Groot plated perzisch kromzwaard en pvc kist, 2e helft 20e eeuw met graveringen en rijgerkop 60cm Cond:G
Twee delen antiek snijwerk, 1 cherubijnkopje, grote houtgestoken kapitel omstreeks 1800. 14-40cm Cond:R/G
Vier oude tinnen kannen (gepoetst) met merktekens 18e/19e eeuw 14-23cm in goede staat
Antieke Duitse notenhouten accordeon omstreeks 1900, Concertina Chemnitz, met metalen beslag, parelmoer knoppen(2 knoppen missen) Cond:G
Antieke Duitse houten accordeon, omstreeks 1900 met metalen beslag en parelmoer knoppen(twee knoppen missen) 38x19x20cm Cond:G
Tibetaanse sieradenkist met leder , en beschilderd met goudkleurige figuren. lades en twee deurtjes. 20e eeuw in goede staat. 24x31x25 Cond:G
Vier diverse 19e eeuwse ketels: 1x grote koperen appelketel, 1x zakketel messing, 1x tinnen ketel, 1x roodkoperen ketel met porselein, ø18-ø23cm. Cond.: R-G
Grote antieke Scheepsbel omstreeks 1900 in goede staat 36x26ø Cond:G
Oud koperen haardstel met liggende hond, 4 delig 20e eeuw 59cm Cond:G
Geweer (voorlader) 19e eeuw, gemerkt met staande leeuw. Gedeelte messing sierwerk mist, 126cm. Cond.: R