Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Goudkleurige snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Een stel zeldzame Chinese snuffbottles met achterglas beschildering en figuren decors 20e eeuw 6,5-8cm Cond:G

Goudkleurige snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude glazen Chinese snuffbottles 20e eeuw, goudbeschildering en Chinese tekens achter glas, in goede staat 8 cm

Bowlpot
Resultaat: 45 EUR

Antieke bowlpot met sleef en onderschotel omstreeks 1900 gegraveerd met ranken en druif (Chip punt deksel) 35x22øcm Cond:G

2 Glazen appels
Startprijs 50 EUR

Twee glazen appels ca. 1970, mogelijk Murano in goede staat

Groene vaas
Resultaat: 45 EUR

Antieke Jugendstil glazen vaas door Bendor met tweekleurig groen floraal decor in goede staat 26,5xø19cm.

41 Glazen met karaf
Resultaat: 45 EUR

Kavel van 41 kristallen glazen en bijbehorende karaf ca. 1930 in goede staat

Tafelstuk, kristal
Resultaat: 55 EUR

Antiek olie en azijnstel met zoutstrooier en mosterdpot in houder (5 delig) kristal met plated houder. 23x14x14 Cond:G

38 Gegraveerde glazen
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 38 gegraveerde glazen (groepjes van diverse soorten) 19e-20e eeuw o.a: 1 groot kristallen glas met monogram 19e eeuw, 1 kristallen glas met jachtvoorstelling 4-21cm. Cond.: G

Tiffany stijl glas-in-lood
Resultaat: 40 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood venster 2e helft 20e eeuw 70x75cm. Cond.: G

5 Antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke glazen flessen, 1 Levert en Co de Wildeman Amsterdam, 2 SS Tegelen, 1Opekta en een KPF 19027cm Cond:G

6 antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Zes oude voorraadflessen, 1 Maggi, 2 Loreal, een Karlsbader Sprudelsatz, een Kruschen Salz, en onbekend bruin glas. 10-28cm Cond:G

Divers kristal
Resultaat: 40 EUR

Zeventien delen oud waaierkristal 20e eeuw, 3 schalen, 11 schaaltjes, 3 servethouders minimale chip mogelijk 4-22cm Cond:G

2 Boheemse vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke boheems glazen vazen 1e helft 20e eeuw, een grote vaas met druivenrank decor(chip voet) en een mondgeblazen vaas(randschade bovenrand) 27-31 cm Cond:M/R

5 Borrelglaasjes, slinger
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke borrelglaasjes met slinger in stam omstreeks 1900 in goede staat 4-3,5cm

Divers kristal
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek kristal, twee scheepjesvormige schalen, dekseldoos en onderzetters, waaier en ruitkristal. (minimale chips mogelijk) 11-25cm Cond?R/G

7 Delen glas/kristal
Startprijs 40 EUR

Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G

2 Karaffen + fles
Startprijs 40 EUR

Twee kristallen karaffen en 1 antieke stopfles (glas) met gouddecor 23-32cm. (1 stop kristallen karaf kapot) Cond.: R-G

Drie deel glaswerk
Resultaat: 35 EUR

Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x kristallen kaasstolp, amandelgeslepen met onderschaal 19e eeuw (chips onderschaal), 1x bonbonschaal ca. 1900 met floraal decor (1 pootje beschadigd) en 1x Art Deco v...

Opaline kaststel
Resultaat: 40 EUR

Antiek 3-delig opaline glazen kaststel met florale beschildering ca. 1900 in goede staat 30-42cm. Cond.: G

2 Glazen fruitschalen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude W.M.F. Ikora glazen fruitschalen ca. 1930 met minimale chips aan voet ø22-ø34cm. Cond.: R-G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x oorvaasje meerkleurig ca. 1900, 1x gesigneerd vaasje 2e helft 20e eeuw en 1x gesigneerd Jugendstil stijl vaasje 2e helft 20e eeuw met geschulpte kraag 6,5-9cm. Cond....

3 Delen glaswerk
Resultaat: 35 EUR

Drie delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x grote karaf, groen met noppen, 1x rode vaas ca. 1920 (chip), 1x Jugendstil vaas groen/goud/emaille ca. 1910, 18,5-42cm. Cond.: R-G

Divers Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Kavel met diverse delen Swarovski waaronder: 2 zwanen, ijsschots met 3 pinguins, 2 zeesterren, 2 oesters, 1 zeeslak, 2 delen ter gelegenheid van 25 jarig bestaan, 3 hangers aan koord en veel kleine b...

Swarovski bloemen
Resultaat: 35 EUR

Kavel met Swarovski bloemen waarvan de tulpen inclusief de bijbehorende displays zijn(uitgaves ter verlenging van het lidmaatschap). 1x Display met rode, gele en blauwe tulp 10,5x17cm. en 1 display me...