Chinees zwaard met bronsbeslagen sierwerk (houten schede) met Foo honden decor, 20e eeuw in goede staat. 110cm Cond:G
Groot staand wijnrek met druivenbladdecor en kaarshouder. 20e eeuw, 152cm Cond:G
Zware bronzen kandelaar met putti, 2e helft 20e eeuw, in goede staat Cond:G
Grote oude gietijzeren kerkelijke kaarskandelaar 20e eeuw in goede staat. 46x65x156 Cond:G
Antieke houtgestoken barok koplijst, omstreeks 1800 van Duits altaar(originele polychromie) 47x76x20cm Cond:G
Lot oude klederdracht met goud stiksels, o.a hoofdbedekking, halsband, dolkhouder, haarnet, beurs en een stiksel met monogram en kroon (oosters) 20-30cm Cond:R/G
Notenhouten 19e eeuwse barometer met plated wijzerplaat (Aneroid barometer), Fahrenheits thermometer 27x33x10cm. Cond.: G
Atelier Nico Zwiers (Hengelo), dame in interieur met messing vergulde lijst ca. 1900 30x16cm. Cond.: G
Antieke messing Jugenstil jardiniere omstreeks 1900 met zinken binnenbak in goede staat 16x50x17 Cond:G
Golftas met inhoud (12 clubs en ballen) Mc Gregor Velocitized ca. 120cm. Cond.: G
Antieke koperen tabaksdoos met dorpsgezicht en haven in goede staat 5x14x3cm.
Vroege bronzen penkandelaar 17e eeuw (aanpassingen) 29xø13cm. Cond.: R-G
Oude pallisander met wortelnoten fineer dienblad, omstreeks 1930-1950, in zeer goede staat. 62x45x5cm Cond:ZG
Tiffany stijl tafellamp met waterlelies en glas-in-lood bij kap en voet 2e helft 20e eeuw 50x32x32cm. Cond.: G
Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren met leeuwen en wapens omstreeks 1900 in goede staat 24cm
Zes delen Egyptische museum-kopieën 20e eeuw van diverse materialen (kunststof, messing, hout etc.) 13-22cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk: 1x Daalderop messing pan en 1x messing brasero met kunstboeket rozen 20e eeuw 15-43cm. Cond.: G
Zeldzame klein miniatuur schildpad doosje, 19e eeuws met been, in goede staat. 3x5,2x3,3cm
Twee delen oud/antiek Chinees brons: 1x tafelbel met tekst en gesigneerd, 1x zware vaas zonder bodem met tekst en tekens 21-25cm. Cond.:G
Mahoniehouten Empire theekist 19e eeuw(2knopjes missen) verder in goede staat. 12x9,5x13cm Cond:G