Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Miniatuur portretten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude/antieke miniaturen met ivoren omlijsting ca. 1900 - 1930: 1x schiller en 1x Mozarts Brant, 11x13x0,7cm.

Divers koperwerk + tin
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud koperwerk en tin 20e eeuw. o.a. koffiemolen, gegraveerd tablet, tinnen borden, kaarskandelaren, en een bierpul(10x) 16-65cm Cond:R/G

4 Delen divers
Resultaat: 30 EUR

Vier delen divers antiek, een plated neurs met kralen, een lederen doosje omstreeks 1900 met papierportret en vergulde omlijsting, een beursje met emaille plaquetees 19e eeuw(beschadigd) en een ivoor ...

Dienblad
Resultaat: 30 EUR

Chinees mahoniehouten dienblad met bandintarsia en messing grepen 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x36cm. Cond.: G

Twee delen koper
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek 19e eeuw: 1x roodkoperen kraantjeskan en 1x jardiniere van compositie metaal 30-39cm. Cond.: G

Metalen sierschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugenstil jardiniere met putti, compositiemetaal omstreeks 1900, bronskleurog patina 17x29x17cm Cond:G

Kruik
Resultaat: 30 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Duitse steengoed kruik, in goede staat 48x23cm Cond:G

Art Deco set op dienblad
Resultaat: 30 EUR

Zeveb delig Art Deco messing theeset omstreeks 1920 gemerkt G.S.H in zeer goede staat, 22x39x25cm

Tinnen ketel met onderzetter
Resultaat: 30 EUR

Tinnen Bouloir met brander omstreeks 1880 licht bedeukt, Cond:R/G

Jugendstil dienblad
Resultaat: 30 EUR

Antiek Jugendstil tablet met keramieken plaquette, winterlandschap met verwikkelde omranding omstreeks 1900 in goede staat(gestempeld en genummerd) 53x35x6 Cond:G

Koperen ketel op onderstel
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen ketel op (brander) comfort omstreeks 1900 31cm Cond:G

3 Sierkistjes
Resultaat: 30 EUR

Drie oude dekseldozen, een antieke blikken dekseldoos met beschildering, een Japanse lakdoos met vogeldecor, en een dekseldoos met houtgesneden vlinderdecor. 16-26cm Cond:G

4-Delige bureauset
Resultaat: 30 EUR

Vierdelige antieke Jugendstil bureauset bestaande uit brievenhouder, inktpot, kaarskandelaar en luciferhouder 11-17cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Chinese bewerkte vazen met decor van lijster in bessenstruik, compositie metaal 31xø15cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 30 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R

2 Koperen wijnkoelers
Resultaat: 30 EUR

Twee Duitse koperen wijnkoelers ca. 1900 (1x gegraveerd met tekst 19-24cm. Cond.: G

Pennenset 2 delig en lorgnon
Resultaat: 25 EUR

Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U

2 Vuurbokken
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.

Kris
Resultaat: 25 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw met bewerkt heft (schede gelijmd) 45cm Cond:R/G

Diversen "jacht"12x
Resultaat: 25 EUR

Kavel diversen "jacht": 2x gewei reebok, 2x jachtmes, 1x lampenvoet gewei, 1x opener en 1x houder.Cond:G

Plated servies
Resultaat: 25 EUR

Vier delen antiek plated servies in barockstijl omstreeks 1900 17x26cm Cond:G

5 Hangers Jugendstil
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude goudkleurige Jugendstil stijl hangers in doosjes, Cross Junior 1952, 3,5x2,5cm. Cond.: G

5x Militaria
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep

Divers koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G