Tweedelige antieke scheerset in origineel kistje "T.R. Cadman + Sons Sheffield England" met heft van imitatie-ivoor 18x7x2,5cm. Cond.: G
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G
Twee oude messen 20e eeuw: 1x Indonesische kris en 1x Indiaans mes. Gemaakt van hertshoorn, koeienhuid, hout, tanden en beschilderd (kleine mesje mist) 42-72cm. Cond.: G
Chinees mahoniehouten dienblad met bandintarsia en messing grepen 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x36cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen handbeschilderde kop, voorstelling van reewild in de natuur 99cm. Cond.: G
VERVALLEN UIT VEILING
Twee vooroorlogse lederen koffers met vernikkeld sluitwerk. 35x44cm Cond:G
Bronzen drie armige kandelaar op voet met marmer en putti, omstreeks 1900, 40x43x40cm Cond:G
Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G
Oude schildersezel, en antieke klokconsole 19e eeuw in goede staat 51x82cm
Oude speelautomaat, gokkast omstreeks 1980, muntinworp Duitse Marken, Mint Super, 88x57x28cm Cond:R/G
Triptichon lijst 19e eeuw met minimale beschadiging 156x228 Cond.: R-G
Twee metalen wapenschilden 1e helft 20e eeuw voor toneel of kinderen. in goede staat. Cond:G
Duitse bronzen wandplaquette door Wiche, voorstellend Jan Willem Düsseldorf te paard 1703. in goede staat 23x18x1cm Cond:G
Twee antieke keramieken Match-strikers (Engeland): 1x reclame Jensbury + Brown's by Royal Warrant Toher Majesty 5-9cm. Cond.: G
Drie delen antiek divers kristal, een facetgeslepen kristallen kaasstolp, geslepen tafelstuk met plated voet en een verdeelschaal met koper en plated houder (chip) 21x31cm Cond:R/G
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Diverse oude/antiek delen paardentuig (o.a. arreslee): 1x paardenversiering met bellen, adelaar en haas, 2x lederen banden met 18 koperen bellen en 1 kavel diversen paardentuig 7-120cm. Cond.: G
Kleine antieke balansweegschaal met lade, marmeren blad en messing weegschaal, omstreeks 1900 in goede staat 32x26x11,5
Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G
Black forrest stijl kruis, waarschijnlijk van bakeliet 20e eeuw 9,5x5cm Cond:G
Bronzen 10-lichts kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65xø78cm. Cond.: G
Schildpad belijmde eikenhouten doos 19e eeuw (binnen- en buitenkant schildpad), in goede originele staat 15x6x9cm.
Art Deco stijl dienblad van bakeliet met plated bewerkte randen 20e eeuw in goede staat 32,5x21cm.
Stel gepatineerde kandelaren 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm
Twee 19e eeuwse koperen Empire stijl kaarskandelaren in goede staat 25xø10,5cm.
Oude bronzen toiletspiegel en kopergeslagen borstelset 20e eeuw 27-40cm Cond:G
Antieke notenkraker, voorstellend een adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond.: G
Zes antieke Hollandse tinnen lepels in een eikenhouten lepelrek gemerkt Fero en Chris van de Hoeff 1863-1939 in goede staat 38x29cm
Twee antieke ijzeren bijlen uit de 19e eeuw (stelen van latere datum) 16-40cm. Cond.: G
Drie delen antiek tin: 1x antieke Chinese gesigneerde dekseldoos met tekens ca. 1900 en 2x kruiken 19e eeuw 12-24cm. Cond.: G
Antieke Engelse match-striker, gemerkt William Gibson Glass + China Merchant Ashton under Lyne 7xø11cm. Cond.: G
Antieke Engelse keramieken match-striker met reclame "Vin Tonique Dubonnet Vin Au Quinguina" 7,5xø10,5cm. Cond.: G
IJzeren met messing slot ca. 1800 met sleutel, gemerkt VR met kroon en patent 12,5x9x3cm. Cond.: G
IJzeren slot 17e-18e eeuw, barok met gravures (pin mechanisme afgebroken) 19cm. Cond.: R-G
Vroeg groot Renaissance slot met veren, gestempeld met twee gekruisde sleutels. Functies niet getest, sleutel mist, 31x24x3cm. Cond.: G
Antiek Hollands eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels in goede staat, 32x20x5cm
Twee 19e eeuwse ijzeren scharen waarvan 1 met twee portretten 12-15 cm Cond:G
Zes antieke Chinese bedeltjes-figuren ca. 1900 van metaal in goede staat 4,5-6,5cm.
Drie paar antieke koperen stijgbeugels in goede originele staat 19-27cm.
Antieke scheerset in houten Empire stijl dekseldoos met 7 scheermessen (o.a. bakeliet, been, ivoor) ca. 1900 in goede staat 28x7x5cm.
Tweedelige antieke scheerset in dekseldoos ca. 1920 met ivoor-imitatie scheermessen in goede staat 17x3x4cm.
Antieke scheerset met 7 scheermessen in cassette, gemerkt Tennis Solingen. Ivoor-imitatie heften (1 lemmet is een stukje af, verder in goede staat) 4x10x18cm.
Antieke elf delige toiletset met schildpadlook in de originele cassette met in de deksel drie spiegels met geslepen facetranden. Midden 20e eeuw. 31x21x5cm
Eikenhouten 19e eeuws spinnewiel met haspel en hekel in goede staat 60-80cm.
