Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2-Delige scheerset
Startprijs 90 EUR

Tweedelige antieke scheerset in origineel kistje "T.R. Cadman + Sons Sheffield England" met heft van imitatie-ivoor 18x7x2,5cm. Cond.: G

Gietijzeren schotel, Ewald Mataré
Resultaat: 170 EUR

Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G

Wandlamp + thermometer
Startprijs 25 EUR

Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G

Kris en Indiaans mes
Resultaat: 35 EUR

Twee oude messen 20e eeuw: 1x Indonesische kris en 1x Indiaans mes. Gemaakt van hertshoorn, koeienhuid, hout, tanden en beschilderd (kleine mesje mist) 42-72cm. Cond.: G

Dienblad
Resultaat: 30 EUR

Chinees mahoniehouten dienblad met bandintarsia en messing grepen 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x36cm. Cond.: G

Reservistenpijp
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen handbeschilderde kop, voorstelling van reewild in de natuur 99cm. Cond.: G

VERVALLEN UIT VEILING

2 Lederen koffers
Resultaat: 35 EUR

Twee vooroorlogse lederen koffers met vernikkeld sluitwerk. 35x44cm Cond:G

3-Arms kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Bronzen drie armige kandelaar op voet met marmer en putti, omstreeks 1900, 40x43x40cm Cond:G

5 Cakebakvormen
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G

Schildersezel + console
Resultaat: 35 EUR

Oude schildersezel, en antieke klokconsole 19e eeuw in goede staat 51x82cm

Gokkast
Startprijs 150 EUR

Oude speelautomaat, gokkast omstreeks 1980, muntinworp Duitse Marken, Mint Super, 88x57x28cm Cond:R/G

3-Delige lijst
Startprijs 100 EUR

Triptichon lijst 19e eeuw met minimale beschadiging 156x228 Cond.: R-G

2 Wapenschilden
Startprijs 40 EUR

Twee metalen wapenschilden 1e helft 20e eeuw voor toneel of kinderen. in goede staat. Cond:G

Bronzen wandversiering
Resultaat: 35 EUR

Duitse bronzen wandplaquette door Wiche, voorstellend Jan Willem Düsseldorf te paard 1703. in goede staat 23x18x1cm Cond:G

2x Matchstrikers
Startprijs 70 EUR

Twee antieke keramieken Match-strikers (Engeland): 1x reclame Jensbury + Brown's by Royal Warrant Toher Majesty 5-9cm. Cond.: G

3 Delen divers
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek divers kristal, een facetgeslepen kristallen kaasstolp, geslepen tafelstuk met plated voet en een verdeelschaal met koper en plated houder (chip) 21x31cm Cond:R/G

Antiek huisrelikwie
Startprijs 50 EUR

Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G

Paardentuig spullen 3x
Resultaat: 80 EUR

Diverse oude/antiek delen paardentuig (o.a. arreslee): 1x paardenversiering met bellen, adelaar en haas, 2x lederen banden met 18 koperen bellen en 1 kavel diversen paardentuig 7-120cm. Cond.: G

Weegschaal
Startprijs 60 EUR

Kleine antieke balansweegschaal met lade, marmeren blad en messing weegschaal, omstreeks 1900 in goede staat 32x26x11,5

Beschilderde steen
Resultaat: 20 EUR

Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G

Monnik, kruis
Startprijs 40 EUR

Black forrest stijl kruis, waarschijnlijk van bakeliet 20e eeuw 9,5x5cm Cond:G

Messing hanglamp
Startprijs 90 EUR

Bronzen 10-lichts kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65xø78cm. Cond.: G

Schildpad doos
Startprijs 85 EUR

Schildpad belijmde eikenhouten doos 19e eeuw (binnen- en buitenkant schildpad), in goede originele staat 15x6x9cm.

Art Deco dienblad
Startprijs 50 EUR

Art Deco stijl dienblad van bakeliet met plated bewerkte randen 20e eeuw in goede staat 32,5x21cm.

