek Jugendstil keramieken dienblad met 6 delen plated theeservies Jugendstil o.a: 2x comfoor, melkkan, 2x suikerpot en vaasje 10-45cm. Cond.: G

Weegschaal
Resultaat: 23 EUR

Mahoniehouten met messing weegschaal 19e eeuws, gemerkt Beckers and Sons Rotterdam, met gewichten 28x33x14cm Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp met bewerkte compositie metalen voet en blauwglazen reservoir (1 laspuntje v.d. kaphouder zit los) 46x27cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote opalineglazen petroleumlamp met groenglazen reservoir ca. 1900 in goede staat 50xø20cm.

Carbidlamp
Resultaat: 20 EUR

Zeer mooie gave antieke carbid fietslamp verchroomd en gemerkt Häckel 18x14x8cm Cond:G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G

Beschilderde steen
Resultaat: 20 EUR

Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen 3-lichts kandelaar met kroon omstreeks 1900.40cm.Cond:G

2 Cloissone vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G

6 Plated kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

Sierbord, Berliner Eisen
Resultaat: 20 EUR

Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.

Koperen pan en ketel
Resultaat: 20 EUR

Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G

Pijp
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm

Gietijzeren Maria
Resultaat: 15 EUR

Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G

Koperen wandplaquette
Resultaat: 15 EUR

Art Deco kopergedreven wandplaquette ca. 1930 met afbeelding van Corpus Christie 50x70cm. Cond.: G

2 Bronzen wandlampen
Resultaat: 15 EUR

Twee oude wandlampen met brons en kristallen pegels ca. 1980 in goede staat 33x19x10cm.

Staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne brons gepatineerde 9-lichts staande lamp met dimmer in goede staat (1 glazen kapje gebarsten) 165cm.

Weegschaal, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Leuke kleine 19e eeuwse 2KG weegschaal met originele beschildering 20x40x15cm.

Wandreliëf
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve Egyptische wandplaquette, beschilderd en met lijst 20e eeuw 30x17cm. Cond.: G