Twee Hollandse boekensteunen ca. 1920 van marmer met Hollandse jongen en meisje in kledendracht van compositiemetaal 16x13x8cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek: 1x bronzen vijzel 18e-19e eeuw met geribde rand en 1x bronzen olielamp met Hindoestaanse afbeelding van een godin met twee olifanten geflankeerd (restvergulding) 13x10x8cm. en 9...
Zes delen oud/antiek koperwerk waaronder: 1x 19e eeuwse koperen rijtuigstoof, 1x schoorsteenketel 19e eeuw en 1x messing snotneus 20e eeuw 22-47cm. Cond.: G
Antieke koperen eierwarmer omstreekas 1900 met brander voor vijf eieren, vogeltje op deksel is weg Cond:R/G
Twee Hollandse vooroorlogse voorraadblikken, een Haagse hopjes, en sanders en co amoniak-zeep. 10-16cm Cond:G
Twee antieke geborduurde merklappen, anno 1751 en 1798, 40x40cm en 72x48cm Cond:G
Verguld bronzen wijwaterbakje in Rococco stijl met religieuze voorstelling 23cm. Cond.: G
Twee delen antiek 19e eeuw: 1x roodkoperen kraantjeskan en 1x jardiniere van compositie metaal 30-39cm. Cond.: G
Twee zeer grote 19e eeuwse getorste messing kaarskandelaren uit engeland 129cm Cond:G
Antieke koperen helm, Sapeurs Pompiers de Paris, gemerkt Parijs nr. 5789 in goede staat 20x19x27cm.
Staande Tiffany stijl lamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 177xø34cm. Cond.: G
Twee antieke comfoors met brander ca. 1900: 1x groot op wieltjes (uitschuifbaar) en 1x roodkopere in lyra-vorm 12-23cm. Cond.: G
Oude parfumhouder omstreeks 1930, messing met beschilderd glas, Lerys Paris, met 6 parfum compartimenten(twee zitten vast) 9x7cm Cond:R/G
Antieke Jugenstil jardiniere met putti, compositiemetaal omstreeks 1900, bronskleurog patina 17x29x17cm Cond:G
Antieke koperen tabaksdoos met dorpsgezicht en haven in goede staat 5x14x3cm.
Grote tiffany stijl tafellamp met druivenrank decor 2e helft 20e eeuw, in goede staat.57x51ø Cond:G
Hoge Tiffany stiojl tafellamp met glas in lood huisjes decor 2e helft 20e eeuw Cond:G 60x34cm
Twee delen koperwerk antiek 19e eeuws, een hengselemmer en een messing bewerkte plantenbak 26x34 en 27x32 Cond:R/G
Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met floraal decor 2e helft 20e eeuw 43x42cm Cond:G
Vier 19e eeuwse hangsloten (1x messing) waarvan 3 met sleutel 10-13cm. Cond.: G
Vier diverse 19e eeuwse ketels: 1x grote koperen appelketel, 1x zakketel messing, 1x tinnen ketel, 1x roodkoperen ketel met porselein, ø18-ø23cm. Cond.: R-G
Twee antieke barokstijl kandelaren met restpolychrome omstreeks 1900 of ouder (gestoken vurenhout) 70cm Cond:G
Zes oude tinnen borden met giettekens, 20e eeuw of ouder in zeer goede staat 22ø
Zeveb delig Art Deco messing theeset omstreeks 1920 gemerkt G.S.H in zeer goede staat, 22x39x25cm
Vier delen antiek plated servies in barockstijl omstreeks 1900 17x26cm Cond:G
Antieke Oosterse dolk met benen heft en houten met messing schede in goede staat 31cm.
Grote antieke wit opaline glazen olielamp met zware messing monturen in goede staat 51cm
Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G
Achtarmige bronzen Joodse kandelaar 18e-19e eeuw (Joods teken is afgebroken en mist) 28x23x16cm. Cond.: R
Vroege bronzen penkandelaar 17e eeuw (aanpassingen) 29xø13cm. Cond.: R-G
Bewerkte kolenbak met hengsel en porseleinen grip 37x33cm Cond:G
Vijf oude goudkleurige Jugendstil stijl hangers in doosjes, Cross Junior 1952, 3,5x2,5cm. Cond.: G
Antiek beduïnen geweer met been ingelegd en 8-kantige loop 19e eeuw 153cm. Cond.: G
Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.
Drie delen antiek omstreeks 190, kraantjeskan vernikkeld, presenteerschaal keramiek, tabakspot Royal Goedewaage 20-36cm Cond:G
Tinnen Bouloir met brander omstreeks 1880 licht bedeukt, Cond:R/G
Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G
Twee gesneden Afrikaanse olifanten met benen tanden 20e eeuw, een asbak en een wandversiering. 31-33cm Cond:G
Waaier en omslagdoek 19e eeuws klededracht, zwart in goede staat Cond:G
Antiek Jugendstil tablet met keramieken plaquette, winterlandschap met verwikkelde omranding omstreeks 1900 in goede staat(gestempeld en genummerd) 53x35x6 Cond:G
Oude pallisander met wortelnoten fineer dienblad, omstreeks 1930-1950, in zeer goede staat. 62x45x5cm Cond:ZG
Tiffany stijl tafellamp met waterlelies en glas-in-lood bij kap en voet 2e helft 20e eeuw 50x32x32cm. Cond.: G
Drie oude antieke messing kooltjes tangen in goede staat 26-28cm
Zes oude metalen chocolade vorm omstreeks 1900 of later, haan, schaap, twee eierhelften, letter P, konijn met aanhanger 12-23cm
Antieke koperen ketel op (brander) comfort omstreeks 1900 31cm Cond:G
Antieke kolenbak met schep en messing beslag 19e eeuw in goede staat 30x38x29