Stel kandelaars
Startprijs 20 EUR

Stel gepatineerde kandelaren 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm

2 Kandelaren
Startprijs 70 EUR

Twee 19e eeuwse koperen Empire stijl kaarskandelaren in goede staat 25xø10,5cm.

Spiegel/borstel setje
Resultaat: 32 EUR

Oude bronzen toiletspiegel en kopergeslagen borstelset 20e eeuw 27-40cm Cond:G

Notenkraker
Startprijs 70 EUR

Antieke notenkraker, voorstellend een adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond.: G

Sigarenknipper
Startprijs 25 EUR

Fraaie sigarenknipper met parelmoer ingelegd, 20e eeuw. 15 cm

6 Tinnen lepels
Startprijs 50 EUR

Zes antieke Hollandse tinnen lepels in een eikenhouten lepelrek gemerkt Fero en Chris van de Hoeff 1863-1939 in goede staat 38x29cm

2 Antieke bijlen
Startprijs 120 EUR

Twee antieke ijzeren bijlen uit de 19e eeuw (stelen van latere datum) 16-40cm. Cond.: G

Drie delen tin
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek tin: 1x antieke Chinese gesigneerde dekseldoos met tekens ca. 1900 en 2x kruiken 19e eeuw 12-24cm. Cond.: G

Matchstriker
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse match-striker, gemerkt William Gibson Glass + China Merchant Ashton under Lyne 7xø11cm. Cond.: G

Matchstriker
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse keramieken match-striker met reclame "Vin Tonique Dubonnet Vin Au Quinguina" 7,5xø10,5cm. Cond.: G

Slot antiek
Startprijs 100 EUR

IJzeren met messing slot ca. 1800 met sleutel, gemerkt VR met kroon en patent 12,5x9x3cm. Cond.: G

Slot
Startprijs 60 EUR

IJzeren slot 17e-18e eeuw, barok met gravures (pin mechanisme afgebroken) 19cm. Cond.: R-G

Slot plat
Startprijs 80 EUR

Vroeg groot Renaissance slot met veren, gestempeld met twee gekruisde sleutels. Functies niet getest, sleutel mist, 31x24x3cm. Cond.: G

Lepelrekje, tinnen lepels
Startprijs 20 EUR

Antiek Hollands eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels in goede staat, 32x20x5cm

Scharen
Startprijs 25 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren scharen waarvan 1 met twee portretten 12-15 cm Cond:G

6 Metalen beeldjes
Startprijs 90 EUR

Zes antieke Chinese bedeltjes-figuren ca. 1900 van metaal in goede staat 4,5-6,5cm.

3 Paar klompen
Startprijs 80 EUR

Drie paar antieke koperen stijgbeugels in goede originele staat 19-27cm.

Scheerset Empire
Startprijs 380 EUR

Antieke scheerset in houten Empire stijl dekseldoos met 7 scheermessen (o.a. bakeliet, been, ivoor) ca. 1900 in goede staat 28x7x5cm.

2-Delige scheerset
Startprijs 80 EUR

Tweedelige antieke scheerset in dekseldoos ca. 1920 met ivoor-imitatie scheermessen in goede staat 17x3x4cm.

Scheerset
Resultaat: 150 EUR

Antieke scheerset met 7 scheermessen in cassette, gemerkt Tennis Solingen. Ivoor-imitatie heften (1 lemmet is een stukje af, verder in goede staat) 4x10x18cm.

11-Delige toiletset
Startprijs 40 EUR

Antieke elf delige toiletset met schildpadlook in de originele cassette met in de deksel drie spiegels met geslepen facetranden. Midden 20e eeuw. 31x21x5cm

Spinnenwiel, vlaskam en hekel
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten 19e eeuws spinnewiel met haspel en hekel in goede staat 60-80cm.

Geweer, deco
Startprijs 60 EUR

Decoratief geweer 20e eeuw met messing 100cm. Cond.: G

Boeksteunen
Startprijs 120 EUR

Twee Hollandse boekensteunen ca. 1920 van marmer met Hollandse jongen en meisje in kledendracht van compositiemetaal 16x13x8cm. Cond.: G

Olielampje + potje
Startprijs 60 EUR

Twee delen oud/antiek: 1x bronzen vijzel 18e-19e eeuw met geribde rand en 1x bronzen olielamp met Hindoestaanse afbeelding van een godin met twee olifanten geflankeerd (restvergulding) 13x10x8cm. en 9...

3 Delen koperwerk
Startprijs 50 EUR

Zes delen oud/antiek koperwerk waaronder: 1x 19e eeuwse koperen rijtuigstoof, 1x schoorsteenketel 19e eeuw en 1x messing snotneus 20e eeuw 22-47cm. Cond.: G

Beddepan
Startprijs 30 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan met gravering in goede staat 110cm.

Eier warmhouder
Startprijs 40 EUR

Antieke koperen eierwarmer omstreekas 1900 met brander voor vijf eieren, vogeltje op deksel is weg Cond:R/G

2 Blikken
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse vooroorlogse voorraadblikken, een Haagse hopjes, en sanders en co amoniak-zeep. 10-16cm Cond:G

2 Merklappen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke geborduurde merklappen, anno 1751 en 1798, 40x40cm en 72x48cm Cond:G

Wijwaterbakje
Startprijs 40 EUR

Verguld bronzen wijwaterbakje in Rococco stijl met religieuze voorstelling 23cm. Cond.: G

Twee delen koper
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek 19e eeuw: 1x roodkoperen kraantjeskan en 1x jardiniere van compositie metaal 30-39cm. Cond.: G

2x Grote kandelaar
Startprijs 350 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse getorste messing kaarskandelaren uit engeland 129cm Cond:G

Helm
Resultaat: 80 EUR

Antieke koperen helm, Sapeurs Pompiers de Paris, gemerkt Parijs nr. 5789 in goede staat 20x19x27cm.

Stalamp Tiffany stijl
Resultaat: 70 EUR

Staande Tiffany stijl lamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 177xø34cm. Cond.: G

2x Treefje
Startprijs 35 EUR

Twee antieke comfoors met brander ca. 1900: 1x groot op wieltjes (uitschuifbaar) en 1x roodkopere in lyra-vorm 12-23cm. Cond.: G

Parfum houder
Resultaat: 60 EUR

Oude parfumhouder omstreeks 1930, messing met beschilderd glas, Lerys Paris, met 6 parfum compartimenten(twee zitten vast) 9x7cm Cond:R/G

Metalen sierschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugenstil jardiniere met putti, compositiemetaal omstreeks 1900, bronskleurog patina 17x29x17cm Cond:G

Tabaksdoos
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen tabaksdoos met dorpsgezicht en haven in goede staat 5x14x3cm.

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 80 EUR

Grote tiffany stijl tafellamp met druivenrank decor 2e helft 20e eeuw, in goede staat.57x51ø Cond:G

Tiffany stijl tafellamp
Startprijs 80 EUR

Hoge Tiffany stiojl tafellamp met glas in lood huisjes decor 2e helft 20e eeuw Cond:G 60x34cm

2 Grote koperen ketels
Startprijs 40 EUR

Twee delen koperwerk antiek 19e eeuws, een hengselemmer en een messing bewerkte plantenbak 26x34 en 27x32 Cond:R/G

Tiffany stijl lamp, floraal
Startprijs 80 EUR

Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met floraal decor 2e helft 20e eeuw 43x42cm Cond:G

4 Antieke sloten
Startprijs 60 EUR

Vier 19e eeuwse hangsloten (1x messing) waarvan 3 met sleutel 10-13cm. Cond.: G

4 Diverse ketels
Resultaat: 60 EUR

Vier diverse 19e eeuwse ketels: 1x grote koperen appelketel, 1x zakketel messing, 1x tinnen ketel, 1x roodkoperen ketel met porselein, ø18-ø23cm. Cond.: R-G

2 Barok kandelaren
Startprijs 130 EUR

Twee antieke barokstijl kandelaren met restpolychrome omstreeks 1900 of ouder (gestoken vurenhout) 70cm Cond:G

Kruik
Resultaat: 30 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Duitse steengoed kruik, in goede staat 48x23cm Cond:G

6 Tinnen borden
Resultaat: 220 EUR

Zes oude tinnen borden met giettekens, 20e eeuw of ouder in zeer goede staat 22ø

Art Deco set op dienblad
Resultaat: 30 EUR

Zeveb delig Art Deco messing theeset omstreeks 1920 gemerkt G.S.H in zeer goede staat, 22x39x25cm

Koperen kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Grote antiek messing kandelaar 19e eeuw 87cm Cond:G

Plated servies
Resultaat: 25 EUR

Vier delen antiek plated servies in barockstijl omstreeks 1900 17x26cm Cond:G

Dolk
Startprijs 80 EUR

Antieke Oosterse dolk met benen heft en houten met messing schede in goede staat 31cm.

Olielamp
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke wit opaline glazen olielamp met zware messing monturen in goede staat 51cm

Diverse delen cloissone
Startprijs 60 EUR

Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G

Kandelaar Joods
Startprijs 50 EUR

Achtarmige bronzen Joodse kandelaar 18e-19e eeuw (Joods teken is afgebroken en mist) 28x23x16cm. Cond.: R

Pen kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Vroege bronzen penkandelaar 17e eeuw (aanpassingen) 29xø13cm. Cond.: R-G

Bewerkte koperen emmer
Startprijs 40 EUR

Bewerkte kolenbak met hengsel en porseleinen grip 37x33cm Cond:G

5 Hangers Jugendstil
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude goudkleurige Jugendstil stijl hangers in doosjes, Cross Junior 1952, 3,5x2,5cm. Cond.: G

Geweer met been
Resultaat: 60 EUR

Antiek beduïnen geweer met been ingelegd en 8-kantige loop 19e eeuw 153cm. Cond.: G

Wandarmatuur
Startprijs 20 EUR

Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.

3 Delen divers
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek omstreeks 190, kraantjeskan vernikkeld, presenteerschaal keramiek, tabakspot Royal Goedewaage 20-36cm Cond:G

Tinnen ketel met onderzetter
Resultaat: 30 EUR

Tinnen Bouloir met brander omstreeks 1880 licht bedeukt, Cond:R/G

Oosters geweer
Resultaat: 60 EUR

Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G

2 Gesneden olifanten
Startprijs 50 EUR

Twee gesneden Afrikaanse olifanten met benen tanden 20e eeuw, een asbak en een wandversiering. 31-33cm Cond:G

Waaier + omslagdoek
Startprijs 60 EUR

Waaier en omslagdoek 19e eeuws klededracht, zwart in goede staat Cond:G

Jugendstil dienblad
Resultaat: 30 EUR

Antiek Jugendstil tablet met keramieken plaquette, winterlandschap met verwikkelde omranding omstreeks 1900 in goede staat(gestempeld en genummerd) 53x35x6 Cond:G

Wortelnoten dienblad
Resultaat: 50 EUR

Oude pallisander met wortelnoten fineer dienblad, omstreeks 1930-1950, in zeer goede staat. 62x45x5cm Cond:ZG

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 50 EUR

Tiffany stijl tafellamp met waterlelies en glas-in-lood bij kap en voet 2e helft 20e eeuw 50x32x32cm. Cond.: G

3 Koperen tangetjes
Resultaat: 120 EUR

Drie oude antieke messing kooltjes tangen in goede staat 26-28cm

6 Chocoladevormen
Startprijs 50 EUR

Zes oude metalen chocolade vorm omstreeks 1900 of later, haan, schaap, twee eierhelften, letter P, konijn met aanhanger 12-23cm

Koperen ketel op onderstel
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen ketel op (brander) comfort omstreeks 1900 31cm Cond:G

Kolenbak met schep
Resultaat: 45 EUR

Antieke kolenbak met schep en messing beslag 19e eeuw in goede staat 30x38x29